|
Crystal Palace FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 56 | 20 (35.71%) | 15 (26.79%) | 21 (37.5%) |
| Premier League | 28.8.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 1:4 | Manchester City FC |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Everton FC | 2:0 | Crystal Palace FC |
| Konferenční liga | 27.5.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 1:0 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Crystal Palace FC | 1:2 | Arsenal FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 16:00 | Brentford FC | 2:2 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 13.5.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:2 | Everton FC |
| Konferenční liga | 7.5.2026 | 21:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | FC Shakhtar Donetsk |
| Premier League | 3.5.2026 | 15:00 | AFC Bournemouth | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Konferenční liga | 30.4.2026 | 21:00 | FC Shakhtar Donetsk | 1:3 | Crystal Palace FC |
| Statistika | Crystal Palace FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.25 | 1.29 | 2.54 |
| Branky v 1. poločase | 0.64 | 0.54 | 1.18 |
| xG | 1.43 | 1.3 | 2.73 |
| Střely | 12.89 | 11.04 | 23.93 |
| Střely na bránu | 4.2 | 3.95 | 8.15 |
| Rohy | 4.36 | 4.39 | 8.75 |
| Žluté karty | 1.8 | 1.84 | 3.64 |
| Červené karty | 0.05 | 0.14 | 0.19 |
| Fauly | 11.21 | 9.68 | 20.89 |
| Držení míče | 48.09% | 51.91% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 20 (35.71%) |
20 (35.71%) |
31 (55.36%) |
32 (57.14%) |
27 (48.21%) |
28 (50%) |
23 (41.07%) |
3 (5.36%) |
34 (60.71%) |
24 (42.86%) |
| Soupeř více | 21 (37.5%) |
15 (26.79%) |
24 (42.86%) |
21 (37.5%) |
24 (42.86%) |
24 (42.86%) |
19 (33.93%) |
7 (12.5%) |
16 (28.57%) |
31 (55.36%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 14x (25%) |
21x (37.5%) |
14x (25%) |
7x (12.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (30.36%) |
17x (30.36%) |
13x (23.21%) |
7x (12.5%) |
2x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 6x (10.71%) |
7x (12.5%) |
11x (19.64%) |
20x (35.71%) |
8x (14.29%) |
3x (5.36%) |
1x (1.79%) |
| Crystal Palace FC dá gól | 42x (75%) |
| Soupeř dá gól | 39x (69.64%) |
| Oba týmy dají gól | 31x (55.36%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (8.93%) |
| X | Četnost |
| 1 | 10 (17.86%) |
| 2 | 7 (12.5%) |
| 3 | 3 (5.36%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (21.43%) |
| 2 | 4 (7.14%) |
| 3 | 5 (8.93%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 13 (23.21%) |
| Výhra - remíza | 3 (5.36%) |
| Výhra - prohra | 4 (7.14%) |
| Remíza - výhra | 6 (10.71%) |
| Remíza - remíza | 11 (19.64%) |
| Remíza - prohra | 4 (7.14%) |
| Prohra - výhra | 1 (1.79%) |
| Prohra - remíza | 1 (1.79%) |
| Prohra - prohra | 13 (23.21%) |
| Počet zápasů | 30 (53.57%) |
| z toho výher | 18 (60%) |
| z toho remíz | 5 (16.67%) |
| z toho proher | 7 (23.33%) |
| Počet zápasů | 20 (35.71%) |
| z toho výher | 2 (10%) |
| z toho remíz | 4 (20%) |
| z toho proher | 14 (70%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 4 |
| 3:1 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 6 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 3 |
| 1:2 | 8 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Crystal Palace FC | 11x (19.64%) |
45x (80.36%) |
5x (8.93%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 17x (30.36%) |
39x (69.64%) |
4x (7.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
56x (100%) |
53x (94.64%) |
17x (30.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (16.07%) |
| 2 | 2 (3.57%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (8.93%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |