SSC Napoli - znak

SSC Napoli

Počet zápasů Výher Remíz Proher
36 21 (58.33%) 7 (19.44%) 8 (22.22%)

Poslední zápasy

Serie A 11.5.2026 20:45 SSC Napoli 2:3 Bologna FC
Serie A 2.5.2026 18:00 Calcio Como 0:0 SSC Napoli
Serie A 24.4.2026 20:45 SSC Napoli 4:0 US Cremonese
Serie A 18.4.2026 18:00 SSC Napoli 0:2 SS Lazio
Serie A 12.4.2026 15:00 Parma FC 1:1 SSC Napoli
Serie A 6.4.2026 20:45 SSC Napoli 1:0 AC Milan
Serie A 20.3.2026 18:30 Cagliari Calcio 0:1 SSC Napoli
Serie A 14.3.2026 18:00 SSC Napoli 2:1 U.S. Lecce
Serie A 6.3.2026 20:45 SSC Napoli 2:1 Torino FC
Serie A 28.2.2026 18:00 Hellas Verona FC 1:2 SSC Napoli

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SSC Napoli Soupeři Celkem
Branky 1.5 1 2.5
Branky v 1. poločase 0.78 0.42 1.2
xG 1.54 1.12 2.66
Střely 13.28 10.42 23.7
Střely na bránu 4.69 3.06 7.75
Rohy 5.53 2.81 8.34
Žluté karty 1.25 1.72 2.97
Červené karty 0.03 0.08 0.11
Fauly 11.33 12.08 23.41
Držení míče 58.22% 41.78% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 21
(58.33%)
17
(47.22%)
25
(69.44%)
21
(58.33%)
25
(69.44%)
25
(69.44%)
10
(27.78%)
1
(2.78%)
12
(33.33%)
27
(75%)
Soupeř více 8
(22.22%)
9
(25%)
11
(30.56%)
12
(33.33%)
7
(19.44%)
8
(22.22%)
17
(47.22%)
3
(8.33%)
19
(52.78%)
7
(19.44%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SSC Napoli 8x
(22.22%)
9x
(25%)
13x
(36.11%)
5x
(13.89%)
1x
(2.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(36.11%)
12x
(33.33%)
9x
(25%)
2x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 3x
(8.33%)
8x
(22.22%)
6x
(16.67%)
9x
(25%)
7x
(19.44%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
SSC Napoli dá gól 28x (77.78%)
Soupeř dá gól 23x (63.89%)
Oba týmy dají gól 18x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (16.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 14 (38.89%)
2 6 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.78%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (13.89%)
2 2 (5.56%)
3 1 (2.78%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 16 (44.44%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (2.78%)
Remíza - výhra 3 (8.33%)
Remíza - remíza 5 (13.89%)
Remíza - prohra 2 (5.56%)
Prohra - výhra 2 (5.56%)
Prohra - remíza 2 (5.56%)
Prohra - prohra 5 (13.89%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (52.78%)
z toho výher 18 (94.74%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (5.26%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (38.89%)
z toho výher 3 (21.43%)
z toho remíz 4 (28.57%)
z toho proher 7 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 3
2:1 6
3:1 3
3:2 2
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 1
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
0:3 1
1:2 2
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SSC Napoli 6x
(16.67%)
30x
(83.33%)
6x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 16x
(44.44%)
20x
(55.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
36x
(100%)
32x
(88.89%)
9x
(25%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 10 (27.78%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

Serie A - bilance v aktuální sezóně

# Klub Z V R L Skóre Body Zápas doma Zápas venku
1 FC Internazionale Milano 36 27 4 5 85:31 85 3:1 2:2
2 SSC Napoli 36 21 7 8 54:36 70 - -
3 Juventus FC 36 19 11 6 59:30 68 2:1 3:0
4 AS Roma 36 21 4 11 55:31 67 2:2 0:1
5 AC Milan 36 19 10 7 50:32 67 1:0 2:1
6 Calcio Como 36 18 11 7 60:28 65 0:0 0:0
7 Atalanta BC 36 15 13 8 50:34 58 3:1 2:1
8 Bologna FC 36 15 7 14 45:43 52 2:3 2:0
9 SS Lazio 36 13 12 11 39:37 51 0:2 0:2
10 Udinese Calcio 36 14 8 14 45:46 50 - 1:0
11 US Sassuolo Calcio 36 14 7 15 44:46 49 1:0 0:2
12 Torino FC 36 12 8 16 41:59 44 2:1 1:0
13 Parma FC 36 10 12 14 27:45 42 0:0 1:1
14 Genoa CFC 36 10 11 15 40:48 41 2:1 2:3
15 ACF Fiorentina 36 8 14 14 38:49 38 2:1 1:3
16 Cagliari Calcio 36 9 10 17 36:51 37 1:0 0:1
17 U.S. Lecce 36 8 8 20 24:48 32 2:1 0:1
18 US Cremonese 36 7 10 19 30:53 31 4:0 0:2
19 Hellas Verona FC 36 3 11 22 24:58 20 2:2 1:2
20 AC Pisa 1909 36 2 12 22 25:66 18 3:2 -