|
VfB Stuttgart |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 18 (52.94%) | 8 (23.53%) | 8 (23.53%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 3:1 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 3:3 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 1:1 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 19.4.2026 | 17:30 | FC Bayern München | 4:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 17:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 18:30 | VfB Stuttgart | 0:2 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 19:30 | FC Augsburg | 2:5 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 19:30 | VfB Stuttgart | 1:0 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 7.3.2026 | 15:30 | 1. FSV Mainz 05 | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Statistika | VfB Stuttgart | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.09 | 1.44 | 3.53 |
| Branky v 1. poločase | 0.97 | 0.68 | 1.65 |
| xG | 1.78 | 1.44 | 3.22 |
| Střely | 15.29 | 12.56 | 27.85 |
| Střely na bránu | 6.09 | 4.71 | 10.8 |
| Rohy | 5.68 | 4.24 | 9.92 |
| Žluté karty | 1.79 | 1.5 | 3.29 |
| Červené karty | 0.06 | 0.09 | 0.15 |
| Fauly | 9.53 | 12.24 | 21.77 |
| Držení míče | 57.79% | 42.21% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 18 (52.94%) |
13 (38.24%) |
22 (64.71%) |
22 (64.71%) |
20 (58.82%) |
20 (58.82%) |
15 (44.12%) |
2 (5.88%) |
7 (20.59%) |
28 (82.35%) |
| Soupeř více | 8 (23.53%) |
10 (29.41%) |
12 (35.29%) |
11 (32.35%) |
9 (26.47%) |
8 (23.53%) |
8 (23.53%) |
3 (8.82%) |
24 (70.59%) |
6 (17.65%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 3x (8.82%) |
11x (32.35%) |
6x (17.65%) |
9x (26.47%) |
4x (11.76%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 11x (32.35%) |
7x (20.59%) |
9x (26.47%) |
5x (14.71%) |
1x (2.94%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.94%) |
4x (11.76%) |
4x (11.76%) |
7x (20.59%) |
9x (26.47%) |
4x (11.76%) |
5x (14.71%) |
| VfB Stuttgart dá gól | 31x (91.18%) |
| Soupeř dá gól | 23x (67.65%) |
| Oba týmy dají gól | 21x (61.76%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 9x (26.47%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (23.53%) |
| 2 | 3 (8.82%) |
| 3 | 4 (11.76%) |
| 4+ | 3 (8.82%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.82%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| Výhra - Výhra | 11 (32.35%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.94%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.94%) |
| Remíza - výhra | 7 (20.59%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.82%) |
| Remíza - prohra | 1 (2.94%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 4 (11.76%) |
| Prohra - prohra | 6 (17.65%) |
| Počet zápasů | 18 (52.94%) |
| z toho výher | 13 (72.22%) |
| z toho remíz | 3 (16.67%) |
| z toho proher | 2 (11.11%) |
| Počet zápasů | 15 (44.12%) |
| z toho výher | 5 (33.33%) |
| z toho remíz | 4 (26.67%) |
| z toho proher | 6 (40%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 3 |
| 4:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 1x (2.94%) |
33x (97.06%) |
9x (26.47%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (26.47%) |
25x (73.53%) |
3x (8.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
33x (97.06%) |
25x (73.53%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 9 (26.47%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| # | Klub | Z | V | R | L | Skóre | Body | Zápas doma | Zápas venku |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Bayern München | 34 | 28 | 5 | 1 | 122:36 | 89 | 0:5 | 4:2 |
| 2 | Borussia Dortmund | 34 | 22 | 7 | 5 | 70:34 | 73 | 0:2 | 3:3 |
| 3 | RB Leipzig | 34 | 20 | 5 | 9 | 66:47 | 65 | 1:0 | 3:1 |
| 4 | VfB Stuttgart | 34 | 18 | 8 | 8 | 71:49 | 62 | - | - |
| 5 | TSG 1899 Hoffenheim | 34 | 18 | 7 | 9 | 65:52 | 61 | 0:0 | 3:3 |
| 6 | Bayer 04 Leverkusen | 34 | 17 | 8 | 9 | 68:47 | 59 | 3:1 | 1:4 |
| 7 | SC Freiburg | 34 | 13 | 8 | 13 | 51:57 | 47 | 1:0 | 3:1 |
| 8 | Eintracht Frankfurt | 34 | 11 | 11 | 12 | 61:65 | 44 | 3:2 | 2:2 |
| 9 | FC Augsburg | 34 | 12 | 7 | 15 | 45:61 | 43 | 3:2 | 2:5 |
| 10 | 1. FSV Mainz 05 | 34 | 10 | 10 | 14 | 44:53 | 40 | 2:1 | 2:2 |
| 11 | 1. FC Union Berlin | 34 | 10 | 9 | 15 | 44:58 | 39 | 1:1 | 2:1 |
| 12 | VfL Borussia Mönchengladbach | 34 | 9 | 11 | 14 | 42:53 | 38 | 1:0 | 0:3 |
| 13 | Hamburger SV | 34 | 9 | 11 | 14 | 40:54 | 38 | 4:0 | 2:1 |
| 14 | 1. FC Köln | 34 | 7 | 11 | 16 | 49:63 | 32 | 3:1 | 1:2 |
| 15 | SV Werder Bremen | 34 | 8 | 8 | 18 | 37:60 | 32 | 1:1 | 0:4 |
| 16 | VfL Wolfsburg | 34 | 7 | 8 | 19 | 45:69 | 29 | 4:0 | 0:3 |
| 17 | FC St. Pauli | 34 | 6 | 8 | 20 | 29:60 | 26 | 2:0 | 2:1 |
| 18 | 1. FC Heidenheim | 34 | 6 | 8 | 20 | 41:72 | 26 | 1:0 | 3:3 |