Newcastle United FC - znak

Newcastle United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
58 23 (39.66%) 11 (18.97%) 24 (41.38%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 15:00 Nottingham Forest FC 1:1 Newcastle United FC
Premier League 2.5.2026 16:00 Newcastle United FC 3:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 25.4.2026 18:30 Arsenal FC 1:0 Newcastle United FC
Premier League 18.4.2026 16:00 Newcastle United FC 1:2 AFC Bournemouth
Premier League 12.4.2026 15:00 Crystal Palace FC 2:1 Newcastle United FC
Premier League 22.3.2026 13:00 Newcastle United FC 1:2 Sunderland AFC
Liga mistrů 18.3.2026 18:45 FC Barcelona 7:2 Newcastle United FC
Premier League 14.3.2026 18:30 Chelsea FC 0:1 Newcastle United FC
Liga mistrů 10.3.2026 21:00 Newcastle United FC 1:1 FC Barcelona
FA Cup 7.3.2026 21:00 Newcastle United FC 1:3 Manchester City FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Newcastle United FC Soupeři Celkem
Branky 1.64 1.48 3.12
Branky v 1. poločase 0.83 0.53 1.36
xG 1.61 1.46 3.07
Střely 13.81 12.72 26.53
Střely na bránu 5.19 4.72 9.91
Rohy 5.9 5.31 11.21
Žluté karty 1.72 2.34 4.06
Červené karty 0.05 0.05 0.1
Fauly 10.19 11.41 21.6
Držení míče 51.84% 48.16% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 23
(39.66%)
22
(37.93%)
32
(55.17%)
33
(56.9%)
28
(48.28%)
29
(50%)
15
(25.86%)
3
(5.17%)
20
(34.48%)
36
(62.07%)
Soupeř více 24
(41.38%)
16
(27.59%)
26
(44.83%)
24
(41.38%)
21
(36.21%)
25
(43.1%)
27
(46.55%)
3
(5.17%)
34
(58.62%)
22
(37.93%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Newcastle United FC 11x
(18.97%)
18x
(31.03%)
17x
(29.31%)
7x
(12.07%)
4x
(6.9%)
0x
(0%)
1x
(1.72%)
Soupeři 13x
(22.41%)
20x
(34.48%)
14x
(24.14%)
9x
(15.52%)
1x
(1.72%)
0x
(0%)
1x
(1.72%)
Celkem v zápase 4x
(6.9%)
7x
(12.07%)
9x
(15.52%)
16x
(27.59%)
11x
(18.97%)
7x
(12.07%)
4x
(6.9%)
Newcastle United FC dá gól 47x (81.03%)
Soupeř dá gól 45x (77.59%)
Oba týmy dají gól 38x (65.52%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 10x (17.24%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 10 (17.24%)
2 7 (12.07%)
3 4 (6.9%)
4+ 2 (3.45%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 16 (27.59%)
2 6 (10.34%)
3 1 (1.72%)
4+ 1 (1.72%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 16 (27.59%)
Výhra - remíza 1 (1.72%)
Výhra - prohra 5 (8.62%)
Remíza - výhra 5 (8.62%)
Remíza - remíza 9 (15.52%)
Remíza - prohra 6 (10.34%)
Prohra - výhra 2 (3.45%)
Prohra - remíza 1 (1.72%)
Prohra - prohra 13 (22.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 35 (60.34%)
z toho výher 21 (60%)
z toho remíz 5 (14.29%)
z toho proher 9 (25.71%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (32.76%)
z toho výher 2 (10.53%)
z toho remíz 2 (10.53%)
z toho proher 15 (78.95%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 4
2:1 6
3:0 2
3:1 3
3:2 1
4:0 1
4:1 2
4:3 1
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 3
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 5
0:2 2
1:2 8
1:3 4
1:4 1
2:3 3
2:7 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Newcastle United FC 6x
(10.34%)
52x
(89.66%)
15x
(25.86%)
1x
(1.72%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(25.86%)
43x
(74.14%)
7x
(12.07%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
58x
(100%)
56x
(96.55%)
34x
(58.62%)
2x
(3.45%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (10.34%)
2 1 (1.72%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (10.34%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)