Elche CF - znak

Elche CF

Počet zápasů Výher Remíz Proher
21 1 (4.76%) 5 (23.81%) 15 (71.43%)

Poslední zápasy

La Liga 28.8.2026 19:00 Racing de Santander 3:2 Elche CF
La Liga 17.8.2026 21:00 RC Deportivo A Coruña 1:1 Elche CF
La Liga 23.5.2026 21:00 Girona FC 1:1 Elche CF
La Liga 12.5.2026 20:00 Real Betis Balompié 2:1 Elche CF
La Liga 3.5.2026 14:00 RC Celta de Vigo 3:1 Elche CF
La Liga 26.4.2026 16:15 Real Oviedo SAD 1:2 Elche CF
La Liga 3.4.2026 21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:0 Elche CF
La Liga 14.3.2026 21:00 Real Madrid CF 4:1 Elche CF
La Liga 8.3.2026 14:00 Villarreal CF 2:1 Elche CF
La Liga 20.2.2026 21:00 Athletic Club 2:1 Elche CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Elche CF Soupeři Celkem
Branky 1.05 2.05 3.1
Branky v 1. poločase 0.38 0.86 1.24
xG 1.13 1.6 2.73
Střely 9.14 14.38 23.52
Střely na bránu 3.33 5.19 8.52
Rohy 3.43 4.71 8.14
Žluté karty 2.05 2.14 4.19
Červené karty 0.19 0 0.19
Fauly 13.86 15.52 29.38
Držení míče 56.43% 43.57% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 1
(4.76%)
3
(14.29%)
6
(28.57%)
5
(23.81%)
5
(23.81%)
7
(33.33%)
6
(28.57%)
4
(19.05%)
6
(28.57%)
17
(80.95%)
Soupeř více 15
(71.43%)
9
(42.86%)
15
(71.43%)
15
(71.43%)
14
(66.67%)
12
(57.14%)
9
(42.86%)
0
(0%)
11
(52.38%)
4
(19.05%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Elche CF 3x
(14.29%)
14x
(66.67%)
4x
(19.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
8x
(38.1%)
5x
(23.81%)
7x
(33.33%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(14.29%)
4x
(19.05%)
5x
(23.81%)
6x
(28.57%)
3x
(14.29%)
0x
(0%)
Elche CF dá gól 18x (85.71%)
Soupeř dá gól 21x (100%)
Oba týmy dají gól 18x (85.71%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (14.29%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (42.86%)
2 5 (23.81%)
3 1 (4.76%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (4.76%)
Výhra - remíza 1 (4.76%)
Výhra - prohra 1 (4.76%)
Remíza - výhra 0 (0%)
Remíza - remíza 1 (4.76%)
Remíza - prohra 8 (38.1%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (14.29%)
Prohra - prohra 6 (28.57%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 5 (23.81%)
z toho výher 1 (20%)
z toho remíz 2 (40%)
z toho proher 2 (40%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (76.19%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 3 (18.75%)
z toho proher 13 (81.25%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 4
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
1:2 4
1:3 5
1:4 1
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Elche CF 8x
(38.1%)
13x
(61.9%)
1x
(4.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(14.29%)
18x
(85.71%)
4x
(19.05%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
21x
(100%)
20x
(95.24%)
5x
(23.81%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (19.05%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)