|
Club Atlético de Madrid |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 29 | 11 (37.93%) | 6 (20.69%) | 12 (41.38%) |
| La Liga | 29.8.2026 | 21:30 | Sevilla FC | 1:3 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 24.5.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 5:1 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 12.5.2026 | 21:30 | CA Osasuna | 1:2 | Club Atlético de Madrid |
| Liga mistrů | 5.5.2026 | 21:00 | Arsenal FC | 1:0 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 2.5.2026 | 16:15 | Valencia CF | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 22.4.2026 | 19:00 | Elche CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 11.4.2026 | 21:00 | Sevilla FC | 2:1 | Club Atlético de Madrid |
| Liga mistrů | 8.4.2026 | 21:00 | FC Barcelona | 0:2 | Club Atlético de Madrid |
| La Liga | 22.3.2026 | 21:00 | Real Madrid CF | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| Liga mistrů | 18.3.2026 | 21:00 | Tottenham Hotspur FC | 3:2 | Club Atlético de Madrid |
| Statistika | Club Atlético de Madrid | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.48 | 1.55 | 3.03 |
| Branky v 1. poločase | 0.83 | 0.66 | 1.49 |
| xG | 1.28 | 1.69 | 2.97 |
| Střely | 10.93 | 14.59 | 25.52 |
| Střely na bránu | 4.07 | 5.1 | 9.17 |
| Rohy | 4.83 | 5.52 | 10.35 |
| Žluté karty | 2 | 1.93 | 3.93 |
| Červené karty | 0.14 | 0.07 | 0.21 |
| Fauly | 11.66 | 9.79 | 21.45 |
| Držení míče | 49.41% | 50.59% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (37.93%) |
9 (31.03%) |
10 (34.48%) |
10 (34.48%) |
9 (31.03%) |
15 (51.72%) |
12 (41.38%) |
4 (13.79%) |
19 (65.52%) |
13 (44.83%) |
| Soupeř více | 12 (41.38%) |
7 (24.14%) |
19 (65.52%) |
18 (62.07%) |
16 (55.17%) |
12 (41.38%) |
10 (34.48%) |
2 (6.9%) |
8 (27.59%) |
16 (55.17%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 6x (20.69%) |
10x (34.48%) |
8x (27.59%) |
4x (13.79%) |
0x (0%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (31.03%) |
8x (27.59%) |
2x (6.9%) |
8x (27.59%) |
1x (3.45%) |
1x (3.45%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (3.45%) |
5x (17.24%) |
7x (24.14%) |
5x (17.24%) |
3x (10.34%) |
6x (20.69%) |
2x (6.9%) |
| Club Atlético de Madrid dá gól | 23x (79.31%) |
| Soupeř dá gól | 20x (68.97%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (51.72%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (20.69%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (17.24%) |
| 2 | 4 (13.79%) |
| 3 | 1 (3.45%) |
| 4+ | 1 (3.45%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (24.14%) |
| 2 | 1 (3.45%) |
| 3 | 2 (6.9%) |
| 4+ | 2 (6.9%) |
| Výhra - Výhra | 6 (20.69%) |
| Výhra - remíza | 2 (6.9%) |
| Výhra - prohra | 1 (3.45%) |
| Remíza - výhra | 5 (17.24%) |
| Remíza - remíza | 4 (13.79%) |
| Remíza - prohra | 4 (13.79%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 7 (24.14%) |
| Počet zápasů | 18 (62.07%) |
| z toho výher | 10 (55.56%) |
| z toho remíz | 5 (27.78%) |
| z toho proher | 3 (16.67%) |
| Počet zápasů | 10 (34.48%) |
| z toho výher | 1 (10%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 9 (90%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Club Atlético de Madrid | 8x (27.59%) |
21x (72.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (6.9%) |
27x (93.1%) |
14x (48.28%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
29x (100%) |
29x (100%) |
12x (41.38%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (27.59%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |