FC Arouca - znak

FC Arouca

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 5 (29.41%) 2 (11.76%) 10 (58.82%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:3 FC Arouca
Primeira Liga 24.4.2026 21:15 Alverca 2:1 FC Arouca
Primeira Liga 12.4.2026 19:00 SC Braga 1:0 FC Arouca
Primeira Liga 21.3.2026 16:30 Moreirense FC 0:1 FC Arouca
Primeira Liga 6.3.2026 21:15 FC Famalicão 1:0 FC Arouca
Primeira Liga 27.2.2026 19:45 FC Porto 3:1 FC Arouca
Primeira Liga 14.2.2026 16:30 Casa Pia AC 3:2 FC Arouca
Primeira Liga 31.1.2026 19:00 Rio Ave FC 0:3 FC Arouca
Primeira Liga 17.1.2026 19:00 AVS Futebol SAD 0:1 FC Arouca
Primeira Liga 3.1.2026 16:30 CD Tondela 3:1 FC Arouca

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Arouca Soupeři Celkem
Branky 1.18 2 3.18
Branky v 1. poločase 0.47 1.06 1.53
xG 1.15 1.45 2.6
Střely 10.59 12.76 23.35
Střely na bránu 2.94 4.82 7.76
Rohy 3.35 4.59 7.94
Žluté karty 2.18 1.82 4
Červené karty 0.24 0.18 0.42
Fauly 13.06 11.71 24.77
Držení míče 50.76% 49.24% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(29.41%)
2
(11.76%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
3
(17.65%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
2
(11.76%)
11
(64.71%)
7
(41.18%)
Soupeř více 10
(58.82%)
7
(41.18%)
10
(58.82%)
11
(64.71%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
6
(35.29%)
2
(11.76%)
4
(23.53%)
10
(58.82%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Arouca 5x
(29.41%)
7x
(41.18%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
Celkem v zápase 1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
FC Arouca dá gól 12x (70.59%)
Soupeř dá gól 13x (76.47%)
Oba týmy dají gól 9x (52.94%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.76%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (29.41%)
2 3 (17.65%)
3 0 (0%)
4+ 2 (11.76%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (11.76%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 3 (17.65%)
Remíza - remíza 2 (11.76%)
Remíza - prohra 3 (17.65%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (41.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (41.18%)
z toho výher 4 (57.14%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 3 (42.86%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (52.94%)
z toho výher 1 (11.11%)
z toho remíz 1 (11.11%)
z toho proher 7 (77.78%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 1
3:0 1
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:5 1
0:6 1
1:2 1
1:3 3
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Arouca 7x
(41.18%)
10x
(58.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
16x
(94.12%)
4x
(23.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (23.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)