Stade Rennais FC - znak

Stade Rennais FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
17 7 (41.18%) 4 (23.53%) 6 (35.29%)

Poslední zápasy

Ligue 1 3.5.2026 20:45 Olympique Lyonnais 4:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 19.4.2026 17:15 RC Strasbourg 0:3 Stade Rennais FC
Ligue 1 4.4.2026 19:00 Stade Brestois 29 3:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 8.3.2026 17:15 OGC Nice 0:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 22.2.2026 15:00 AJ Auxerre 0:3 Stade Rennais FC
Ligue 1 7.2.2026 17:00 RC Lens 3:1 Stade Rennais FC
Ligue 1 31.1.2026 21:05 AS Monaco FC 4:0 Stade Rennais FC
Ligue 1 3.1.2026 21:05 Lille OSC 0:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 6.12.2025 21:05 Paris Saint-Germain 5:0 Stade Rennais FC
Ligue 1 28.11.2025 20:45 FC Metz 0:1 Stade Rennais FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Stade Rennais FC Soupeři Celkem
Branky 1.76 2 3.76
Branky v 1. poločase 1 0.71 1.71
xG 1.3 1.57 2.87
Střely 11.41 14.53 25.94
Střely na bránu 4.35 4.82 9.17
Rohy 5.18 4.65 9.83
Žluté karty 1.94 1.82 3.76
Červené karty 0.18 0.12 0.3
Fauly 11.35 10.82 22.17
Držení míče 51.47% 48.53% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(41.18%)
8
(47.06%)
8
(47.06%)
6
(35.29%)
7
(41.18%)
8
(47.06%)
8
(47.06%)
2
(11.76%)
10
(58.82%)
8
(47.06%)
Soupeř více 6
(35.29%)
5
(29.41%)
9
(52.94%)
11
(64.71%)
8
(47.06%)
6
(35.29%)
5
(29.41%)
2
(11.76%)
7
(41.18%)
8
(47.06%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Stade Rennais FC 3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
6x
(35.29%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
2x
(11.76%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
7x
(41.18%)
1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
Stade Rennais FC dá gól 14x (82.35%)
Soupeř dá gól 11x (64.71%)
Oba týmy dají gól 8x (47.06%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (35.29%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 2 (11.76%)
4+ 1 (5.88%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 3 (17.65%)
3 0 (0%)
4+ 3 (17.65%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (29.41%)
Výhra - remíza 3 (17.65%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (11.76%)
Remíza - remíza 1 (5.88%)
Remíza - prohra 1 (5.88%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 5 (29.41%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (76.47%)
z toho výher 6 (46.15%)
z toho remíz 4 (30.77%)
z toho proher 3 (23.08%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 4 (23.53%)
z toho výher 1 (25%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 3 (75%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
3:0 2
4:0 1
4:3 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:4 2
0:5 1
1:3 1
2:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Stade Rennais FC 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
6x
(35.29%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)