|
Feyenoord |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 22 | 7 (31.82%) | 5 (22.73%) | 10 (45.45%) |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 0:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 3.5.2026 | 14:30 | Fortuna Sittard | 1:2 | Feyenoord |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 14:30 | NEC Nijmegen | 1:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 5.4.2026 | 14:30 | FC Volendam | 0:0 | Feyenoord |
| Eredivisie | 8.3.2026 | 16:45 | NAC Breda | 3:3 | Feyenoord |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 14:30 | FC Twente | 2:0 | Feyenoord |
| Eredivisie | 8.2.2026 | 12:15 | FC Utrecht | 0:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 1.2.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 3:0 | Feyenoord |
| Evropská liga | 29.1.2026 | 21:00 | Real Betis Balompié | 2:1 | Feyenoord |
| Eredivisie | 11.1.2026 | 12:15 | SC Heerenveen | 2:2 | Feyenoord |
| Statistika | Feyenoord | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.59 | 1.68 | 3.27 |
| Branky v 1. poločase | 0.82 | 0.86 | 1.68 |
| xG | 1.61 | 1.32 | 2.93 |
| Střely | 13.73 | 11.36 | 25.09 |
| Střely na bránu | 5.09 | 4.59 | 9.68 |
| Rohy | 5.68 | 3.59 | 9.27 |
| Žluté karty | 2.18 | 1.64 | 3.82 |
| Červené karty | 0.09 | 0.23 | 0.32 |
| Fauly | 10.36 | 12.82 | 23.18 |
| Držení míče | 51.91% | 48.09% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 7 (31.82%) |
8 (36.36%) |
13 (59.09%) |
12 (54.55%) |
9 (40.91%) |
16 (72.73%) |
13 (59.09%) |
2 (9.09%) |
6 (27.27%) |
15 (68.18%) |
| Soupeř více | 10 (45.45%) |
8 (36.36%) |
9 (40.91%) |
10 (45.45%) |
9 (40.91%) |
5 (22.73%) |
5 (22.73%) |
5 (22.73%) |
12 (54.55%) |
7 (31.82%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 7x (31.82%) |
5x (22.73%) |
5x (22.73%) |
3x (13.64%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
1x (4.55%) |
| Soupeři | 5x (22.73%) |
5x (22.73%) |
7x (31.82%) |
3x (13.64%) |
1x (4.55%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (4.55%) |
3x (13.64%) |
5x (22.73%) |
6x (27.27%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
5x (22.73%) |
| Feyenoord dá gól | 15x (68.18%) |
| Soupeř dá gól | 17x (77.27%) |
| Oba týmy dají gól | 11x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (22.73%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (22.73%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (9.09%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 4 (18.18%) |
| 3 | 2 (9.09%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 5 (22.73%) |
| Výhra - remíza | 2 (9.09%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.55%) |
| Remíza - výhra | 2 (9.09%) |
| Remíza - remíza | 2 (9.09%) |
| Remíza - prohra | 2 (9.09%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 1 (4.55%) |
| Prohra - prohra | 7 (31.82%) |
| Počet zápasů | 9 (40.91%) |
| z toho výher | 5 (55.56%) |
| z toho remíz | 3 (33.33%) |
| z toho proher | 1 (11.11%) |
| Počet zápasů | 12 (54.55%) |
| z toho výher | 2 (16.67%) |
| z toho remíz | 1 (8.33%) |
| z toho proher | 9 (75%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| 7:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Feyenoord | 4x (18.18%) |
18x (81.82%) |
5x (22.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (22.73%) |
17x (77.27%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
22x (100%) |
21x (95.45%) |
11x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (13.64%) |
| 2 | 2 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (4.55%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |