|
RB Leipzig |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 19 | 10 (52.63%) | 3 (15.79%) | 6 (31.58%) |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 18:30 | Bayer 04 Leverkusen | 4:1 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 18:30 | Eintracht Frankfurt | 1:3 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 15:30 | SV Werder Bremen | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 19:30 | VfB Stuttgart | 1:0 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 1.3.2026 | 19:30 | Hamburger SV | 1:2 | RB Leipzig |
| DFB-Pokal | 11.2.2026 | 20:45 | FC Bayern München | 2:0 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 8.2.2026 | 15:30 | 1. FC Köln | 1:2 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 27.1.2026 | 20:30 | FC St. Pauli | 1:1 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 24.1.2026 | 15:30 | 1. FC Heidenheim | 0:3 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 12.12.2025 | 20:30 | 1. FC Union Berlin | 3:1 | RB Leipzig |
| Statistika | RB Leipzig | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.74 | 1.47 | 3.21 |
| Branky v 1. poločase | 0.89 | 0.63 | 1.52 |
| xG | 1.56 | 1.42 | 2.98 |
| Střely | 14.21 | 12.84 | 27.05 |
| Střely na bránu | 4.68 | 4.21 | 8.89 |
| Rohy | 5.21 | 4.26 | 9.47 |
| Žluté karty | 1.84 | 1.58 | 3.42 |
| Červené karty | 0 | 0 | 0 |
| Fauly | 10.32 | 9.05 | 19.37 |
| Držení míče | 52.84% | 47.16% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (52.63%) |
6 (31.58%) |
12 (63.16%) |
10 (52.63%) |
11 (57.89%) |
10 (52.63%) |
9 (47.37%) |
0 (0%) |
12 (63.16%) |
10 (52.63%) |
| Soupeř více | 6 (31.58%) |
3 (15.79%) |
7 (36.84%) |
8 (42.11%) |
5 (26.32%) |
5 (26.32%) |
8 (42.11%) |
0 (0%) |
4 (21.05%) |
8 (42.11%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 4x (21.05%) |
7x (36.84%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
1x (5.26%) |
| Soupeři | 5x (26.32%) |
8x (42.11%) |
2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
1x (5.26%) |
| Celkem v zápase | 1x (5.26%) |
3x (15.79%) |
3x (15.79%) |
4x (21.05%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
3x (15.79%) |
| RB Leipzig dá gól | 15x (78.95%) |
| Soupeř dá gól | 14x (73.68%) |
| Oba týmy dají gól | 11x (57.89%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 1x (5.26%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (26.32%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 3 (15.79%) |
| 3 | 1 (5.26%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| Výhra - Výhra | 6 (31.58%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 4 (21.05%) |
| Remíza - remíza | 3 (15.79%) |
| Remíza - prohra | 3 (15.79%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 3 (15.79%) |
| Počet zápasů | 11 (57.89%) |
| z toho výher | 8 (72.73%) |
| z toho remíz | 2 (18.18%) |
| z toho proher | 1 (9.09%) |
| Počet zápasů | 7 (36.84%) |
| z toho výher | 2 (28.57%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 5 (71.43%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:6 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RB Leipzig | 2x (10.53%) |
17x (89.47%) |
3x (15.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (26.32%) |
14x (73.68%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
19x (100%) |
19x (100%) |
8x (42.11%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (10.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |