Burnley FC - znak

Burnley FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 2 (11.11%) 3 (16.67%) 13 (72.22%)

Poslední zápasy

Premier League 1.5.2026 21:00 Leeds United FC 3:1 Burnley FC
Premier League 19.4.2026 15:00 Nottingham Forest FC 4:1 Burnley FC
Premier League 21.3.2026 16:00 Fulham FC 3:1 Burnley FC
Premier League 3.3.2026 20:30 Everton FC 2:0 Burnley FC
Premier League 21.2.2026 16:00 Chelsea FC 1:1 Burnley FC
Premier League 11.2.2026 20:40 Crystal Palace FC 2:3 Burnley FC
Premier League 2.2.2026 21:00 Sunderland AFC 3:0 Burnley FC
Premier League 17.1.2026 16:00 Liverpool FC 1:1 Burnley FC
Premier League 3.1.2026 16:00 Brighton and Hove Albion FC 2:0 Burnley FC
Premier League 20.12.2025 16:00 AFC Bournemouth 1:1 Burnley FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Burnley FC Soupeři Celkem
Branky 1.11 2.5 3.61
Branky v 1. poločase 0.44 1 1.44
xG 0.98 1.91 2.89
Střely 8 17.39 25.39
Střely na bránu 3.06 5.56 8.62
Rohy 3.56 6.17 9.73
Žluté karty 2.06 1.28 3.34
Červené karty 0.11 0.06 0.17
Fauly 10.44 9.89 20.33
Držení míče 41.28% 58.72% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 2
(11.11%)
2
(11.11%)
2
(11.11%)
1
(5.56%)
2
(11.11%)
2
(11.11%)
8
(44.44%)
2
(11.11%)
8
(44.44%)
3
(16.67%)
Soupeř více 13
(72.22%)
10
(55.56%)
16
(88.89%)
16
(88.89%)
13
(72.22%)
12
(66.67%)
4
(22.22%)
1
(5.56%)
7
(38.89%)
15
(83.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Burnley FC 4x
(22.22%)
10x
(55.56%)
2x
(11.11%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
3x
(16.67%)
6x
(33.33%)
7x
(38.89%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
0x
(0%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
Burnley FC dá gól 14x (77.78%)
Soupeř dá gól 18x (100%)
Oba týmy dají gól 14x (77.78%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 5 (27.78%)
3 3 (16.67%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 1 (5.56%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (5.56%)
Remíza - výhra 1 (5.56%)
Remíza - remíza 1 (5.56%)
Remíza - prohra 4 (22.22%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (11.11%)
Prohra - prohra 8 (44.44%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 4 (22.22%)
z toho výher 1 (25%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 3 (75%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (77.78%)
z toho výher 1 (7.14%)
z toho remíz 3 (21.43%)
z toho proher 10 (71.43%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
3:2 2

Remízy

Skóre Počet
1:1 3

Prohry

Skóre Počet
0:2 2
0:3 2
1:2 2
1:3 3
1:4 1
1:5 1
2:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Burnley FC 11x
(61.11%)
7x
(38.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
18x
(100%)
6x
(33.33%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
17x
(94.44%)
9x
(50%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (33.33%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)