|
RC Strasbourg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 22 | 9 (40.91%) | 5 (22.73%) | 8 (36.36%) |
| Ligue 1 | 21.8.2026 | 20:45 | Olympique de Marseille | 4:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 13.5.2026 | 19:00 | Stade Brestois 29 | 1:2 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Angers SCO | 1:1 | RC Strasbourg |
| Konferenční liga | 30.4.2026 | 21:00 | Rayo Vallecano de Madrid | 1:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 26.4.2026 | 15:00 | FC Lorient | 2:3 | RC Strasbourg |
| Konferenční liga | 9.4.2026 | 21:00 | 1. FSV Mainz 05 | 2:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 20:45 | FC Nantes | 2:3 | RC Strasbourg |
| Konferenční liga | 12.3.2026 | 18:45 | HNK Rijeka | 1:2 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 7.3.2026 | 19:00 | AJ Auxerre | 0:0 | RC Strasbourg |
| Ligue 1 | 14.2.2026 | 17:00 | Olympique de Marseille | 2:2 | RC Strasbourg |
| Statistika | RC Strasbourg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.45 | 1.59 | 3.04 |
| Branky v 1. poločase | 0.77 | 0.55 | 1.32 |
| xG | 1.19 | 1.72 | 2.91 |
| Střely | 9.91 | 15.32 | 25.23 |
| Střely na bránu | 4.09 | 5.86 | 9.95 |
| Rohy | 3.41 | 5.32 | 8.73 |
| Žluté karty | 2.41 | 1.77 | 4.18 |
| Červené karty | 0.18 | 0.05 | 0.23 |
| Fauly | 12.36 | 12.95 | 25.31 |
| Držení míče | 53.73% | 46.27% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 9 (40.91%) |
10 (45.45%) |
6 (27.27%) |
4 (18.18%) |
4 (18.18%) |
5 (22.73%) |
12 (54.55%) |
3 (13.64%) |
9 (40.91%) |
14 (63.64%) |
| Soupeř více | 8 (36.36%) |
5 (22.73%) |
16 (72.73%) |
18 (81.82%) |
16 (72.73%) |
16 (72.73%) |
4 (18.18%) |
0 (0%) |
11 (50%) |
7 (31.82%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Strasbourg | 6x (27.27%) |
6x (27.27%) |
5x (22.73%) |
4x (18.18%) |
1x (4.55%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (9.09%) |
10x (45.45%) |
7x (31.82%) |
1x (4.55%) |
2x (9.09%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (4.55%) |
4x (18.18%) |
3x (13.64%) |
6x (27.27%) |
2x (9.09%) |
5x (22.73%) |
1x (4.55%) |
| RC Strasbourg dá gól | 16x (72.73%) |
| Soupeř dá gól | 20x (90.91%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (68.18%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (22.73%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (36.36%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (4.55%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (22.73%) |
| 2 | 1 (4.55%) |
| 3 | 1 (4.55%) |
| 4+ | 1 (4.55%) |
| Výhra - Výhra | 7 (31.82%) |
| Výhra - remíza | 3 (13.64%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 1 (4.55%) |
| Remíza - remíza | 1 (4.55%) |
| Remíza - prohra | 5 (22.73%) |
| Prohra - výhra | 1 (4.55%) |
| Prohra - remíza | 1 (4.55%) |
| Prohra - prohra | 3 (13.64%) |
| Počet zápasů | 10 (45.45%) |
| z toho výher | 7 (70%) |
| z toho remíz | 2 (20%) |
| z toho proher | 1 (10%) |
| Počet zápasů | 11 (50%) |
| z toho výher | 2 (18.18%) |
| z toho remíz | 2 (18.18%) |
| z toho proher | 7 (63.64%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:2 | 3 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Strasbourg | 6x (27.27%) |
16x (72.73%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 2x (9.09%) |
20x (90.91%) |
7x (31.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
22x (100%) |
20x (90.91%) |
11x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (18.18%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |