Sunderland AFC - znak

Sunderland AFC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 6 (27.27%) 7 (31.82%) 9 (40.91%)

Poslední zápasy

Premier League 22.8.2026 16:00 Ipswich Town FC 2:1 Sunderland AFC
Premier League 17.5.2026 16:00 Everton FC 1:3 Sunderland AFC
Premier League 2.5.2026 16:00 Wolverhampton Wanderers FC 1:1 Sunderland AFC
Premier League 19.4.2026 15:00 Aston Villa FC 4:3 Sunderland AFC
Premier League 22.3.2026 13:00 Newcastle United FC 1:2 Sunderland AFC
FA Cup 8.3.2026 14:30 Port Vale FC 1:0 Sunderland AFC
Premier League 3.3.2026 20:30 Leeds United FC 0:1 Sunderland AFC
Premier League 28.2.2026 13:30 AFC Bournemouth 1:1 Sunderland AFC
FA Cup 15.2.2026 15:00 Oxford United FC 0:1 Sunderland AFC
Premier League 7.2.2026 16:00 Arsenal FC 3:0 Sunderland AFC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sunderland AFC Soupeři Celkem
Branky 0.91 1.36 2.27
Branky v 1. poločase 0.36 0.77 1.13
xG 1.23 1.77 3
Střely 10.05 16 26.05
Střely na bránu 3.86 4.86 8.72
Rohy 3.95 5.23 9.18
Žluté karty 2.59 1.55 4.14
Červené karty 0.09 0 0.09
Fauly 11.59 11.55 23.14
Držení míče 45.77% 54.23% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 6
(27.27%)
5
(22.73%)
5
(22.73%)
5
(22.73%)
7
(31.82%)
7
(31.82%)
11
(50%)
2
(9.09%)
9
(40.91%)
7
(31.82%)
Soupeř více 9
(40.91%)
10
(45.45%)
17
(77.27%)
17
(77.27%)
14
(63.64%)
13
(59.09%)
6
(27.27%)
0
(0%)
10
(45.45%)
13
(59.09%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sunderland AFC 8x
(36.36%)
10x
(45.45%)
2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(22.73%)
10x
(45.45%)
2x
(9.09%)
4x
(18.18%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(9.09%)
5x
(22.73%)
6x
(27.27%)
6x
(27.27%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
Sunderland AFC dá gól 14x (63.64%)
Soupeř dá gól 17x (77.27%)
Oba týmy dají gól 11x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (4.55%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (22.73%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (18.18%)
2 2 (9.09%)
3 3 (13.64%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (9.09%)
Výhra - remíza 3 (13.64%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (9.09%)
Remíza - remíza 3 (13.64%)
Remíza - prohra 2 (9.09%)
Prohra - výhra 2 (9.09%)
Prohra - remíza 1 (4.55%)
Prohra - prohra 7 (31.82%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (31.82%)
z toho výher 3 (42.86%)
z toho remíz 4 (57.14%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (59.09%)
z toho výher 3 (23.08%)
z toho remíz 1 (7.69%)
z toho proher 9 (69.23%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:1 2
3:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 3
1:2 1
1:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sunderland AFC 7x
(31.82%)
15x
(68.18%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(4.55%)
21x
(95.45%)
7x
(31.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
22x
(100%)
12x
(54.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.55%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (40.91%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)