SC Telstar - znak

SC Telstar

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 5 (27.78%) 5 (27.78%) 8 (44.44%)

Poslední zápasy

Eredivisie 8.8.2026 16:30 NEC Nijmegen 1:2 SC Telstar
Eredivisie 17.5.2026 14:30 FC Volendam 1:2 SC Telstar
Eredivisie 2.5.2026 21:00 NEC Nijmegen 1:1 SC Telstar
Eredivisie 11.4.2026 16:30 FC Utrecht 4:1 SC Telstar
Eredivisie 14.3.2026 20:00 SC Heerenveen 3:0 SC Telstar
Eredivisie 8.3.2026 14:30 Fortuna Sittard 1:4 SC Telstar
KNVB Beker 4.3.2026 20:00 AZ Alkmaar 2:1 SC Telstar
Eredivisie 22.2.2026 20:00 Feyenoord 2:1 SC Telstar
Eredivisie 8.2.2026 14:30 Go Ahead Eagles 1:1 SC Telstar
Eredivisie 31.1.2026 18:45 PEC Zwolle 4:1 SC Telstar

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SC Telstar Soupeři Celkem
Branky 1.22 1.61 2.83
Branky v 1. poločase 0.44 0.61 1.05
xG 1.31 2.01 3.32
Střely 11.5 17.94 29.44
Střely na bránu 4.28 6.67 10.95
Rohy 3.67 6.83 10.5
Žluté karty 1.44 1.94 3.38
Červené karty 0.06 0.06 0.12
Fauly 12 9.94 21.94
Držení míče 44.33% 55.67% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(27.78%)
4
(22.22%)
2
(11.11%)
2
(11.11%)
3
(16.67%)
4
(22.22%)
3
(16.67%)
0
(0%)
13
(72.22%)
4
(22.22%)
Soupeř více 8
(44.44%)
7
(38.89%)
15
(83.33%)
14
(77.78%)
13
(72.22%)
13
(72.22%)
9
(50%)
0
(0%)
5
(27.78%)
13
(72.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SC Telstar 4x
(22.22%)
9x
(50%)
3x
(16.67%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(11.11%)
8x
(44.44%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
4x
(22.22%)
6x
(33.33%)
2x
(11.11%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
SC Telstar dá gól 14x (77.78%)
Soupeř dá gól 16x (88.89%)
Oba týmy dají gól 13x (72.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 1x (5.56%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 1 (5.56%)
3 1 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 1 (5.56%)
3 3 (16.67%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (16.67%)
Výhra - remíza 1 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (11.11%)
Remíza - remíza 4 (22.22%)
Remíza - prohra 1 (5.56%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 7 (38.89%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (44.44%)
z toho výher 4 (50%)
z toho remíz 3 (37.5%)
z toho proher 1 (12.5%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 1 (11.11%)
z toho remíz 1 (11.11%)
z toho proher 7 (77.78%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:1 2
3:1 1
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
0:2 1
0:3 1
1:2 3
1:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Telstar 5x
(27.78%)
13x
(72.22%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 0x
(0%)
18x
(100%)
8x
(44.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
12x
(66.67%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (38.89%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)