|
SC Freiburg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 28 | 8 (28.57%) | 6 (21.43%) | 14 (50%) |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 15:30 | Hamburger SV | 3:2 | SC Freiburg |
| Evropská liga | 30.4.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 17:30 | Borussia Dortmund | 4:0 | SC Freiburg |
| DFB-Pokal | 23.4.2026 | 20:45 | VfB Stuttgart | 2:1 | SC Freiburg |
| Evropská liga | 16.4.2026 | 18:45 | RC Celta de Vigo | 1:3 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 0:1 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 22.3.2026 | 17:30 | FC St. Pauli | 1:2 | SC Freiburg |
| Evropská liga | 12.3.2026 | 21:00 | KRC Genk | 1:0 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 1.3.2026 | 17:30 | Eintracht Frankfurt | 2:0 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 14.2.2026 | 15:30 | TSG 1899 Hoffenheim | 3:0 | SC Freiburg |
| Statistika | SC Freiburg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.18 | 1.64 | 2.82 |
| Branky v 1. poločase | 0.57 | 0.54 | 1.11 |
| xG | 1.23 | 1.63 | 2.86 |
| Střely | 10.89 | 15.04 | 25.93 |
| Střely na bránu | 3.82 | 4.86 | 8.68 |
| Rohy | 3.71 | 4.93 | 8.64 |
| Žluté karty | 1.68 | 2.25 | 3.93 |
| Červené karty | 0.07 | 0 | 0.07 |
| Fauly | 10.71 | 13.86 | 24.57 |
| Držení míče | 45.54% | 54.46% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 8 (28.57%) |
7 (25%) |
8 (28.57%) |
8 (28.57%) |
9 (32.14%) |
9 (32.14%) |
7 (25%) |
2 (7.14%) |
8 (28.57%) |
7 (25%) |
| Soupeř více | 14 (50%) |
6 (21.43%) |
20 (71.43%) |
20 (71.43%) |
16 (57.14%) |
17 (60.71%) |
14 (50%) |
0 (0%) |
19 (67.86%) |
19 (67.86%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 11x (39.29%) |
7x (25%) |
5x (17.86%) |
4x (14.29%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (21.43%) |
9x (32.14%) |
7x (25%) |
3x (10.71%) |
2x (7.14%) |
0x (0%) |
1x (3.57%) |
| Celkem v zápase | 3x (10.71%) |
4x (14.29%) |
6x (21.43%) |
6x (21.43%) |
5x (17.86%) |
2x (7.14%) |
2x (7.14%) |
| SC Freiburg dá gól | 17x (60.71%) |
| Soupeř dá gól | 22x (78.57%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (50%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (14.29%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (10.71%) |
| 2 | 4 (14.29%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (25%) |
| 2 | 3 (10.71%) |
| 3 | 2 (7.14%) |
| 4+ | 2 (7.14%) |
| Výhra - Výhra | 5 (17.86%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 2 (7.14%) |
| Remíza - výhra | 2 (7.14%) |
| Remíza - remíza | 5 (17.86%) |
| Remíza - prohra | 8 (28.57%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.57%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.57%) |
| Prohra - prohra | 4 (14.29%) |
| Počet zápasů | 10 (35.71%) |
| z toho výher | 6 (60%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 3 (30%) |
| Počet zápasů | 15 (53.57%) |
| z toho výher | 2 (13.33%) |
| z toho remíz | 2 (13.33%) |
| z toho proher | 11 (73.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 4:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Freiburg | 8x (28.57%) |
20x (71.43%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 1x (3.57%) |
27x (96.43%) |
5x (17.86%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
28x (100%) |
26x (92.86%) |
11x (39.29%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (17.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |