|
Newcastle United FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 27 | 7 (25.93%) | 7 (25.93%) | 13 (48.15%) |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | Newcastle United FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 18:30 | Arsenal FC | 1:0 | Newcastle United FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Crystal Palace FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Liga mistrů | 18.3.2026 | 18:45 | FC Barcelona | 7:2 | Newcastle United FC |
| Premier League | 14.3.2026 | 18:30 | Chelsea FC | 0:1 | Newcastle United FC |
| Premier League | 21.2.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 2:1 | Newcastle United FC |
| Liga mistrů | 18.2.2026 | 18:45 | Qarabağ FK | 1:6 | Newcastle United FC |
| FA Cup | 14.2.2026 | 18:45 | Aston Villa FC | 1:3 | Newcastle United FC |
| Premier League | 10.2.2026 | 20:30 | Tottenham Hotspur FC | 1:2 | Newcastle United FC |
| EFL Cup | 4.2.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 3:1 | Newcastle United FC |
| Statistika | Newcastle United FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.37 | 1.52 | 2.89 |
| Branky v 1. poločase | 0.85 | 0.7 | 1.55 |
| xG | 1.51 | 1.53 | 3.04 |
| Střely | 12.67 | 13.56 | 26.23 |
| Střely na bránu | 4.67 | 4.78 | 9.45 |
| Rohy | 5.07 | 5.7 | 10.77 |
| Žluté karty | 1.85 | 1.85 | 3.7 |
| Červené karty | 0.04 | 0.07 | 0.11 |
| Fauly | 9.74 | 10.59 | 20.33 |
| Držení míče | 50.85% | 49.15% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 7 (25.93%) |
9 (33.33%) |
14 (51.85%) |
13 (48.15%) |
10 (37.04%) |
8 (29.63%) |
9 (33.33%) |
1 (3.7%) |
10 (37.04%) |
16 (59.26%) |
| Soupeř více | 13 (48.15%) |
10 (37.04%) |
13 (48.15%) |
14 (51.85%) |
11 (40.74%) |
17 (62.96%) |
9 (33.33%) |
2 (7.41%) |
13 (48.15%) |
11 (40.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 8x (29.63%) |
11x (40.74%) |
3x (11.11%) |
2x (7.41%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
1x (3.7%) |
| Soupeři | 6x (22.22%) |
11x (40.74%) |
5x (18.52%) |
3x (11.11%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
1x (3.7%) |
| Celkem v zápase | 4x (14.81%) |
5x (18.52%) |
2x (7.41%) |
5x (18.52%) |
7x (25.93%) |
2x (7.41%) |
2x (7.41%) |
| Newcastle United FC dá gól | 19x (70.37%) |
| Soupeř dá gól | 21x (77.78%) |
| Oba týmy dají gól | 17x (62.96%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 2x (7.41%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (7.41%) |
| 2 | 2 (7.41%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 2 (7.41%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (29.63%) |
| 2 | 3 (11.11%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 1 (3.7%) |
| Výhra - Výhra | 6 (22.22%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 3 (11.11%) |
| Remíza - výhra | 0 (0%) |
| Remíza - remíza | 6 (22.22%) |
| Remíza - prohra | 2 (7.41%) |
| Prohra - výhra | 1 (3.7%) |
| Prohra - remíza | 1 (3.7%) |
| Prohra - prohra | 8 (29.63%) |
| Počet zápasů | 12 (44.44%) |
| z toho výher | 6 (50%) |
| z toho remíz | 1 (8.33%) |
| z toho proher | 5 (41.67%) |
| Počet zápasů | 11 (40.74%) |
| z toho výher | 1 (9.09%) |
| z toho remíz | 2 (18.18%) |
| z toho proher | 8 (72.73%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 3 |
| 1:4 | 1 |
| 2:7 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 4x (14.81%) |
23x (85.19%) |
5x (18.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (22.22%) |
21x (77.78%) |
4x (14.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
27x (100%) |
25x (92.59%) |
16x (59.26%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (3.7%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (14.81%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |