West Ham United FC - znak

West Ham United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 5 (22.73%) 7 (31.82%) 10 (45.45%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 17:30 West Ham United FC 0:1 Arsenal FC
Premier League 25.4.2026 16:00 West Ham United FC 2:1 Everton FC
Premier League 10.4.2026 21:00 West Ham United FC 4:0 Wolverhampton Wanderers FC
FA Cup 5.4.2026 17:30 West Ham United FC 2:2 Leeds United FC
Premier League 14.3.2026 21:00 West Ham United FC 1:1 Manchester City FC
FA Cup 9.3.2026 20:30 West Ham United FC 2:2 Brentford FC
Premier League 21.2.2026 18:30 West Ham United FC 0:0 AFC Bournemouth
Premier League 10.2.2026 21:15 West Ham United FC 1:1 Manchester United FC
Premier League 24.1.2026 13:30 West Ham United FC 3:1 Sunderland AFC
FA Cup 11.1.2026 15:30 West Ham United FC 2:1p Queens Park Rangers FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika West Ham United FC Soupeři Celkem
Branky 1.36 1.68 3.04
Branky v 1. poločase 0.77 0.59 1.36
xG 1.38 1.61 2.99
Střely 12.5 14 26.5
Střely na bránu 3.95 4.82 8.77
Rohy 5.82 5.5 11.32
Žluté karty 1.95 2.23 4.18
Červené karty 0.09 0 0.09
Fauly 12.09 10.27 22.36
Držení míče 44.73% 55.27% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 5
(22.73%)
8
(36.36%)
9
(40.91%)
10
(45.45%)
4
(18.18%)
14
(63.64%)
4
(18.18%)
2
(9.09%)
13
(59.09%)
5
(22.73%)
Soupeř více 10
(45.45%)
5
(22.73%)
13
(59.09%)
11
(50%)
14
(63.64%)
5
(22.73%)
11
(50%)
0
(0%)
7
(31.82%)
17
(77.27%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
West Ham United FC 6x
(27.27%)
7x
(31.82%)
5x
(22.73%)
3x
(13.64%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 2x
(9.09%)
8x
(36.36%)
9x
(40.91%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(4.55%)
2x
(9.09%)
5x
(22.73%)
5x
(22.73%)
6x
(27.27%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
West Ham United FC dá gól 16x (72.73%)
Soupeř dá gól 20x (90.91%)
Oba týmy dají gól 15x (68.18%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (22.73%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 2 (9.09%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.55%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (27.27%)
2 2 (9.09%)
3 1 (4.55%)
4+ 1 (4.55%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (13.64%)
Výhra - remíza 3 (13.64%)
Výhra - prohra 2 (9.09%)
Remíza - výhra 2 (9.09%)
Remíza - remíza 3 (13.64%)
Remíza - prohra 4 (18.18%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (4.55%)
Prohra - prohra 4 (18.18%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 10 (45.45%)
z toho výher 3 (30%)
z toho remíz 4 (40%)
z toho proher 3 (30%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 11 (50%)
z toho výher 2 (18.18%)
z toho remíz 2 (18.18%)
z toho proher 7 (63.64%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:1 1
3:1 2
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 3
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 2
0:3 1
1:2 3
1:5 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
West Ham United FC 5x
(22.73%)
17x
(77.27%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 1x
(4.55%)
21x
(95.45%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
21x
(95.45%)
12x
(54.55%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.55%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (9.09%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)