Elche CF - znak

Elche CF

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 8 (44.44%) 7 (38.89%) 3 (16.67%)

Poslední zápasy

La Liga 23.8.2026 21:30 Elche CF 0:5 FC Barcelona
La Liga 17.5.2026 19:00 Elche CF 1:0 Getafe CF
La Liga 9.5.2026 14:00 Elche CF 1:1 Deportivo Alavés SAD
La Liga 22.4.2026 19:00 Elche CF 3:2 Club Atlético de Madrid
La Liga 11.4.2026 16:15 Elche CF 1:0 Valencia CF
La Liga 21.3.2026 14:00 Elche CF 2:1 RCD Mallorca
La Liga 1.3.2026 14:00 Elche CF 2:2 RCD Espanyol
La Liga 13.2.2026 21:00 Elche CF 0:0 CA Osasuna
La Liga 31.1.2026 21:00 Elche CF 1:3 FC Barcelona
La Liga 19.1.2026 21:00 Elche CF 2:2 Sevilla FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Elche CF Soupeři Celkem
Branky 1.5 1.28 2.78
Branky v 1. poločase 0.61 0.56 1.17
xG 1.55 1.42 2.97
Střely 13.28 12.83 26.11
Střely na bránu 4.72 4.61 9.33
Rohy 4.94 3.56 8.5
Žluté karty 1.89 2.39 4.28
Červené karty 0.06 0.17 0.23
Fauly 13.17 14.28 27.45
Držení míče 58.67% 41.33% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(44.44%)
5
(27.78%)
12
(66.67%)
11
(61.11%)
9
(50%)
10
(55.56%)
5
(27.78%)
1
(5.56%)
8
(44.44%)
12
(66.67%)
Soupeř více 3
(16.67%)
3
(16.67%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
8
(44.44%)
5
(27.78%)
8
(44.44%)
3
(16.67%)
10
(55.56%)
5
(27.78%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Elche CF 3x
(16.67%)
7x
(38.89%)
5x
(27.78%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(38.89%)
4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.11%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
3x
(16.67%)
6x
(33.33%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
Elche CF dá gól 15x (83.33%)
Soupeř dá gól 11x (61.11%)
Oba týmy dají gól 10x (55.56%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (22.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (33.33%)
2 0 (0%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 0 (0%)
2 2 (11.11%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 4 (22.22%)
Výhra - remíza 1 (5.56%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (22.22%)
Remíza - remíza 6 (33.33%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 9 (50%)
z toho výher 6 (66.67%)
z toho remíz 3 (33.33%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (38.89%)
z toho výher 2 (28.57%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 3 (42.86%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:1 2
3:0 1
3:2 1
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 2
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:5 1
1:3 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Elche CF 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(27.78%)
13x
(72.22%)
5x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
17x
(94.44%)
9x
(50%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (22.22%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)