Real Betis Balompié - znak

Real Betis Balompié

Počet zápasů Výher Remíz Proher
27 14 (51.85%) 8 (29.63%) 5 (18.52%)

Poslední zápasy

La Liga 12.5.2026 20:00 Real Betis Balompié 2:1 Elche CF
La Liga 3.5.2026 18:30 Real Betis Balompié 3:0 Real Oviedo SAD
La Liga 24.4.2026 21:00 Real Betis Balompié 1:1 Real Madrid CF
Evropská liga 16.4.2026 21:00 Real Betis Balompié 2:4 SC Braga
La Liga 4.4.2026 18:30 Real Betis Balompié 0:0 RCD Espanyol
Evropská liga 19.3.2026 21:00 Real Betis Balompié 4:0 Panathinaikos FC
La Liga 15.3.2026 18:30 Real Betis Balompié 1:1 RC Celta de Vigo
La Liga 1.3.2026 18:30 Real Betis Balompié 2:2 Sevilla FC
La Liga 21.2.2026 16:15 Real Betis Balompié 1:1 Rayo Vallecano de Madrid
Copa del Rey 5.2.2026 21:00 Real Betis Balompié 0:5 Club Atlético de Madrid

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Real Betis Balompié Soupeři Celkem
Branky 1.81 1.22 3.03
Branky v 1. poločase 1 0.7 1.7
xG 1.64 1.3 2.94
Střely 14.96 11.41 26.37
Střely na bránu 5.22 4.04 9.26
Rohy 4.04 3.89 7.93
Žluté karty 1.89 2.44 4.33
Červené karty 0.04 0.11 0.15
Fauly 11.04 12.93 23.97
Držení míče 51.56% 48.44% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 14
(51.85%)
12
(44.44%)
18
(66.67%)
18
(66.67%)
14
(51.85%)
11
(40.74%)
9
(33.33%)
1
(3.7%)
11
(40.74%)
16
(59.26%)
Soupeř více 5
(18.52%)
7
(25.93%)
9
(33.33%)
8
(29.63%)
8
(29.63%)
12
(44.44%)
14
(51.85%)
3
(11.11%)
13
(48.15%)
9
(33.33%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Real Betis Balompié 3x
(11.11%)
7x
(25.93%)
11x
(40.74%)
4x
(14.81%)
2x
(7.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(33.33%)
11x
(40.74%)
4x
(14.81%)
0x
(0%)
1x
(3.7%)
2x
(7.41%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(3.7%)
1x
(3.7%)
9x
(33.33%)
8x
(29.63%)
5x
(18.52%)
1x
(3.7%)
2x
(7.41%)
Real Betis Balompié dá gól 24x (88.89%)
Soupeř dá gól 18x (66.67%)
Oba týmy dají gól 16x (59.26%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (14.81%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (22.22%)
2 4 (14.81%)
3 2 (7.41%)
4+ 2 (7.41%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 1 (3.7%)
2 3 (11.11%)
3 0 (0%)
4+ 1 (3.7%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (33.33%)
Výhra - remíza 2 (7.41%)
Výhra - prohra 1 (3.7%)
Remíza - výhra 5 (18.52%)
Remíza - remíza 2 (7.41%)
Remíza - prohra 1 (3.7%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 4 (14.81%)
Prohra - prohra 3 (11.11%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (66.67%)
z toho výher 12 (66.67%)
z toho remíz 4 (22.22%)
z toho proher 2 (11.11%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (29.63%)
z toho výher 2 (25%)
z toho remíz 3 (37.5%)
z toho proher 3 (37.5%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 5
3:0 2
3:1 1
4:0 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 5
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:5 1
1:2 1
2:4 1
3:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Real Betis Balompié 2x
(7.41%)
25x
(92.59%)
6x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(22.22%)
21x
(77.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
27x
(100%)
27x
(100%)
10x
(37.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (18.52%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)