RCD Espanyol - znak

RCD Espanyol

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 7 (36.84%) 4 (21.05%) 8 (42.11%)

Poslední zápasy

La Liga 3.5.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Real Madrid CF
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 21.3.2026 16:15 RCD Espanyol 1:2 Getafe CF
La Liga 9.3.2026 21:00 RCD Espanyol 1:1 Real Oviedo SAD
La Liga 14.2.2026 14:00 RCD Espanyol 2:2 RC Celta de Vigo
La Liga 30.1.2026 21:00 RCD Espanyol 1:2 Deportivo Alavés SAD
La Liga 16.1.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Girona FC
La Liga 3.1.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 FC Barcelona
La Liga 7.12.2025 18:30 RCD Espanyol 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 24.11.2025 21:00 RCD Espanyol 2:1 Sevilla FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RCD Espanyol Soupeři Celkem
Branky 1.05 1.32 2.37
Branky v 1. poločase 0.32 0.53 0.85
xG 1.52 1.27 2.79
Střely 13.11 11.74 24.85
Střely na bránu 4.47 4.53 9
Rohy 4.89 4.47 9.36
Žluté karty 2.32 2.84 5.16
Červené karty 0.21 0.05 0.26
Fauly 13.42 13.11 26.53
Držení míče 44.05% 55.95% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 7
(36.84%)
3
(15.79%)
11
(57.89%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
3
(15.79%)
6
(31.58%)
4
(21.05%)
Soupeř více 8
(42.11%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
0
(0%)
9
(47.37%)
12
(63.16%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RCD Espanyol 6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
5x
(26.32%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
3x
(15.79%)
11x
(57.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
7x
(36.84%)
5x
(26.32%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
RCD Espanyol dá gól 13x (68.42%)
Soupeř dá gól 14x (73.68%)
Oba týmy dají gól 9x (47.37%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (15.79%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (31.58%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 5 (26.32%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (10.53%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (5.26%)
Remíza - výhra 4 (21.05%)
Remíza - remíza 2 (10.53%)
Remíza - prohra 4 (21.05%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 2 (10.53%)
Prohra - prohra 3 (15.79%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (42.11%)
z toho výher 6 (75%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 2 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (52.63%)
z toho výher 1 (10%)
z toho remíz 3 (30%)
z toho proher 6 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 2
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 1
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:2 5
1:2 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RCD Espanyol 1x
(5.26%)
18x
(94.74%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
7x
(36.84%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)