Club Atlético de Madrid - znak

Club Atlético de Madrid

Počet zápasů Výher Remíz Proher
29 22 (75.86%) 2 (6.9%) 5 (17.24%)

Poslední zápasy

La Liga 23.8.2026 17:00 Club Atlético de Madrid 2:2 Villarreal CF
La Liga 19.8.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 2:0 Málaga CF
La Liga 17.5.2026 19:00 Club Atlético de Madrid 1:0 Girona FC
La Liga 9.5.2026 18:30 Club Atlético de Madrid 0:1 RC Celta de Vigo
Liga mistrů 29.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 1:1 Arsenal FC
La Liga 25.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 3:2 Athletic Club
Copa del Rey 18.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 2:2 Real Sociedad de Fútbol
Liga mistrů 14.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 1:2 FC Barcelona
La Liga 4.4.2026 21:00 Club Atlético de Madrid 1:2 FC Barcelona
La Liga 14.3.2026 16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 Getafe CF

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Club Atlético de Madrid Soupeři Celkem
Branky 2.34 1 3.34
Branky v 1. poločase 1.03 0.52 1.55
xG 1.84 1.2 3.04
Střely 15.79 10.34 26.13
Střely na bránu 6.34 3.55 9.89
Rohy 6.93 3.66 10.59
Žluté karty 1.79 1.86 3.65
Červené karty 0.07 0.1 0.17
Fauly 10.55 9.72 20.27
Držení míče 53.1% 46.9% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 22
(75.86%)
11
(37.93%)
24
(82.76%)
21
(72.41%)
22
(75.86%)
22
(75.86%)
10
(34.48%)
2
(6.9%)
13
(44.83%)
20
(68.97%)
Soupeř více 5
(17.24%)
4
(13.79%)
5
(17.24%)
6
(20.69%)
5
(17.24%)
6
(20.69%)
13
(44.83%)
3
(10.34%)
15
(51.72%)
9
(31.03%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Club Atlético de Madrid 2x
(6.9%)
8x
(27.59%)
6x
(20.69%)
7x
(24.14%)
3x
(10.34%)
3x
(10.34%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(34.48%)
9x
(31.03%)
10x
(34.48%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
6x
(20.69%)
4x
(13.79%)
7x
(24.14%)
4x
(13.79%)
4x
(13.79%)
4x
(13.79%)
Club Atlético de Madrid dá gól 27x (93.1%)
Soupeř dá gól 19x (65.52%)
Oba týmy dají gól 17x (58.62%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (24.14%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 9 (31.03%)
2 6 (20.69%)
3 5 (17.24%)
4+ 2 (6.9%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 5 (17.24%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (37.93%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 10 (34.48%)
Remíza - remíza 1 (3.45%)
Remíza - prohra 3 (10.34%)
Prohra - výhra 1 (3.45%)
Prohra - remíza 1 (3.45%)
Prohra - prohra 2 (6.9%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 23 (79.31%)
z toho výher 20 (86.96%)
z toho remíz 1 (4.35%)
z toho proher 2 (8.7%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 6 (20.69%)
z toho výher 2 (33.33%)
z toho remíz 1 (16.67%)
z toho proher 3 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 3
2:1 2
3:0 2
3:1 2
3:2 3
4:0 1
4:1 1
4:2 1
5:1 1
5:2 2

Remízy

Skóre Počet
1:1 1
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:2 3

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Club Atlético de Madrid 2x
(6.9%)
27x
(93.1%)
10x
(34.48%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(44.83%)
16x
(55.17%)
2x
(6.9%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
29x
(100%)
29x
(100%)
16x
(55.17%)
2x
(6.9%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 11 (37.93%)
2 1 (3.45%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (6.9%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)