Olympique Lyonnais - znak

Olympique Lyonnais

Počet zápasů Výher Remíz Proher
23 16 (69.57%) 1 (4.35%) 6 (26.09%)

Poslední zápasy

Liga mistrů 26.8.2026 21:00 Olympique Lyonnais 1:2 Fenerbahçe SK
Liga mistrů 11.8.2026 21:00 Olympique Lyonnais 3:0 AC Sparta Praha
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Olympique Lyonnais 0:4 RC Lens
Ligue 1 3.5.2026 20:45 Olympique Lyonnais 4:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 25.4.2026 15:00 Olympique Lyonnais 3:2 AJ Auxerre
Ligue 1 12.4.2026 20:45 Olympique Lyonnais 2:0 FC Lorient
Ligue 1 22.3.2026 15:00 Olympique Lyonnais 1:2 AS Monaco FC
Evropská liga 19.3.2026 18:45 Olympique Lyonnais 0:2 RC Celta de Vigo
Ligue 1 8.3.2026 20:45 Olympique Lyonnais 1:1 Paris FC
Ligue 1 15.2.2026 20:45 Olympique Lyonnais 2:0 OGC Nice

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Olympique Lyonnais Soupeři Celkem
Branky 1.78 1.09 2.87
Branky v 1. poločase 0.74 0.52 1.26
xG 1.62 1.18 2.8
Střely 14.17 10.17 24.34
Střely na bránu 5.13 3.78 8.91
Rohy 5.91 3.74 9.65
Žluté karty 1.48 2.22 3.7
Červené karty 0.17 0.26 0.43
Fauly 13 13.13 26.13
Držení míče 56.57% 43.43% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 16
(69.57%)
10
(43.48%)
16
(69.57%)
15
(65.22%)
13
(56.52%)
17
(73.91%)
5
(21.74%)
3
(13.04%)
10
(43.48%)
18
(78.26%)
Soupeř více 6
(26.09%)
3
(13.04%)
7
(30.43%)
6
(26.09%)
8
(34.78%)
5
(21.74%)
13
(56.52%)
6
(26.09%)
12
(52.17%)
4
(17.39%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Olympique Lyonnais 2x
(8.7%)
8x
(34.78%)
8x
(34.78%)
3x
(13.04%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 10x
(43.48%)
4x
(17.39%)
7x
(30.43%)
1x
(4.35%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
4x
(17.39%)
6x
(26.09%)
8x
(34.78%)
1x
(4.35%)
2x
(8.7%)
2x
(8.7%)
Olympique Lyonnais dá gól 21x (91.3%)
Soupeř dá gól 13x (56.52%)
Oba týmy dají gól 11x (47.83%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (17.39%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (34.78%)
2 6 (26.09%)
3 2 (8.7%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (17.39%)
2 1 (4.35%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.35%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (34.78%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 2 (8.7%)
Remíza - výhra 8 (34.78%)
Remíza - remíza 1 (4.35%)
Remíza - prohra 1 (4.35%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 3 (13.04%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (65.22%)
z toho výher 13 (86.67%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 2 (13.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (34.78%)
z toho výher 3 (37.5%)
z toho remíz 1 (12.5%)
z toho proher 4 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:0 4
2:1 3
3:0 2
3:2 1
4:2 2

Remízy

Skóre Počet
1:1 1

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:4 1
1:2 3
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Olympique Lyonnais 5x
(21.74%)
18x
(78.26%)
5x
(21.74%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(39.13%)
14x
(60.87%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
23x
(100%)
22x
(95.65%)
8x
(34.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (26.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (8.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)