KKS Lech Poznań - znak

KKS Lech Poznań

Počet zápasů Výher Remíz Proher
27 12 (44.44%) 7 (25.93%) 8 (29.63%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 8.5.2026 20:30 KKS Lech Poznań 1:1 Arka Gdynia
Ekstraklasa 26.4.2026 17:30 KKS Lech Poznań 4:0 Legia Warszawa
Ekstraklasa 12.4.2026 17:30 KKS Lech Poznań 3:3 GKS Katowice
Ekstraklasa 22.3.2026 14:45 KKS Lech Poznań 4:1 LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Konferenční liga 12.3.2026 18:45 KKS Lech Poznań 1:3 FC Shakhtar Donetsk
Puchar Polski 4.3.2026 20:30 KKS Lech Poznań 0:1 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 1.3.2026 17:30 KKS Lech Poznań 4:3 Raków Częstochowa
Konferenční liga 26.2.2026 21:00 KKS Lech Poznań 1:0 KuPS Kuopio
Ekstraklasa 15.2.2026 17:30 KKS Lech Poznań 3:0 Piast Gliwice
Ekstraklasa 31.1.2026 20:15 KKS Lech Poznań 1:3 KS Lechia Gdańsk

Průměrné statistiky na zápas

Statistika KKS Lech Poznań Soupeři Celkem
Branky 2.11 1.63 3.74
Branky v 1. poločase 1.07 0.81 1.88
xG 1.87 1.31 3.18
Střely 16.63 11.96 28.59
Střely na bránu 6.41 4.41 10.82
Rohy 5.7 4.22 9.92
Žluté karty 1.41 2 3.41
Červené karty 0 0.19 0.19
Fauly 9.93 10.78 20.71
Držení míče 59.78% 40.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(44.44%)
7
(25.93%)
18
(66.67%)
16
(59.26%)
16
(59.26%)
14
(51.85%)
8
(29.63%)
0
(0%)
13
(48.15%)
24
(88.89%)
Soupeř více 8
(29.63%)
8
(29.63%)
9
(33.33%)
9
(33.33%)
8
(29.63%)
10
(37.04%)
15
(55.56%)
5
(18.52%)
12
(44.44%)
3
(11.11%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
KKS Lech Poznań 1x
(3.7%)
12x
(44.44%)
6x
(22.22%)
2x
(7.41%)
5x
(18.52%)
0x
(0%)
1x
(3.7%)
Soupeři 5x
(18.52%)
10x
(37.04%)
5x
(18.52%)
5x
(18.52%)
1x
(3.7%)
1x
(3.7%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
3x
(11.11%)
4x
(14.81%)
5x
(18.52%)
7x
(25.93%)
4x
(14.81%)
4x
(14.81%)
KKS Lech Poznań dá gól 26x (96.3%)
Soupeř dá gól 22x (81.48%)
Oba týmy dají gól 21x (77.78%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (18.52%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 5 (18.52%)
2 1 (3.7%)
3 4 (14.81%)
4+ 2 (7.41%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (11.11%)
2 3 (11.11%)
3 1 (3.7%)
4+ 1 (3.7%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (25.93%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 5 (18.52%)
Remíza - remíza 4 (14.81%)
Remíza - prohra 3 (11.11%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 3 (11.11%)
Prohra - prohra 5 (18.52%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (40.74%)
z toho výher 11 (100%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (59.26%)
z toho výher 1 (6.25%)
z toho remíz 7 (43.75%)
z toho proher 8 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 1
2:1 2
3:0 1
4:0 1
4:1 3
4:3 1
7:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 3
2:2 3
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 1
1:2 2
1:3 3
1:4 1
1:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KKS Lech Poznań 2x
(7.41%)
25x
(92.59%)
9x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(25.93%)
20x
(74.07%)
3x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
27x
(100%)
27x
(100%)
13x
(48.15%)
4x
(14.81%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (33.33%)
2 2 (7.41%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (3.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)