Feyenoord - znak

Feyenoord

Počet zápasů Výher Remíz Proher
23 15 (65.22%) 3 (13.04%) 5 (21.74%)

Poslední zápasy

Eredivisie 10.5.2026 16:45 Feyenoord 1:1 AZ Alkmaar
Eredivisie 25.4.2026 16:30 Feyenoord 3:1 FC Groningen
Eredivisie 22.3.2026 14:30 Feyenoord 1:1 AFC Ajax
Eredivisie 15.3.2026 14:30 Feyenoord 2:1 AS Excelsior
Eredivisie 22.2.2026 20:00 Feyenoord 2:1 SC Telstar
Eredivisie 15.2.2026 12:15 Feyenoord 1:0 Go Ahead Eagles
Eredivisie 25.1.2026 16:45 Feyenoord 4:2 Heracles Almelo
Evropská liga 22.1.2026 18:45 Feyenoord 3:0 SK Sturm Graz
Eredivisie 18.1.2026 16:45 Feyenoord 3:4 Sparta Rotterdam
Eredivisie 21.12.2025 14:30 Feyenoord 1:1 FC Twente

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Feyenoord Soupeři Celkem
Branky 2.17 1.3 3.47
Branky v 1. poločase 0.96 0.48 1.44
xG 2.01 1.08 3.09
Střely 17.96 9.83 27.79
Střely na bránu 6.78 3.48 10.26
Rohy 7.17 3 10.17
Žluté karty 1.17 1.39 2.56
Červené karty 0.09 0.09 0.18
Fauly 10.96 11.61 22.57
Držení míče 52.91% 47.09% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 15
(65.22%)
12
(52.17%)
20
(86.96%)
18
(78.26%)
19
(82.61%)
18
(78.26%)
8
(34.78%)
1
(4.35%)
10
(43.48%)
13
(56.52%)
Soupeř více 5
(21.74%)
6
(26.09%)
3
(13.04%)
4
(17.39%)
2
(8.7%)
4
(17.39%)
8
(34.78%)
1
(4.35%)
12
(52.17%)
9
(39.13%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Feyenoord 1x
(4.35%)
6x
(26.09%)
8x
(34.78%)
6x
(26.09%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
1x
(4.35%)
Soupeři 6x
(26.09%)
10x
(43.48%)
3x
(13.04%)
2x
(8.7%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
2x
(8.7%)
7x
(30.43%)
4x
(17.39%)
4x
(17.39%)
2x
(8.7%)
4x
(17.39%)
Feyenoord dá gól 22x (95.65%)
Soupeř dá gól 17x (73.91%)
Oba týmy dají gól 16x (69.57%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (21.74%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (26.09%)
2 7 (30.43%)
3 1 (4.35%)
4+ 1 (4.35%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (8.7%)
2 3 (13.04%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 12 (52.17%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 2 (8.7%)
Remíza - remíza 1 (4.35%)
Remíza - prohra 2 (8.7%)
Prohra - výhra 1 (4.35%)
Prohra - remíza 2 (8.7%)
Prohra - prohra 3 (13.04%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 13 (56.52%)
z toho výher 12 (92.31%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 1 (7.69%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 10 (43.48%)
z toho výher 3 (30%)
z toho remíz 3 (30%)
z toho proher 4 (40%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 2
2:1 3
3:0 1
3:1 3
3:2 1
4:2 1
6:1 1

Remízy

Skóre Počet
1:1 3

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
1:3 1
2:3 1
2:4 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Feyenoord 0x
(0%)
23x
(100%)
12x
(52.17%)
2x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(52.17%)
11x
(47.83%)
2x
(8.7%)
1x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
23x
(100%)
22x
(95.65%)
10x
(43.48%)
4x
(17.39%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 13 (56.52%)
2 2 (8.7%)
3 1 (4.35%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (4.35%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)