|
AFC Ajax |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 23 | 10 (43.48%) | 5 (21.74%) | 8 (34.78%) |
| Konferenční liga | 27.8.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 5:3 | FC Sion |
| Eredivisie | 16.8.2026 | 16:45 | AFC Ajax | 2:2 | SC Heerenveen |
| Konferenční liga | 6.8.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 3:1 | Shelbourne FC |
| Konferenční liga | 30.7.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 4:1 | FK Vojvodina |
| Eredivisie | 24.5.2026 | 12:15 | AFC Ajax | 1:1 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 21.5.2026 | 18:45 | AFC Ajax | 2:0 | FC Groningen |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | AFC Ajax | 1:2 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 2:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 21:00 | AFC Ajax | 1:2 | FC Twente |
| Eredivisie | 14.3.2026 | 21:00 | AFC Ajax | 4:0 | Sparta Rotterdam |
| Statistika | AFC Ajax | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.87 | 1.43 | 3.3 |
| Branky v 1. poločase | 1.13 | 0.57 | 1.7 |
| xG | 1.87 | 1.32 | 3.19 |
| Střely | 16.09 | 11.43 | 27.52 |
| Střely na bránu | 6.26 | 4.35 | 10.61 |
| Rohy | 5.52 | 3.65 | 9.17 |
| Žluté karty | 1.48 | 1.61 | 3.09 |
| Červené karty | 0 | 0.04 | 0.04 |
| Fauly | 10 | 11.87 | 21.87 |
| Držení míče | 56.78% | 43.22% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (43.48%) |
12 (52.17%) |
14 (60.87%) |
13 (56.52%) |
12 (52.17%) |
15 (65.22%) |
8 (34.78%) |
0 (0%) |
7 (30.43%) |
18 (78.26%) |
| Soupeř více | 8 (34.78%) |
4 (17.39%) |
9 (39.13%) |
9 (39.13%) |
9 (39.13%) |
7 (30.43%) |
10 (43.48%) |
1 (4.35%) |
14 (60.87%) |
5 (21.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Ajax | 4x (17.39%) |
6x (26.09%) |
7x (30.43%) |
2x (8.7%) |
3x (13.04%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 4x (17.39%) |
7x (30.43%) |
10x (43.48%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
0x (0%) |
8x (34.78%) |
6x (26.09%) |
6x (26.09%) |
2x (8.7%) |
1x (4.35%) |
| AFC Ajax dá gól | 19x (82.61%) |
| Soupeř dá gól | 19x (82.61%) |
| Oba týmy dají gól | 15x (65.22%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (17.39%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (4.35%) |
| 2 | 6 (26.09%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| 4+ | 1 (4.35%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 3 (13.04%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (34.78%) |
| Výhra - remíza | 4 (17.39%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 2 (8.7%) |
| Remíza - remíza | 1 (4.35%) |
| Remíza - prohra | 4 (17.39%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 4 (17.39%) |
| Počet zápasů | 13 (56.52%) |
| z toho výher | 9 (69.23%) |
| z toho remíz | 4 (30.77%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 10 (43.48%) |
| z toho výher | 1 (10%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 8 (80%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AFC Ajax | 2x (8.7%) |
21x (91.3%) |
8x (34.78%) |
4x (17.39%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (30.43%) |
16x (69.57%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
23x (100%) |
23x (100%) |
13x (56.52%) |
3x (13.04%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (26.09%) |
| 2 | 3 (13.04%) |
| 3 | 2 (8.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (4.35%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |