RB Leipzig - znak

RB Leipzig

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 13 (68.42%) 2 (10.53%) 4 (21.05%)

Poslední zápasy

Bundesliga 9.5.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC St. Pauli
Bundesliga 24.4.2026 20:30 RB Leipzig 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 11.4.2026 15:30 RB Leipzig 1:0 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 20.3.2026 20:30 RB Leipzig 5:0 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 7.3.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC Augsburg
Bundesliga 21.2.2026 18:30 RB Leipzig 2:2 Borussia Dortmund
Bundesliga 15.2.2026 17:30 RB Leipzig 2:2 VfL Wolfsburg
Bundesliga 31.1.2026 15:30 RB Leipzig 1:2 1. FSV Mainz 05
Bundesliga 17.1.2026 18:30 RB Leipzig 1:5 FC Bayern München
Bundesliga 14.1.2026 20:30 RB Leipzig 2:0 SC Freiburg

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RB Leipzig Soupeři Celkem
Branky 2.37 1.26 3.63
Branky v 1. poločase 1.21 0.37 1.58
xG 1.98 1.28 3.26
Střely 16.79 11.26 28.05
Střely na bránu 7.37 3.95 11.32
Rohy 5.58 4.84 10.42
Žluté karty 1.32 1.95 3.27
Červené karty 0 0 0
Fauly 7.84 10.84 18.68
Držení míče 55.26% 44.74% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(68.42%)
11
(57.89%)
16
(84.21%)
16
(84.21%)
14
(73.68%)
10
(52.63%)
5
(26.32%)
0
(0%)
4
(21.05%)
11
(57.89%)
Soupeř více 4
(21.05%)
2
(10.53%)
3
(15.79%)
3
(15.79%)
3
(15.79%)
8
(42.11%)
11
(57.89%)
0
(0%)
14
(73.68%)
6
(31.58%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RB Leipzig 0x
(0%)
4x
(21.05%)
9x
(47.37%)
4x
(21.05%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
Soupeři 6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
4x
(21.05%)
7x
(36.84%)
2x
(10.53%)
2x
(10.53%)
RB Leipzig dá gól 19x (100%)
Soupeř dá gól 13x (68.42%)
Oba týmy dají gól 13x (68.42%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 3x (15.79%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 7 (36.84%)
3 0 (0%)
4+ 2 (10.53%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.26%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 8 (42.11%)
Výhra - remíza 1 (5.26%)
Výhra - prohra 2 (10.53%)
Remíza - výhra 4 (21.05%)
Remíza - remíza 1 (5.26%)
Remíza - prohra 1 (5.26%)
Prohra - výhra 1 (5.26%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 1 (5.26%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 16 (84.21%)
z toho výher 11 (68.75%)
z toho remíz 1 (6.25%)
z toho proher 4 (25%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 3 (15.79%)
z toho výher 2 (66.67%)
z toho remíz 1 (33.33%)
z toho proher 0 (0%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 1
2:0 3
2:1 3
3:1 4
5:0 1
6:0 1

Remízy

Skóre Počet
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
1:2 1
1:3 1
1:5 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RB Leipzig 0x
(0%)
19x
(100%)
10x
(52.63%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
14x
(73.68%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
11x
(57.89%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (31.58%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)