Burnley FC - znak

Burnley FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
22 4 (18.18%) 6 (27.27%) 12 (54.55%)

Poslední zápasy

Premier League 10.5.2026 15:00 Burnley FC 2:2 Aston Villa FC
Premier League 22.4.2026 21:00 Burnley FC 0:1 Manchester City FC
Premier League 11.4.2026 16:00 Burnley FC 0:2 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 14.3.2026 16:00 Burnley FC 0:0 AFC Bournemouth
Premier League 28.2.2026 16:00 Burnley FC 3:4 Brentford FC
FA Cup 14.2.2026 16:00 Burnley FC 1:2 Mansfield Town FC
Premier League 7.2.2026 16:00 Burnley FC 0:2 West Ham United FC
Premier League 24.1.2026 16:00 Burnley FC 2:2 Tottenham Hotspur FC
FA Cup 10.1.2026 16:00 Burnley FC 5:1 Millwall FC
Premier League 7.1.2026 21:15 Burnley FC 2:2 Manchester United FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Burnley FC Soupeři Celkem
Branky 1.18 1.55 2.73
Branky v 1. poločase 0.59 0.95 1.54
xG 1.3 1.73 3.03
Střely 11.55 15.05 26.6
Střely na bránu 3.59 5.64 9.23
Rohy 3.86 5.36 9.22
Žluté karty 1.5 1.09 2.59
Červené karty 0.05 0 0.05
Fauly 10 8.95 18.95
Držení míče 45.05% 54.95% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 4
(18.18%)
4
(18.18%)
7
(31.82%)
8
(36.36%)
7
(31.82%)
7
(31.82%)
11
(50%)
1
(4.55%)
12
(54.55%)
7
(31.82%)
Soupeř více 12
(54.55%)
10
(45.45%)
15
(68.18%)
14
(63.64%)
14
(63.64%)
13
(59.09%)
5
(22.73%)
0
(0%)
7
(31.82%)
14
(63.64%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Burnley FC 9x
(40.91%)
4x
(18.18%)
7x
(31.82%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(18.18%)
6x
(27.27%)
9x
(40.91%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(9.09%)
3x
(13.64%)
7x
(31.82%)
3x
(13.64%)
4x
(18.18%)
1x
(4.55%)
2x
(9.09%)
Burnley FC dá gól 13x (59.09%)
Soupeř dá gól 18x (81.82%)
Oba týmy dají gól 11x (50%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (22.73%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 1 (4.55%)
2 2 (9.09%)
3 0 (0%)
4+ 1 (4.55%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (31.82%)
2 5 (22.73%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 2 (9.09%)
Výhra - remíza 1 (4.55%)
Výhra - prohra 1 (4.55%)
Remíza - výhra 2 (9.09%)
Remíza - remíza 5 (22.73%)
Remíza - prohra 1 (4.55%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 10 (45.45%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 7 (31.82%)
z toho výher 4 (57.14%)
z toho remíz 2 (28.57%)
z toho proher 1 (14.29%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 13 (59.09%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 2 (15.38%)
z toho proher 11 (84.62%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
2:0 2
2:1 1
5:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 1
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 4
1:2 2
1:3 1
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Burnley FC 7x
(31.82%)
15x
(68.18%)
3x
(13.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(18.18%)
18x
(81.82%)
8x
(36.36%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
22x
(100%)
21x
(95.45%)
13x
(59.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (13.64%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (27.27%)
2 3 (13.64%)
3 0 (0%)