|
RC Strasbourg |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 23 | 12 (52.17%) | 5 (21.74%) | 6 (26.09%) |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 2:1 | RC Lens |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 5:4 | AS Monaco FC |
| Konferenční liga | 7.5.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 0:1 | Rayo Vallecano de Madrid |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 1:2 | Toulouse FC |
| Ligue 1 | 19.4.2026 | 17:15 | RC Strasbourg | 0:3 | Stade Rennais FC |
| Konferenční liga | 16.4.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 4:0 | 1. FSV Mainz 05 |
| Ligue 1 | 4.4.2026 | 17:00 | RC Strasbourg | 3:1 | OGC Nice |
| Konferenční liga | 19.3.2026 | 21:00 | RC Strasbourg | 1:1 | HNK Rijeka |
| Ligue 1 | 15.3.2026 | 15:00 | RC Strasbourg | 0:0 | Paris FC |
| Ligue 1 | 27.2.2026 | 20:45 | RC Strasbourg | 1:1 | RC Lens |
| Statistika | RC Strasbourg | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.83 | 1.09 | 2.92 |
| Branky v 1. poločase | 0.7 | 0.52 | 1.22 |
| xG | 1.48 | 1.32 | 2.8 |
| Střely | 12.26 | 12.17 | 24.43 |
| Střely na bránu | 5.26 | 3.78 | 9.04 |
| Rohy | 4.96 | 4.48 | 9.44 |
| Žluté karty | 1.3 | 2.04 | 3.34 |
| Červené karty | 0.04 | 0.09 | 0.13 |
| Fauly | 9.35 | 12.7 | 22.05 |
| Držení míče | 54% | 46% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 12 (52.17%) |
8 (34.78%) |
14 (60.87%) |
11 (47.83%) |
13 (56.52%) |
12 (52.17%) |
4 (17.39%) |
1 (4.35%) |
5 (21.74%) |
15 (65.22%) |
| Soupeř více | 6 (26.09%) |
6 (26.09%) |
9 (39.13%) |
12 (52.17%) |
6 (26.09%) |
11 (47.83%) |
14 (60.87%) |
2 (8.7%) |
17 (73.91%) |
7 (30.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Strasbourg | 4x (17.39%) |
8x (34.78%) |
4x (17.39%) |
4x (17.39%) |
1x (4.35%) |
2x (8.7%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (30.43%) |
10x (43.48%) |
4x (17.39%) |
1x (4.35%) |
1x (4.35%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (8.7%) |
2x (8.7%) |
4x (17.39%) |
9x (39.13%) |
4x (17.39%) |
1x (4.35%) |
1x (4.35%) |
| RC Strasbourg dá gól | 19x (82.61%) |
| Soupeř dá gól | 16x (69.57%) |
| Oba týmy dají gól | 14x (60.87%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 1x (4.35%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (21.74%) |
| 2 | 4 (17.39%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 2 (8.7%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (21.74%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (4.35%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 6 (26.09%) |
| Výhra - remíza | 1 (4.35%) |
| Výhra - prohra | 1 (4.35%) |
| Remíza - výhra | 3 (13.04%) |
| Remíza - remíza | 3 (13.04%) |
| Remíza - prohra | 3 (13.04%) |
| Prohra - výhra | 3 (13.04%) |
| Prohra - remíza | 1 (4.35%) |
| Prohra - prohra | 2 (8.7%) |
| Počet zápasů | 13 (56.52%) |
| z toho výher | 9 (69.23%) |
| z toho remíz | 1 (7.69%) |
| z toho proher | 3 (23.08%) |
| Počet zápasů | 8 (34.78%) |
| z toho výher | 3 (37.5%) |
| z toho remíz | 2 (25%) |
| z toho proher | 3 (37.5%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RC Strasbourg | 4x (17.39%) |
19x (82.61%) |
3x (13.04%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (39.13%) |
14x (60.87%) |
5x (21.74%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
23x (100%) |
21x (91.3%) |
7x (30.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (17.39%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |