Leeds United FC - znak

Leeds United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
19 9 (47.37%) 5 (26.32%) 5 (26.32%)

Poslední zápasy

Premier League 30.8.2026 15:00 Leeds United FC 1:1 Brentford FC
Premier League 17.5.2026 16:00 Leeds United FC 1:0 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 1.5.2026 21:00 Leeds United FC 3:1 Burnley FC
Premier League 18.4.2026 16:00 Leeds United FC 3:0 Wolverhampton Wanderers FC
Premier League 21.3.2026 21:00 Leeds United FC 0:0 Brentford FC
FA Cup 8.3.2026 17:30 Leeds United FC 3:0 Norwich City FC
Premier League 3.3.2026 20:30 Leeds United FC 0:1 Sunderland AFC
Premier League 28.2.2026 18:30 Leeds United FC 0:1 Manchester City FC
Premier League 6.2.2026 21:00 Leeds United FC 3:1 Nottingham Forest FC
Premier League 31.1.2026 16:00 Leeds United FC 0:4 Arsenal FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Leeds United FC Soupeři Celkem
Branky 1.68 1.16 2.84
Branky v 1. poločase 0.84 0.32 1.16
xG 1.53 1.35 2.88
Střely 14.11 11.74 25.85
Střely na bránu 4.58 3.79 8.37
Rohy 5.63 4.16 9.79
Žluté karty 1.68 2.16 3.84
Červené karty 0 0 0
Fauly 10.37 11.74 22.11
Držení míče 47.68% 52.32% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 9
(47.37%)
8
(42.11%)
12
(63.16%)
11
(57.89%)
13
(68.42%)
12
(63.16%)
5
(26.32%)
0
(0%)
7
(36.84%)
7
(36.84%)
Soupeř více 5
(26.32%)
3
(15.79%)
7
(36.84%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
0
(0%)
10
(52.63%)
12
(63.16%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Leeds United FC 4x
(21.05%)
6x
(31.58%)
2x
(10.53%)
6x
(31.58%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
9x
(47.37%)
3x
(15.79%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 1x
(5.26%)
4x
(21.05%)
2x
(10.53%)
5x
(26.32%)
5x
(26.32%)
1x
(5.26%)
1x
(5.26%)
Leeds United FC dá gól 15x (78.95%)
Soupeř dá gól 14x (73.68%)
Oba týmy dají gól 11x (57.89%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (10.53%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 3 (15.79%)
3 3 (15.79%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 4 (21.05%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.26%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (36.84%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (5.26%)
Remíza - výhra 2 (10.53%)
Remíza - remíza 4 (21.05%)
Remíza - prohra 2 (10.53%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (5.26%)
Prohra - prohra 2 (10.53%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 11 (57.89%)
z toho výher 9 (81.82%)
z toho remíz 1 (9.09%)
z toho proher 1 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 7 (36.84%)
z toho výher 0 (0%)
z toho remíz 3 (42.86%)
z toho proher 4 (57.14%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 1
3:0 2
3:1 3
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 2
2:2 1
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:4 1
1:2 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Leeds United FC 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(26.32%)
14x
(73.68%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
9x
(47.37%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (15.79%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)