Sunderland AFC - znak

Sunderland AFC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
18 8 (44.44%) 6 (33.33%) 4 (22.22%)

Poslední zápasy

Premier League 30.8.2026 15:00 Sunderland AFC 1:0 Fulham FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Sunderland AFC 2:1 Chelsea FC
Premier League 9.5.2026 16:00 Sunderland AFC 0:0 Manchester United FC
Premier League 24.4.2026 21:00 Sunderland AFC 0:5 Nottingham Forest FC
Premier League 12.4.2026 15:00 Sunderland AFC 1:0 Tottenham Hotspur FC
Premier League 14.3.2026 16:00 Sunderland AFC 0:1 Brighton and Hove Albion FC
Premier League 22.2.2026 15:00 Sunderland AFC 1:3 Fulham FC
Premier League 11.2.2026 21:15 Sunderland AFC 0:1 Liverpool FC
Premier League 2.2.2026 21:00 Sunderland AFC 3:0 Burnley FC
Premier League 17.1.2026 16:00 Sunderland AFC 2:1 Crystal Palace FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Sunderland AFC Soupeři Celkem
Branky 1.17 1.06 2.23
Branky v 1. poločase 0.44 0.44 0.88
xG 1.37 1.37 2.74
Střely 12.11 11.94 24.05
Střely na bránu 3.61 3.44 7.05
Rohy 3.83 4.5 8.33
Žluté karty 2 2.28 4.28
Červené karty 0.06 0.11 0.17
Fauly 10.28 11.33 21.61
Držení míče 46.17% 53.83% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 8
(44.44%)
5
(27.78%)
8
(44.44%)
10
(55.56%)
7
(38.89%)
6
(33.33%)
7
(38.89%)
1
(5.56%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
Soupeř více 4
(22.22%)
3
(16.67%)
10
(55.56%)
7
(38.89%)
8
(44.44%)
9
(50%)
5
(27.78%)
2
(11.11%)
10
(55.56%)
12
(66.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Sunderland AFC 5x
(27.78%)
7x
(38.89%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(38.89%)
7x
(38.89%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(11.11%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
Sunderland AFC dá gól 13x (72.22%)
Soupeř dá gól 11x (61.11%)
Oba týmy dají gól 8x (44.44%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 2x (11.11%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (33.33%)
2 1 (5.56%)
3 1 (5.56%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 2 (11.11%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.56%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 3 (16.67%)
Výhra - remíza 2 (11.11%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 4 (22.22%)
Remíza - remíza 3 (16.67%)
Remíza - prohra 3 (16.67%)
Prohra - výhra 1 (5.56%)
Prohra - remíza 1 (5.56%)
Prohra - prohra 1 (5.56%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 8 (44.44%)
z toho výher 6 (75%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 0 (0%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 8 (44.44%)
z toho výher 2 (25%)
z toho remíz 2 (25%)
z toho proher 4 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 3
2:0 1
2:1 2
3:0 1
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 3
2:2 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:5 1
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Sunderland AFC 2x
(11.11%)
16x
(88.89%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(33.33%)
12x
(66.67%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
18x
(100%)
17x
(94.44%)
5x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)