Kvíz: Slovenští reprezentanti v kvalifikaci o ME 2021

Slováci mají už první zápas kvalifikace o ME 2024 za sebou a byť se jim nepovedl nejlépe (remíza 0:0 s Lucemburskem), pokusí se poprat o třetí účast na evropském šampionátu za sebou. Dnešní kvíz však nebude o této kvalifikaci, ale o té předešlé...

Poznámka: Spolu s tímto kvízem vznikl kvíz na Čechy, který najdete tady.

Vašim úkolem bude vypsat co nejvíce hráčů, kteří si v předešlé kvalifikaci na ME připsali alespoň jednu herní minutu. Po spuštění kvízu uvidíte v levém sloupci základní pozici (brankář, obránce, záložník, útočník) a počet minut, které hráč odehrál. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědu, která zobrazí iniciály.

V kvízu je celkem 23 jmen. Kolik dokážete získat bodů?

Slovenští reprezentanti v kvalifikaci o ME 2021

Odpověď:

U tohoto kvízu lze využít nápovědu. Po spuštění kvízu se tato možnost zobrazí nad počítadlem skóre.
Pozor! Pokud nápovědu využiješ, za každou další správnou odpověď nezískáš bod, ale jen půl bodu.