Kvíz: Mistrovské týmy sezóny 2012/2013

Blíží se nám konec sezóny, některé ligové soutěže již znají své vítěze, na jiné ještě čeká napínavý závěr. Hráči se ziskem titulu zapíší do historie, plno fotbalových fanoušků dokáže vyjmenovat hráče, kteří k němu přispěli. Vraťme se ale o pouhých pět let zpátky... Dokážete vyjmenovat hráče, kteří v sezóně 2012/2013 vykopali titul v některém týmu TOP 5 evropských lig? 

Po spuštění uvidíte pět tabulek, každá pro jeden mistrovsý tým. Ten tam sice není napsán, ale pokud si nepamatujete, kdo v dané sezóně vyhrál titul, tak to jistě brzy poznáte. V každé tabulce je 19 políček. Jedno je pro trenéra, který na konci sezóny pozvedl nad hlavu titul, zbylých 18 pro hráče, kteří v dané sezóně odehráli největší počet ligových minut, z toho dvě místa jsou rezervována pro brankáře. Podobně jako ve většině zápasů, tak budeme skládat základní sestavu, do níž můžeme vybrat jen 11 hráčů, a nominovat na lavičku náhradníků, kde je 7 míst. Jak v základu, tak na střídačce bude jen jeden brankář. Ve výsledku tak na prvních jedenácti místech budete mít jednoho brankáře a hráče, kteří toho odehráli nejvíce, neznamená to tedy, že tým v takové sestavě vážně nastupoval.

U každého políčka ještě naleznete pozici hráče (B - brankář, O - Obránce, Z - Záložník, Ú - útočník), na níž v dané sezóně odehrál nejvíce zápasů.

Tak jak dobře si pamatujete na hráče, kteří před pěti lety svým týmům pomohli v některé z TOP 5 lig k zisku titulu? 

Mistrovské týmy sezóny 2012/2013

Odpověď:


U tohoto kvízu lze využít nápovědu. Po spuštění kvízu se tato možnost zobrazí nad počítadlem skóre.
Pozor! Pokud nápovědu využiješ, za každou další správnou odpověď nezískáš bod, ale jen půl bodu.
Co nápověda zobrazí? Národnost hráče a tým, ve kterém na konci sezóny 2017/2018 hráč působí.
Chcete mít uložené výsledky kvízů?
NovějšíKvíz: Co víte o Bayernu Mnichov?
StaršíVíte, kteří hráči v letošní sezóně Ligy mistrů nasbírali 5 a více bodů?