Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Liga mistrů - zápasy

Finále

1.6.2019
21:00 Tottenham Hotspur FC 0:2 Liverpool FC

Semifinále

8.5.2019
21:00 AFC Ajax 2:3 Tottenham Hotspur FC
7.5.2019
21:00 Liverpool FC 4:0 FC Barcelona
1.5.2019
21:00 FC Barcelona 3:0 Liverpool FC
30.4.2019
21:00 Tottenham Hotspur FC 0:1 AFC Ajax

Čtvrtfinále

17.4.2019
21:00 FC Porto 1:4 Liverpool FC
21:00 Manchester City FC 4:3 Tottenham Hotspur FC
16.4.2019
21:00 FC Barcelona 3:0 Manchester United FC
21:00 Juventus FC 1:2 AFC Ajax
10.4.2019
21:00 AFC Ajax 1:1 Juventus FC
21:00 Manchester United FC 0:1 FC Barcelona
9.4.2019
21:00 Liverpool FC 2:0 FC Porto
21:00 Tottenham Hotspur FC 1:0 Manchester City FC

Osmifinále

13.3.2019
21:00 FC Barcelona 5:1 Olympique Lyonnais
21:00 FC Bayern München 1:3 Liverpool FC
12.3.2019
21:00 Juventus FC 3:0 Club Atlético de Madrid
21:00 Manchester City FC 7:0 FC Schalke 04
6.3.2019
21:00 FC Porto 3:1p AS Roma
21:00 Paris Saint-Germain 1:3 Manchester United FC
5.3.2019
21:00 Borussia Dortmund 0:1 Tottenham Hotspur FC
21:00 Real Madrid CF 1:4 AFC Ajax
20.2.2019
21:00 Club Atlético de Madrid 2:0 Juventus FC
21:00 FC Schalke 04 2:3 Manchester City FC
19.2.2019
21:00 Liverpool FC 0:0 FC Bayern München
21:00 Olympique Lyonnais 0:0 FC Barcelona
13.2.2019
21:00 AFC Ajax 1:2 Real Madrid CF
21:00 Tottenham Hotspur FC 3:0 Borussia Dortmund
12.2.2019
21:00 AS Roma 2:1 FC Porto
21:00 Manchester United FC 0:2 Paris Saint-Germain

Skupina H

12.12.2018
21:00 Valencia CF 2:1 Manchester United FC
21:00 BSC Young Boys 2:1 Juventus FC
27.11.2018
21:00 Juventus FC 1:0 Valencia CF
21:00 Manchester United FC 1:0 BSC Young Boys
7.11.2018
21:00 Juventus FC 1:2 Manchester United FC
18:55 Valencia CF 3:1 BSC Young Boys
23.10.2018
21:00 Manchester United FC 0:1 Juventus FC
18:55 BSC Young Boys 1:1 Valencia CF
2.10.2018
21:00 Manchester United FC 0:0 Valencia CF
18:55 Juventus FC 3:0 BSC Young Boys
19.9.2018
21:00 Valencia CF 0:2 Juventus FC
21:00 BSC Young Boys 0:3 Manchester United FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Juventus FC 6 4 0 2 9:4 12
2 Manchester United FC 6 3 1 2 7:4 10
3 Valencia CF 6 2 2 2 6:6 8
4 BSC Young Boys 6 1 1 4 4:12 4

Skupina G

12.12.2018
18:55 FC Viktoria Plzeň 2:1 AS Roma
18:55 Real Madrid CF 0:3 CSKA Moskva
27.11.2018
21:00 AS Roma 0:2 Real Madrid CF
18:55 CSKA Moskva 1:2 FC Viktoria Plzeň
7.11.2018
21:00 FC Viktoria Plzeň 0:5 Real Madrid CF
18:55 CSKA Moskva 1:2 AS Roma
23.10.2018
21:00 AS Roma 3:0 CSKA Moskva
21:00 Real Madrid CF 2:1 FC Viktoria Plzeň
2.10.2018
21:00 AS Roma 5:0 FC Viktoria Plzeň
21:00 CSKA Moskva 1:0 Real Madrid CF
19.9.2018
21:00 FC Viktoria Plzeň 2:2 CSKA Moskva
21:00 Real Madrid CF 3:0 AS Roma
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Real Madrid CF 6 4 0 2 12:5 12
2 AS Roma 6 3 0 3 11:8 9
3 CSKA Moskva 6 2 1 3 8:9 7
4 FC Viktoria Plzeň 6 2 1 3 7:16 7

Skupina F

12.12.2018
21:00 Manchester City FC 2:1 TSG 1899 Hoffenheim
21:00 FC Shakhtar Donetsk 1:1 Olympique Lyonnais
27.11.2018
21:00 TSG 1899 Hoffenheim 2:3 FC Shakhtar Donetsk
21:00 Olympique Lyonnais 2:2 Manchester City FC
7.11.2018
21:00 Olympique Lyonnais 2:2 TSG 1899 Hoffenheim
21:00 Manchester City FC 6:0 FC Shakhtar Donetsk
23.10.2018
21:00 TSG 1899 Hoffenheim 3:3 Olympique Lyonnais
21:00 FC Shakhtar Donetsk 0:3 Manchester City FC
2.10.2018
21:00 Olympique Lyonnais 2:2 FC Shakhtar Donetsk
18:55 TSG 1899 Hoffenheim 1:2 Manchester City FC
19.9.2018
21:00 Manchester City FC 1:2 Olympique Lyonnais
18:55 FC Shakhtar Donetsk 2:2 TSG 1899 Hoffenheim
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Manchester City FC 6 4 1 1 16:6 13
2 Olympique Lyonnais 6 1 5 0 12:11 8
3 FC Shakhtar Donetsk 6 1 3 2 8:16 6
4 TSG 1899 Hoffenheim 6 0 3 3 11:14 3

Skupina E

12.12.2018
21:00 AFC Ajax 3:3 FC Bayern München
21:00 SL Benfica 1:0 AEK Athens FC
27.11.2018
21:00 FC Bayern München 5:1 SL Benfica
18:55 AEK Athens FC 0:2 AFC Ajax
7.11.2018
21:00 FC Bayern München 2:0 AEK Athens FC
21:00 SL Benfica 1:1 AFC Ajax
23.10.2018
21:00 AFC Ajax 1:0 SL Benfica
18:55 AEK Athens FC 0:2 FC Bayern München
2.10.2018
21:00 AEK Athens FC 2:3 SL Benfica
21:00 FC Bayern München 1:1 AFC Ajax
19.9.2018
21:00 SL Benfica 0:2 FC Bayern München
18:55 AFC Ajax 3:0 AEK Athens FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Bayern München 6 4 2 0 15:5 14
2 AFC Ajax 6 3 3 0 11:5 12
3 SL Benfica 6 2 1 3 6:11 7
4 AEK Athens FC 6 0 0 6 2:13 0

Skupina D

11.12.2018
18:55 Galatasaray AŞ 2:3 FC Porto
18:55 FC Schalke 04 1:0 FC Lokomotiv Moskva
28.11.2018
21:00 FC Porto 3:1 FC Schalke 04
18:55 FC Lokomotiv Moskva 2:0 Galatasaray AŞ
6.11.2018
21:00 FC Porto 4:1 FC Lokomotiv Moskva
21:00 FC Schalke 04 2:0 Galatasaray AŞ
24.10.2018
21:00 Galatasaray AŞ 0:0 FC Schalke 04
21:00 FC Lokomotiv Moskva 1:3 FC Porto
3.10.2018
21:00 FC Porto 1:0 Galatasaray AŞ
18:55 FC Lokomotiv Moskva 0:1 FC Schalke 04
18.9.2018
21:00 Galatasaray AŞ 3:0 FC Lokomotiv Moskva
21:00 FC Schalke 04 1:1 FC Porto
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Porto 6 5 1 0 15:6 16
2 FC Schalke 04 6 3 2 1 6:4 11
3 Galatasaray AŞ 6 1 1 4 5:8 4
4 FC Lokomotiv Moskva 6 1 0 5 4:12 3

Skupina C

11.12.2018
21:00 FK Crvena zvezda 1:4 Paris Saint-Germain
21:00 Liverpool FC 1:0 SSC Napoli
28.11.2018
21:00 SSC Napoli 3:1 FK Crvena zvezda
21:00 Paris Saint-Germain 2:1 Liverpool FC
6.11.2018
21:00 SSC Napoli 1:1 Paris Saint-Germain
18:55 FK Crvena zvezda 2:0 Liverpool FC
24.10.2018
21:00 Liverpool FC 4:0 FK Crvena zvezda
21:00 Paris Saint-Germain 2:2 SSC Napoli
3.10.2018
21:00 SSC Napoli 1:0 Liverpool FC
18:55 Paris Saint-Germain 6:1 FK Crvena zvezda
18.9.2018
21:00 FK Crvena zvezda 0:0 SSC Napoli
21:00 Liverpool FC 3:2 Paris Saint-Germain
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Paris Saint-Germain 6 3 2 1 17:9 11
2 Liverpool FC 6 3 0 3 9:7 9
3 SSC Napoli 6 2 3 1 7:5 9
4 FK Crvena zvezda 6 1 1 4 5:17 4

Skupina B

11.12.2018
21:00 FC Barcelona 1:1 Tottenham Hotspur FC
21:00 FC Internazionale Milano 1:1 PSV Eindhoven
28.11.2018
21:00 PSV Eindhoven 1:2 FC Barcelona
21:00 Tottenham Hotspur FC 1:0 FC Internazionale Milano
6.11.2018
21:00 FC Internazionale Milano 1:1 FC Barcelona
21:00 Tottenham Hotspur FC 2:1 PSV Eindhoven
24.10.2018
21:00 FC Barcelona 2:0 FC Internazionale Milano
18:55 PSV Eindhoven 2:2 Tottenham Hotspur FC
3.10.2018
21:00 PSV Eindhoven 1:2 FC Internazionale Milano
21:00 Tottenham Hotspur FC 2:4 FC Barcelona
18.9.2018
18:55 FC Barcelona 4:0 PSV Eindhoven
18:55 FC Internazionale Milano 2:1 Tottenham Hotspur FC
# Klub Z V R P Skóre Body
1 FC Barcelona 6 4 2 0 14:5 14
2 Tottenham Hotspur FC 6 2 2 2 9:10 8
3 FC Internazionale Milano 6 2 2 2 6:7 8
4 PSV Eindhoven 6 0 2 4 6:13 2

Skupina A

11.12.2018
21:00 Club Brugge KV 0:0 Club Atlético de Madrid
21:00 AS Monaco FC 0:2 Borussia Dortmund
28.11.2018
21:00 Borussia Dortmund 0:0 Club Brugge KV
18:55 Club Atlético de Madrid 2:0 AS Monaco FC
6.11.2018
21:00 Club Atlético de Madrid 2:0 Borussia Dortmund
18:55 AS Monaco FC 0:4 Club Brugge KV
24.10.2018
21:00 Borussia Dortmund 4:0 Club Atlético de Madrid
18:55 Club Brugge KV 1:1 AS Monaco FC
3.10.2018
21:00 Club Atlético de Madrid 3:1 Club Brugge KV
21:00 Borussia Dortmund 3:0 AS Monaco FC
18.9.2018
21:00 Club Brugge KV 0:1 Borussia Dortmund
21:00 AS Monaco FC 1:2 Club Atlético de Madrid
# Klub Z V R P Skóre Body
1 Borussia Dortmund 6 4 1 1 10:2 13
2 Club Atlético de Madrid 6 4 1 1 9:6 13
3 Club Brugge KV 6 1 3 2 6:5 6
4 AS Monaco FC 6 0 1 5 2:14 1

4. předkolo

29.8.2018
21:00 PAOK FC 1:4 SL Benfica
21:00 PSV Eindhoven 3:0 FC BATE Borisov
21:00 FC Salzburg 2:2 FK Crvena zvezda
28.8.2018
21:00 GNK Dinamo Zagreb 1:2 BSC Young Boys
21:00 FC Dynamo Kyiv 0:0 AFC Ajax
21:00 AEK Athens FC 1:1 MOL Vidi
22.8.2018
21:00 BSC Young Boys 1:1 GNK Dinamo Zagreb
21:00 AFC Ajax 3:1 FC Dynamo Kyiv
21:00 MOL Vidi 1:2 AEK Athens FC
21.8.2018
21:00 FC BATE Borisov 2:3 PSV Eindhoven
21:00 SL Benfica 1:1 PAOK FC
21:00 FK Crvena zvezda 0:0 FC Salzburg

3. předkolo

14.8.2018
20:30 AFC Ajax 3:0 Royal Standard de Liège
20:30 FC Spartak Trnava 1:2p FK Crvena zvezda
20:15 KF Shkëndija 0:1 FC Salzburg
20:00 GNK Dinamo Zagreb 1:0 FC Astana
20:00 Fenerbahçe SK 1:1 SL Benfica
20:00 MOL Vidi 0:0 Malmö FF
20:00 AEK Athens FC 2:1 Celtic FC
19:30 FK Spartak Moskva 0:0 PAOK FC
19:00 FC BATE Borisov 1:1 Qarabağ FK
18:30 FC Dynamo Kyiv 2:0 SK Slavia Praha
8.8.2018
20:45 Celtic FC 1:1 AEK Athens FC
19:00 FC Salzburg 3:0 KF Shkëndija
19:00 PAOK FC 3:2 FK Spartak Moskva
7.8.2018
21:00 SL Benfica 1:0 Fenerbahçe SK
20:30 FK Crvena zvezda 1:1 FC Spartak Trnava
20:00 Royal Standard de Liège 2:2 AFC Ajax
19:30 SK Slavia Praha 1:1 FC Dynamo Kyiv
19:15 Malmö FF 1:1 MOL Vidi
19:00 Qarabağ FK 0:1 FC BATE Borisov
16:00 FC Astana 0:2 GNK Dinamo Zagreb