Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Fortuna liga - zápasy

17.12.2018
18:00 FK Jablonec 0:2 SK Slavia Praha
16.12.2018
15:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 MFK Karviná
15.12.2018
17:00 1.FK Příbram 1:1 AC Sparta Praha
15:00 SFC Opava 2:1 FK Mladá Boleslav
15:00 1.FC Slovácko 1:0 FK Dukla Praha
15:00 FK Teplice 2:1 FC Fastav Zlín
15:00 Bohemians Praha 1905 0:0 FC Slovan Liberec
14.12.2018
18:00 FC Baník Ostrava 0:0 SK Sigma Olomouc
10.12.2018
18:00 FC Slovan Liberec 1:2 SFC Opava
9.12.2018
17:00 AC Sparta Praha 0:1 FK Teplice
8.12.2018
17:00 SK Slavia Praha 3:2 FK Mladá Boleslav
15:00 FC Baník Ostrava 2:0 Bohemians Praha 1905
15:00 SK Sigma Olomouc 1:0 1.FC Slovácko
15:00 MFK Karviná 2:1 FK Jablonec
7.12.2018
18:00 FK Dukla Praha 1:2 1.FK Příbram
18:00 FC Fastav Zlín 0:2 FC Viktoria Plzeň
3.12.2018
18:00 SFC Opava 2:3 SK Slavia Praha
17:00 FK Jablonec 4:0 FC Fastav Zlín
2.12.2018
17:00 FC Viktoria Plzeň 2:0 SK Sigma Olomouc
15:00 1.FK Příbram 0:2 FC Baník Ostrava
15:00 Bohemians Praha 1905 0:0 FK Dukla Praha
1.12.2018
17:00 1.FC Slovácko 2:1 AC Sparta Praha
15:00 FK Mladá Boleslav 1:1 MFK Karviná
30.11.2018
18:00 FK Teplice 1:0 FC Slovan Liberec
25.11.2018
17:00 AC Sparta Praha 0:0 FK Jablonec
15:00 SK Sigma Olomouc 0:4 FK Mladá Boleslav
24.11.2018
17:00 FC Fastav Zlín 2:0 SFC Opava
17:00 Bohemians Praha 1905 2:2 1.FK Příbram
17:00 FC Baník Ostrava 0:3 1.FC Slovácko
14:00 MFK Karviná 1:3 SK Slavia Praha
23.11.2018
18:00 FK Dukla Praha 1:0 FK Teplice
18:00 FC Slovan Liberec 1:1 FC Viktoria Plzeň
11.11.2018
17:00 SK Slavia Praha 3:1 FC Fastav Zlín
15:00 FK Jablonec 3:1 Bohemians Praha 1905
15:00 FC Viktoria Plzeň 1:1 1.FK Příbram
15:00 FK Teplice 0:0 SK Sigma Olomouc
14:00 SFC Opava 2:1 FC Baník Ostrava
10.11.2018
17:00 1.FC Slovácko 0:1 FC Slovan Liberec
14:00 MFK Karviná 1:3 AC Sparta Praha
9.11.2018
18:00 FK Mladá Boleslav 0:0 FK Dukla Praha
5.11.2018
18:00 FC Slovan Liberec 0:4 FK Mladá Boleslav
4.11.2018
17:00 AC Sparta Praha 2:2 SK Slavia Praha
3.11.2018
17:00 SK Sigma Olomouc 2:2 SFC Opava
17:00 FC Fastav Zlín 2:1 MFK Karviná
17:00 FK Dukla Praha 2:6 FK Jablonec
17:00 1.FK Příbram 0:3 1.FC Slovácko
15:00 FC Baník Ostrava 0:1 FC Viktoria Plzeň
2.11.2018
18:00 Bohemians Praha 1905 2:3 FK Teplice
29.10.2018
18:00 SK Slavia Praha 4:1 FK Dukla Praha
28.10.2018
17:00 FK Jablonec 0:0 FC Slovan Liberec
15:00 FC Viktoria Plzeň 2:1 1.FC Slovácko
27.10.2018
17:00 FC Fastav Zlín 1:0 AC Sparta Praha
15:00 MFK Karviná 2:3 SK Sigma Olomouc
15:00 FK Mladá Boleslav 3:0 Bohemians Praha 1905
15:00 SFC Opava 5:0 1.FK Příbram
26.10.2018
18:00 FK Teplice 0:1 FC Baník Ostrava
22.10.2018
18:00 AC Sparta Praha 4:1 FK Mladá Boleslav
21.10.2018
17:00 FC Slovan Liberec 0:1 SK Slavia Praha
15:00 FK Dukla Praha 1:0 SFC Opava
20.10.2018
17:00 1.FK Příbram 0:6 FK Jablonec
17:00 1.FC Slovácko 0:2 FK Teplice
17:00 FC Baník Ostrava 1:1 MFK Karviná
15:00 SK Sigma Olomouc 1:1 FC Fastav Zlín
19.10.2018
18:00 Bohemians Praha 1905 2:2 FC Viktoria Plzeň
7.10.2018
18:00 SK Slavia Praha 4:1 1.FK Příbram
15:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 FK Teplice
15:00 FK Jablonec 2:0 1.FC Slovácko
15:00 MFK Karviná 0:2 FK Dukla Praha
15:00 SFC Opava 0:1 Bohemians Praha 1905
6.10.2018
19:00 SK Sigma Olomouc 1:0 AC Sparta Praha
17:00 FK Mladá Boleslav 2:2 FC Baník Ostrava
5.10.2018
18:00 FC Fastav Zlín 0:1 FC Slovan Liberec
30.9.2018
18:00 FK Teplice 1:2 FK Jablonec
15:00 FC Baník Ostrava 2:1 SK Slavia Praha
29.9.2018
19:00 FC Slovan Liberec 3:0 SK Sigma Olomouc
17:00 1.FC Slovácko 0:2 SFC Opava
17:00 1.FK Příbram 3:0 FK Mladá Boleslav
15:00 FK Dukla Praha 1:1 FC Fastav Zlín
28.9.2018
19:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 AC Sparta Praha
17:00 Bohemians Praha 1905 0:0 MFK Karviná
24.9.2018
18:00 FK Jablonec 3:0 FC Viktoria Plzeň
23.9.2018
18:00 SK Slavia Praha 1:0 Bohemians Praha 1905
22.9.2018
19:00 AC Sparta Praha 4:1 FC Slovan Liberec
17:00 FK Mladá Boleslav 5:1 1.FC Slovácko
17:00 SFC Opava 2:0 FK Teplice
17:00 MFK Karviná 4:1 1.FK Příbram
15:00 SK Sigma Olomouc 1:0 FK Dukla Praha
21.9.2018
18:00 FC Fastav Zlín 1:2 FC Baník Ostrava
17.9.2018
18:00 FC Baník Ostrava 0:1 AC Sparta Praha
16.9.2018
18:00 1.FC Slovácko 1:3 SK Slavia Praha
15:00 FK Teplice 2:1 MFK Karviná
15:00 FK Dukla Praha 2:0 FC Slovan Liberec
15:00 FK Jablonec 0:3 FK Mladá Boleslav
15.9.2018
19:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 SFC Opava
17:00 1.FK Příbram 1:0 SK Sigma Olomouc
14.9.2018
18:00 Bohemians Praha 1905 0:1 FC Fastav Zlín
2.9.2018
18:00 SK Sigma Olomouc 2:3 Bohemians Praha 1905
15:00 MFK Karviná 2:1 1.FC Slovácko
1.9.2018
19:00 SK Slavia Praha 4:0 FC Viktoria Plzeň
17:00 SFC Opava 2:0 FK Jablonec
17:00 FC Fastav Zlín 3:0 1.FK Příbram
17:00 FK Mladá Boleslav 1:1 FK Teplice
15:00 FC Slovan Liberec 0:0 FC Baník Ostrava
31.8.2018
18:30 AC Sparta Praha 2:0 FK Dukla Praha
27.8.2018
18:00 1.FC Slovácko 0:4 FC Fastav Zlín
26.8.2018
18:00 FK Jablonec 3:0 SK Sigma Olomouc
15:00 FC Viktoria Plzeň 6:1 FK Mladá Boleslav
25.8.2018
19:00 FK Teplice 0:3 SK Slavia Praha
17:00 SFC Opava 1:3 MFK Karviná
17:00 FC Baník Ostrava 2:0 FK Dukla Praha
17:00 1.FK Příbram 1:3 FC Slovan Liberec
24.8.2018
18:30 Bohemians Praha 1905 1:1 AC Sparta Praha
20.8.2018
18:00 SK Sigma Olomouc 1:4 FC Baník Ostrava
19.8.2018
18:00 AC Sparta Praha 2:2 1.FK Příbram
15:00 MFK Karviná 0:1 FC Viktoria Plzeň
18.8.2018
19:00 SK Slavia Praha 0:2 FK Jablonec
17:00 FC Slovan Liberec 1:1 Bohemians Praha 1905
17:00 FK Mladá Boleslav 6:1 SFC Opava
17:00 FC Fastav Zlín 1:0 FK Teplice
17.8.2018
18:30 FK Dukla Praha 1:2 1.FC Slovácko
13.8.2018
18:00 Bohemians Praha 1905 0:1 FC Baník Ostrava
12.8.2018
18:00 FK Teplice 0:4 AC Sparta Praha
15:00 1.FC Slovácko 3:1 SK Sigma Olomouc
11.8.2018
19:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 FC Fastav Zlín
17:00 FK Jablonec 4:1 MFK Karviná
17:00 SFC Opava 1:1 FC Slovan Liberec
17:00 1.FK Příbram 4:0 FK Dukla Praha
10.8.2018
18:30 FK Mladá Boleslav 0:1 SK Slavia Praha
6.8.2018
18:00 FK Dukla Praha 0:1 Bohemians Praha 1905
5.8.2018
18:00 AC Sparta Praha 1:0 1.FC Slovácko
15:00 MFK Karviná 3:4 FK Mladá Boleslav
4.8.2018
19:00 SK Sigma Olomouc 0:1 FC Viktoria Plzeň
17:00 FC Slovan Liberec 2:2 FK Teplice
17:00 FC Baník Ostrava 3:0 1.FK Příbram
17:00 FC Fastav Zlín 1:1 FK Jablonec
3.8.2018
18:30 SK Slavia Praha 3:1 SFC Opava
30.7.2018
18:00 FC Viktoria Plzeň 1:0 FC Slovan Liberec
29.7.2018
18:00 FK Jablonec 1:2 AC Sparta Praha
15:00 FK Teplice 5:2 FK Dukla Praha
28.7.2018
19:00 SK Slavia Praha 4:0 MFK Karviná
17:00 SFC Opava 1:2 FC Fastav Zlín
17:00 1.FK Příbram 4:2 Bohemians Praha 1905
17:00 1.FC Slovácko 2:1 FC Baník Ostrava
27.7.2018
18:30 FK Mladá Boleslav 0:4 SK Sigma Olomouc
23.7.2018
18:00 FC Baník Ostrava 1:0 FK Jablonec
22.7.2018
18:00 SK Sigma Olomouc 0:3 SK Slavia Praha
15:00 Bohemians Praha 1905 2:1 1.FC Slovácko
21.7.2018
19:00 AC Sparta Praha 2:0 SFC Opava
17:00 FC Slovan Liberec 1:0 MFK Karviná
17:00 1.FK Příbram 1:1 FK Teplice
17:00 FC Fastav Zlín 3:2 FK Mladá Boleslav
20.7.2018
18:30 FK Dukla Praha 1:3 FC Viktoria Plzeň