Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

Ligue 1 - zápasy

23.12.2018
17:00 FC Girondins de Bordeaux : Amiens SC
22.12.2018
21:00 Montpellier Hérault SC : Olympique Lyonnais
21:00 AS Saint-Etienne : Dijon FCO
21:00 Angers SCO : Olympique de Marseille
21:00 Paris Saint-Germain : FC Nantes
21:00 RC Strasbourg : OGC Nice
21:00 Lille OSC : Toulouse FC
21:00 Stade de Reims : SM Caen
21:00 AS Monaco FC : EA Guingamp
21:00 Stade Rennais FC : Nîmes Olympique
18.12.2018
19:30 SM Caen : Toulouse FC
16.12.2018
21:00 Olympique Lyonnais : AS Monaco FC
17:00 OGC Nice : AS Saint-Etienne
15:00 Nîmes Olympique : Lille OSC
15.12.2018
20:00 Stade de Reims : RC Strasbourg
9.12.2018
17:00 Lille OSC : Stade de Reims
15:00 RC Strasbourg : SM Caen
8.12.2018
20:00 EA Guingamp : Amiens SC
20:00 Stade Rennais FC : Dijon FCO
5.12.2018
21:00 RC Strasbourg : Paris Saint-Germain
19:00 Dijon FCO : EA Guingamp
19:00 Olympique Lyonnais : Stade Rennais FC
19:00 FC Girondins de Bordeaux : AS Saint-Etienne
19:00 FC Nantes : Olympique de Marseille
19:00 SM Caen : Nîmes Olympique
19:00 Stade de Reims : Toulouse FC
4.12.2018
21:00 Montpellier Hérault SC : Lille OSC
19:00 Amiens SC : AS Monaco FC
19:00 OGC Nice : Angers SCO
2.12.2018
21:00 FC Girondins de Bordeaux : Paris Saint-Germain
17:00 Olympique de Marseille : Stade de Reims
17:00 Stade Rennais FC : RC Strasbourg
15:00 Toulouse FC : Dijon FCO
1.12.2018
20:00 EA Guingamp : OGC Nice
20:00 AS Monaco FC : Montpellier Hérault SC
20:00 Nîmes Olympique : Amiens SC
20:00 Angers SCO : SM Caen
17:00 Lille OSC : Olympique Lyonnais
30.11.2018
20:45 AS Saint-Etienne : FC Nantes
25.11.2018
21:00 Amiens SC : Olympique de Marseille
17:00 OGC Nice : Lille OSC
15:00 Montpellier Hérault SC : Stade Rennais FC
24.11.2018
20:00 SM Caen : AS Monaco FC
20:00 RC Strasbourg : Nîmes Olympique
20:00 Dijon FCO : FC Girondins de Bordeaux
20:00 FC Nantes : Angers SCO
20:00 Stade de Reims : EA Guingamp
17:00 Paris Saint-Germain : Toulouse FC
23.11.2018
21:00 Olympique Lyonnais : AS Saint-Etienne
11.11.2018
21:00 AS Monaco FC : Paris Saint-Germain
17:00 Olympique de Marseille : Dijon FCO
17:00 Stade Rennais FC : FC Nantes
15:00 FC Girondins de Bordeaux : SM Caen
10.11.2018
20:00 Nîmes Olympique : OGC Nice
20:00 AS Saint-Etienne : Stade de Reims
20:00 Toulouse FC : Amiens SC
20:00 Angers SCO : Montpellier Hérault SC
17:00 EA Guingamp : Olympique Lyonnais
9.11.2018
20:45 Lille OSC : RC Strasbourg
4.11.2018
21:00 Montpellier Hérault SC : Olympique de Marseille
17:00 AS Saint-Etienne : Angers SCO
15:00 FC Nantes : EA Guingamp
3.11.2018
20:00 RC Strasbourg : Toulouse FC
20:00 SM Caen : Stade Rennais FC
20:00 Dijon FCO : Nîmes Olympique
20:00 OGC Nice : Amiens SC
20:00 Stade de Reims : AS Monaco FC
17:00 Olympique Lyonnais : FC Girondins de Bordeaux
2.11.2018
20:45 Paris Saint-Germain : Lille OSC
28.10.2018
21:00 Olympique de Marseille : Paris Saint-Germain
17:00 FC Girondins de Bordeaux : OGC Nice
15:00 Stade Rennais FC : Stade de Reims
27.10.2018
20:00 Lille OSC : SM Caen
20:00 AS Monaco FC : Dijon FCO
20:00 Amiens SC : FC Nantes
20:00 Toulouse FC : Montpellier Hérault SC
20:00 EA Guingamp : RC Strasbourg
17:00 Angers SCO : Olympique Lyonnais
26.10.2018
20:45 Nîmes Olympique : AS Saint-Etienne
21.10.2018
21:00 OGC Nice : Olympique de Marseille
17:00 AS Saint-Etienne : Stade Rennais FC
15:00 Montpellier Hérault SC : FC Girondins de Bordeaux
20.10.2018
20:00 SM Caen : EA Guingamp
20:00 RC Strasbourg : AS Monaco FC
20:00 Dijon FCO : Lille OSC
20:00 FC Nantes : Toulouse FC
20:00 Stade de Reims : Angers SCO
17:00 Paris Saint-Germain : Amiens SC
19.10.2018
20:45 Olympique Lyonnais : Nîmes Olympique
7.10.2018
21:00 Paris Saint-Germain : Olympique Lyonnais
17:00 Olympique de Marseille : SM Caen
17:00 AS Monaco FC : Stade Rennais FC
15:00 FC Girondins de Bordeaux : FC Nantes
6.10.2018
20:00 Angers SCO : RC Strasbourg
20:00 EA Guingamp : Montpellier Hérault SC
20:00 Nîmes Olympique : Stade de Reims
20:00 Amiens SC : Dijon FCO
17:00 Lille OSC : AS Saint-Etienne
5.10.2018
20:45 Toulouse FC : OGC Nice
30.9.2018
21:00 Lille OSC : Olympique de Marseille
17:00 Montpellier Hérault SC : Nîmes Olympique
15:00 Stade Rennais FC : Toulouse FC
29.9.2018
20:00 Angers SCO : EA Guingamp
20:00 RC Strasbourg : Dijon FCO
20:00 SM Caen : Angers SCO
20:00 Olympique Lyonnais : FC Nantes
20:00 Stade de Reims : FC Girondins de Bordeaux
17:15 OGC Nice : Paris Saint-Germain
28.9.2018
20:45 AS Saint-Etienne : AS Monaco FC
26.9.2018
21:00 Paris Saint-Germain : Stade de Reims
19:00 Amiens SC : Stade Rennais FC
19:00 Olympique de Marseille : RC Strasbourg
19:00 FC Girondins de Bordeaux : Lille OSC
19:00 Nîmes Olympique : EA Guingamp
19:00 SM Caen : Montpellier Hérault SC
19:00 Dijon FCO : Olympique Lyonnais
25.9.2018
21:00 Toulouse FC : AS Saint-Etienne
19:00 FC Nantes : OGC Nice
19:00 AS Monaco FC : Angers SCO
23.9.2018
21:00 Olympique Lyonnais : Olympique de Marseille
17:00 EA Guingamp : FC Girondins de Bordeaux
15:00 Stade Rennais FC : Paris Saint-Germain
22.9.2018
20:00 Angers SCO : Toulouse FC
20:00 RC Strasbourg : Amiens SC
20:00 Montpellier Hérault SC : OGC Nice
20:00 Stade de Reims : Dijon FCO
20:00 AS Saint-Etienne : SM Caen
17:00 Lille OSC : FC Nantes
21.9.2018
20:45 AS Monaco FC : Nîmes Olympique
16.9.2018
21:00 Olympique de Marseille : EA Guingamp
17:00 FC Girondins de Bordeaux : Nîmes Olympique
15:00 FC Nantes : Stade de Reims
15.9.2018
20:00 Montpellier Hérault SC : RC Strasbourg
20:00 Toulouse FC : AS Monaco FC
20:00 Amiens SC : Lille OSC
20:00 Dijon FCO : Angers SCO
17:00 SM Caen : Olympique Lyonnais
14.9.2018
20:45 Paris Saint-Germain : AS Saint-Etienne
19:00 OGC Nice : Stade Rennais FC
2.9.2018
21:00 AS Monaco FC : Olympique de Marseille
17:00 Stade Rennais FC : FC Girondins de Bordeaux
15:00 AS Saint-Etienne : Amiens SC
1.9.2018
20:00 Angers SCO : Lille OSC
20:00 RC Strasbourg : FC Nantes
20:00 Dijon FCO : SM Caen
20:00 EA Guingamp : Toulouse FC
20:00 Stade de Reims : Montpellier Hérault SC
17:00 Nîmes Olympique : Paris Saint-Germain
31.8.2018
20:45 Olympique Lyonnais : OGC Nice
26.8.2018
21:00 Olympique de Marseille : Stade Rennais FC
17:00 FC Girondins de Bordeaux : AS Monaco FC
15:00 Lille OSC : EA Guingamp
25.8.2018
20:00 FC Nantes : SM Caen
20:00 OGC Nice : Dijon FCO
20:00 Amiens SC : Stade de Reims
20:00 Toulouse FC : Nîmes Olympique
20:00 Montpellier Hérault SC : AS Saint-Etienne
17:00 Paris Saint-Germain : Angers SCO
24.8.2018
20:45 Olympique Lyonnais : RC Strasbourg
19.8.2018
17:00 Toulouse FC : FC Girondins de Bordeaux
15:00 RC Strasbourg : AS Saint-Etienne
18.8.2018
20:00 Amiens SC : Montpellier Hérault SC
20:00 Stade Rennais FC : Angers SCO
20:00 SM Caen : OGC Nice
20:00 Dijon FCO : FC Nantes
20:00 AS Monaco FC : Lille OSC
17:00 EA Guingamp : Paris Saint-Germain
17.8.2018
20:45 Stade de Reims : Olympique Lyonnais
12.8.2018
21:00 Paris Saint-Germain : SM Caen
17:00 FC Girondins de Bordeaux : RC Strasbourg
15:00 Olympique Lyonnais : Amiens SC
11.8.2018
20:00 Lille OSC : Stade Rennais FC
20:00 Montpellier Hérault SC : Dijon FCO
20:00 OGC Nice : Stade de Reims
20:00 Angers SCO : Nîmes Olympique
20:00 AS Saint-Etienne : EA Guingamp
17:00 FC Nantes : AS Monaco FC
10.8.2018
20:45 Olympique de Marseille : Toulouse FC