Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam soubory cookie. Používáním webu s tím souhlasíte. Další informace.

La Liga - zápasy

19.5.2019
16:15 SD Eibar 2:2 FC Barcelona
16:00 Levante UD 2:2 Club Atlético de Madrid
12:00 Real Madrid CF 0:2 Real Betis Balompié
18.5.2019
20:45 Deportivo Alavés SAD 2:1 Girona FC
20:45 RC Celta de Vigo 2:2 Rayo Vallecano de Madrid
20:45 SD Huesca 2:1 CD Leganes
16:15 Getafe CF 2:2 Villarreal CF
16:15 Sevilla FC 2:0 Athletic Club
16:15 Real Valladolid CF SAD 0:2 Valencia CF
16:15 RCD Espanyol 2:0 Real Sociedad de Fútbol
12.5.2019
18:30 FC Barcelona 2:0 Getafe CF
18:30 Real Sociedad de Fútbol 3:1 Real Madrid CF
18:30 Real Betis Balompié 2:1 SD Huesca
18:30 Valencia CF 3:1 Deportivo Alavés SAD
18:30 Athletic Club 3:1 RC Celta de Vigo
18:30 Girona FC 1:2 Levante UD
18:30 Rayo Vallecano de Madrid 1:2 Real Valladolid CF SAD
18:30 Club Atlético de Madrid 1:1 Sevilla FC
18:30 CD Leganes 0:2 RCD Espanyol
18:30 Villarreal CF 1:0 SD Eibar
5.5.2019
20:45 SD Huesca 2:6 Valencia CF
18:30 Real Valladolid CF SAD 1:0 Athletic Club
16:15 Real Madrid CF 3:2 Villarreal CF
14:00 SD Eibar 1:0 Real Betis Balompié
12:00 Getafe CF 2:0 Girona FC
4.5.2019
20:45 RC Celta de Vigo 2:0 FC Barcelona
18:30 Deportivo Alavés SAD 0:1 Real Sociedad de Fútbol
16:15 RCD Espanyol 3:0 Club Atlético de Madrid
13:00 Levante UD 4:1 Rayo Vallecano de Madrid
3.5.2019
21:00 Sevilla FC 0:3 CD Leganes
29.4.2019
21:00 Real Betis Balompié 1:1 RCD Espanyol
28.4.2019
20:45 Rayo Vallecano de Madrid 1:0 Real Madrid CF
18:30 Villarreal CF 1:1 SD Huesca
16:15 Real Sociedad de Fútbol 2:1 Getafe CF
14:00 Girona FC 1:0 Sevilla FC
12:00 Valencia CF 0:1 SD Eibar
27.4.2019
20:45 FC Barcelona 1:0 Levante UD
18:30 CD Leganes 0:0 RC Celta de Vigo
16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 Real Valladolid CF SAD
13:00 Athletic Club 1:1 Deportivo Alavés SAD
25.4.2019
21:30 Getafe CF 0:0 Real Madrid CF
20:30 Real Sociedad de Fútbol 0:1 Villarreal CF
19:30 Sevilla FC 5:0 Rayo Vallecano de Madrid
24.4.2019
21:30 Levante UD 4:0 Real Betis Balompié
20:30 CD Leganes 0:1 Athletic Club
20:30 RCD Espanyol 1:1 RC Celta de Vigo
19:30 Club Atlético de Madrid 3:2 Valencia CF
23.4.2019
21:30 Deportivo Alavés SAD 0:2 FC Barcelona
20:30 Real Valladolid CF SAD 1:0 Girona FC
19:30 SD Huesca 2:0 SD Eibar
21.4.2019
20:45 Real Betis Balompié 1:2 Valencia CF
18:30 Villarreal CF 2:1 CD Leganes
16:15 Real Madrid CF 3:0 Athletic Club
14:00 Getafe CF 3:0 Sevilla FC
12:00 Levante UD 2:2 RCD Espanyol
20.4.2019
20:45 FC Barcelona 2:1 Real Sociedad de Fútbol
18:30 Rayo Vallecano de Madrid 0:0 SD Huesca
16:15 SD Eibar 0:1 Club Atlético de Madrid
13:00 RC Celta de Vigo 2:1 Girona FC
19.4.2019
21:00 Deportivo Alavés SAD 2:2 Real Valladolid CF SAD
15.4.2019
21:00 CD Leganes 1:1 Real Madrid CF
14.4.2019
20:45 Valencia CF 3:1 Levante UD
18:30 Girona FC 0:1 Villarreal CF
16:15 Real Sociedad de Fútbol 1:1 SD Eibar
14:00 Athletic Club 3:2 Rayo Vallecano de Madrid
12:00 Real Valladolid CF SAD 2:2 Getafe CF
13.4.2019
20:45 Sevilla FC 3:2 Real Betis Balompié
18:30 Club Atlético de Madrid 2:0 RC Celta de Vigo
16:15 SD Huesca 0:0 FC Barcelona
13:00 RCD Espanyol 2:1 Deportivo Alavés SAD
7.4.2019
20:45 Real Betis Balompié 2:1 Villarreal CF
17:30 RC Celta de Vigo 3:1 Real Sociedad de Fútbol
17:30 Levante UD 2:2 SD Huesca
16:15 Real Valladolid CF SAD 0:2 Sevilla FC
14:00 Getafe CF 1:0 Athletic Club
12:00 Deportivo Alavés SAD 1:1 CD Leganes
6.4.2019
20:45 FC Barcelona 2:0 Club Atlético de Madrid
18:30 Rayo Vallecano de Madrid 2:0 Valencia CF
16:15 Real Madrid CF 2:1 SD Eibar
13:00 Girona FC 1:2 RCD Espanyol
4.4.2019
21:30 Real Sociedad de Fútbol 2:1 Real Betis Balompié
20:30 CD Leganes 1:0 Real Valladolid CF SAD
19:30 Sevilla FC 2:0 Deportivo Alavés SAD
3.4.2019
21:30 Valencia CF 2:1 Real Madrid CF
20:30 SD Eibar 2:1 Rayo Vallecano de Madrid
20:30 SD Huesca 3:3 RC Celta de Vigo
19:30 Athletic Club 3:2 Levante UD
2.4.2019
21:30 Villarreal CF 4:4 FC Barcelona
20:30 RCD Espanyol 1:1 Getafe CF
19:30 Club Atlético de Madrid 2:0 Girona FC
31.3.2019
20:45 Real Madrid CF 3:2 SD Huesca
18:30 Real Valladolid CF SAD 1:1 Real Sociedad de Fútbol
16:15 Sevilla FC 0:1 Valencia CF
14:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Real Betis Balompié
12:00 Levante UD 2:2 SD Eibar
30.3.2019
20:45 Deportivo Alavés SAD 0:4 Club Atlético de Madrid
18:30 RC Celta de Vigo 3:2 Villarreal CF
16:15 FC Barcelona 2:0 RCD Espanyol
13:00 Getafe CF 0:2 CD Leganes
29.3.2019
21:00 Girona FC 1:2 Athletic Club
17.3.2019
20:45 Real Betis Balompié 1:4 FC Barcelona
18:30 Valencia CF 0:0 Getafe CF
18:30 Villarreal CF 3:1 Rayo Vallecano de Madrid
16:15 RCD Espanyol 0:1 Sevilla FC
12:00 SD Eibar 1:2 Real Valladolid CF SAD
16.3.2019
20:45 CD Leganes 0:2 Girona FC
18:30 Athletic Club 2:0 Club Atlético de Madrid
16:15 Real Madrid CF 2:0 RC Celta de Vigo
13:00 SD Huesca 1:3 Deportivo Alavés SAD
15.3.2019
21:00 Real Sociedad de Fútbol 1:1 Levante UD
10.3.2019
20:45 Real Valladolid CF SAD 1:4 Real Madrid CF
18:30 Levante UD 0:2 Villarreal CF
18:30 Sevilla FC 5:2 Real Sociedad de Fútbol
16:15 Girona FC 2:3 Valencia CF
12:00 RC Celta de Vigo 0:1 Real Betis Balompié
9.3.2019
20:45 Getafe CF 2:1 SD Huesca
18:30 FC Barcelona 3:1 Rayo Vallecano de Madrid
16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 CD Leganes
13:00 Deportivo Alavés SAD 1:1 SD Eibar
8.3.2019
21:00 Athletic Club 1:1 RCD Espanyol
4.3.2019
21:00 CD Leganes 1:0 Levante UD
3.3.2019
20:45 Valencia CF 2:0 Athletic Club
18:30 Real Sociedad de Fútbol 0:2 Club Atlético de Madrid
16:15 Real Betis Balompié 1:2 Getafe CF
12:00 SD Eibar 1:0 RC Celta de Vigo
2.3.2019
20:45 Real Madrid CF 0:1 FC Barcelona
18:30 SD Huesca 2:1 Sevilla FC
16:15 Villarreal CF 1:2 Deportivo Alavés SAD
13:00 RCD Espanyol 3:1 Real Valladolid CF SAD
1.3.2019
21:00 Rayo Vallecano de Madrid 0:2 Girona FC
25.2.2019
21:00 Girona FC 0:0 Real Sociedad de Fútbol
24.2.2019
20:45 Levante UD 1:2 Real Madrid CF
18:30 Real Valladolid CF SAD 0:2 Real Betis Balompié
16:15 Club Atlético de Madrid 2:0 Villarreal CF
12:00 CD Leganes 1:1 Valencia CF
23.2.2019
20:45 Athletic Club 1:0 SD Eibar
18:30 Deportivo Alavés SAD 0:0 RC Celta de Vigo
16:15 Sevilla FC 2:4 FC Barcelona
13:00 Getafe CF 2:1 Rayo Vallecano de Madrid
22.2.2019
21:00 RCD Espanyol 1:1 SD Huesca
18.2.2019
21:00 SD Huesca 0:1 Athletic Club
17.2.2019
20:45 Real Betis Balompié 1:1 Deportivo Alavés SAD
18:30 Villarreal CF 3:0 Sevilla FC
16:15 Valencia CF 0:0 RCD Espanyol
12:00 Real Madrid CF 1:2 Girona FC
16.2.2019
20:45 FC Barcelona 1:0 Real Valladolid CF SAD
18:30 Real Sociedad de Fútbol 3:0 CD Leganes
16:15 Rayo Vallecano de Madrid 0:1 Club Atlético de Madrid
13:00 RC Celta de Vigo 1:4 Levante UD
15.2.2019
21:00 SD Eibar 2:2 Getafe CF
11.2.2019
21:00 Deportivo Alavés SAD 2:0 Levante UD
10.2.2019
20:45 Athletic Club 0:0 FC Barcelona
18:30 Sevilla FC 2:2 SD Eibar
16:15 Valencia CF 0:0 Real Sociedad de Fútbol
12:00 CD Leganes 3:0 Real Betis Balompié
9.2.2019
20:45 Girona FC 0:2 SD Huesca
18:30 RCD Espanyol 2:1 Rayo Vallecano de Madrid
16:15 Club Atlético de Madrid 1:3 Real Madrid CF
13:00 Getafe CF 3:1 RC Celta de Vigo
8.2.2019
21:00 Real Valladolid CF SAD 0:0 Villarreal CF
4.2.2019
21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:2 CD Leganes
3.2.2019
20:45 Real Madrid CF 3:0 Deportivo Alavés SAD
18:30 SD Eibar 3:0 Girona FC
16:15 Real Betis Balompié 1:0 Club Atlético de Madrid
12:00 Villarreal CF 2:2 RCD Espanyol
2.2.2019
20:45 RC Celta de Vigo 1:0 Sevilla FC
18:30 FC Barcelona 2:2 Valencia CF
16:15 Real Sociedad de Fútbol 2:1 Athletic Club
13:00 Levante UD 0:0 Getafe CF
1.2.2019
21:00 SD Huesca 4:0 Real Valladolid CF SAD
28.1.2019
21:00 Deportivo Alavés SAD 0:1 Rayo Vallecano de Madrid
27.1.2019
20:45 RCD Espanyol 2:4 Real Madrid CF
18:30 Athletic Club 1:0 Real Betis Balompié
18:30 Real Sociedad de Fútbol 0:0 SD Huesca
16:15 Girona FC 0:2 FC Barcelona
12:00 Real Valladolid CF SAD 2:1 RC Celta de Vigo
26.1.2019
20:45 Valencia CF 3:0 Villarreal CF
18:30 CD Leganes 2:2 SD Eibar
16:15 Club Atlético de Madrid 2:0 Getafe CF
13:00 Sevilla FC 5:0 Levante UD
21.1.2019
21:00 SD Eibar 3:0 RCD Espanyol
20.1.2019
20:45 FC Barcelona 3:1 CD Leganes
18:30 Rayo Vallecano de Madrid 2:2 Real Sociedad de Fútbol
18:30 Levante UD 2:0 Real Valladolid CF SAD
16:15 Villarreal CF 1:1 Athletic Club
12:00 Real Betis Balompié 3:2 Girona FC
19.1.2019
20:45 RC Celta de Vigo 1:2 Valencia CF
18:30 SD Huesca 0:3 Club Atlético de Madrid
16:15 Real Madrid CF 2:0 Sevilla FC
18.1.2019
21:00 Getafe CF 4:0 Deportivo Alavés SAD
14.1.2019
21:00 Real Sociedad de Fútbol 3:2 RCD Espanyol
13.1.2019
20:45 Real Betis Balompié 1:2 Real Madrid CF
18:30 FC Barcelona 3:0 SD Eibar
16:15 Athletic Club 2:0 Sevilla FC
12:00 Club Atlético de Madrid 1:0 Levante UD
12.1.2019
20:45 Villarreal CF 1:2 Getafe CF
18:30 Girona FC 1:1 Deportivo Alavés SAD
16:15 Valencia CF 1:1 Real Valladolid CF SAD
13:00 CD Leganes 1:0 SD Huesca
11.1.2019
21:00 Rayo Vallecano de Madrid 4:2 RC Celta de Vigo
7.1.2019
21:00 RC Celta de Vigo 1:2 Athletic Club
6.1.2019
20:45 Getafe CF 1:2 FC Barcelona
18:30 Real Madrid CF 0:2 Real Sociedad de Fútbol
16:15 Sevilla FC 1:1 Club Atlético de Madrid
12:00 SD Eibar 0:0 Villarreal CF
5.1.2019
20:45 SD Huesca 2:1 Real Betis Balompié
16:15 Deportivo Alavés SAD 2:1 Valencia CF
13:00 Real Valladolid CF SAD 0:1 Rayo Vallecano de Madrid
4.1.2019
21:00 RCD Espanyol 1:0 CD Leganes
19:00 Levante UD 2:2 Girona FC
3.1.2019
21:30 Villarreal CF 2:2 Real Madrid CF
23.12.2018
18:30 Rayo Vallecano de Madrid 2:1 Levante UD
16:15 CD Leganes 1:1 Sevilla FC
12:00 Valencia CF 2:1 SD Huesca
22.12.2018
20:45 Athletic Club 1:1 Real Valladolid CF SAD
18:30 FC Barcelona 2:0 RC Celta de Vigo
16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 RCD Espanyol
13:00 Real Betis Balompié 1:1 SD Eibar
21.12.2018
21:00 Real Sociedad de Fútbol 0:1 Deportivo Alavés SAD
19:30 Girona FC 1:1 Getafe CF
17.12.2018
21:00 Deportivo Alavés SAD 0:0 Athletic Club
16.12.2018
20:45 Levante UD 0:5 FC Barcelona
18:30 SD Huesca 2:2 Villarreal CF
16:15 RCD Espanyol 1:3 Real Betis Balompié
12:00 Sevilla FC 2:0 Girona FC
15.12.2018
20:45 SD Eibar 1:1 Valencia CF
18:30 Real Madrid CF 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
16:15 Real Valladolid CF SAD 2:3 Club Atlético de Madrid
13:00 Getafe CF 1:0 Real Sociedad de Fútbol
14.12.2018
21:00 RC Celta de Vigo 0:0 CD Leganes
10.12.2018
21:00 Athletic Club 1:0 Girona FC
9.12.2018
20:45 Real Betis Balompié 2:0 Rayo Vallecano de Madrid
18:30 Real Sociedad de Fútbol 1:2 Real Valladolid CF SAD
16:15 SD Huesca 0:1 Real Madrid CF
12:00 SD Eibar 4:4 Levante UD
8.12.2018
20:45 RCD Espanyol 0:4 FC Barcelona
18:30 Villarreal CF 2:3 RC Celta de Vigo
16:15 Valencia CF 1:1 Sevilla FC
13:00 Club Atlético de Madrid 3:0 Deportivo Alavés SAD
7.12.2018
21:00 CD Leganes 1:1 Getafe CF
3.12.2018
21:00 Levante UD 3:0 Athletic Club
2.12.2018
20:45 Deportivo Alavés SAD 1:1 Sevilla FC
18:30 FC Barcelona 2:0 Villarreal CF
16:15 Girona FC 1:1 Club Atlético de Madrid
12:00 Real Betis Balompié 1:0 Real Sociedad de Fútbol
1.12.2018
20:45 Real Madrid CF 2:0 Valencia CF
18:30 Getafe CF 3:0 RCD Espanyol
16:15 Real Valladolid CF SAD 2:4 CD Leganes
13:00 RC Celta de Vigo 2:0 SD Huesca
30.11.2018
21:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:0 SD Eibar
26.11.2018
21:00 Real Sociedad de Fútbol 2:1 RC Celta de Vigo
25.11.2018
20:45 Villarreal CF 2:1 Real Betis Balompié
18:30 RCD Espanyol 1:3 Girona FC
16:15 Sevilla FC 1:0 Real Valladolid CF SAD
12:00 Athletic Club 1:1 Getafe CF
24.11.2018
20:45 Club Atlético de Madrid 1:1 FC Barcelona
18:30 SD Huesca 2:2 Levante UD
16:15 Valencia CF 3:0 Rayo Vallecano de Madrid
13:00 SD Eibar 3:0 Real Madrid CF
23.11.2018
21:00 CD Leganes 1:0 Deportivo Alavés SAD
11.11.2018
20:45 RC Celta de Vigo 2:4 Real Madrid CF
18:30 Sevilla FC 2:1 RCD Espanyol
18:30 Rayo Vallecano de Madrid 2:2 Villarreal CF
16:15 FC Barcelona 3:4 Real Betis Balompié
12:00 Deportivo Alavés SAD 2:1 SD Huesca
10.11.2018
20:45 Girona FC 0:0 CD Leganes
18:30 Club Atlético de Madrid 3:2 Athletic Club
16:15 Getafe CF 0:1 Valencia CF
13:00 Real Valladolid CF SAD 0:0 SD Eibar
9.11.2018
21:00 Levante UD 1:3 Real Sociedad de Fútbol
5.11.2018
21:00 RCD Espanyol 1:0 Athletic Club
4.11.2018
20:45 Real Betis Balompié 3:3 RC Celta de Vigo
18:30 SD Huesca 1:1 Getafe CF
18:30 Real Sociedad de Fútbol 0:0 Sevilla FC
16:15 Villarreal CF 1:1 Levante UD
12:00 SD Eibar 2:1 Deportivo Alavés SAD
3.11.2018
20:45 Rayo Vallecano de Madrid 2:3 FC Barcelona
18:30 Valencia CF 0:1 Girona FC
16:15 Real Madrid CF 2:0 Real Valladolid CF SAD
13:00 CD Leganes 1:1 Club Atlético de Madrid
28.10.2018
20:45 Sevilla FC 2:1 SD Huesca
18:30 Deportivo Alavés SAD 2:1 Villarreal CF
16:15 FC Barcelona 5:1 Real Madrid CF
12:00 Getafe CF 2:0 Real Betis Balompié
27.10.2018
20:45 Club Atlético de Madrid 2:0 Real Sociedad de Fútbol
18:30 RC Celta de Vigo 4:0 SD Eibar
18:30 Levante UD 2:0 CD Leganes
16:15 Athletic Club 0:0 Valencia CF
13:00 Girona FC 2:1 Rayo Vallecano de Madrid
26.10.2018
21:00 Real Valladolid CF SAD 1:1 RCD Espanyol
24.10.2018
19:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:1 Athletic Club
22.10.2018
21:00 Real Sociedad de Fútbol 0:0 Girona FC
21.10.2018
20:45 Real Betis Balompié 0:1 Real Valladolid CF SAD
18:30 SD Huesca 0:2 RCD Espanyol
16:15 SD Eibar 1:1 Athletic Club
12:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:2 Getafe CF
20.10.2018
20:45 FC Barcelona 4:2 Sevilla FC
18:30 Villarreal CF 1:1 Club Atlético de Madrid
16:15 Valencia CF 1:1 CD Leganes
13:00 Real Madrid CF 1:2 Levante UD
19.10.2018
21:00 RC Celta de Vigo 0:1 Deportivo Alavés SAD
7.10.2018
20:45 Valencia CF 1:1 FC Barcelona
18:30 RCD Espanyol 3:1 Villarreal CF
18:30 Sevilla FC 2:1 RC Celta de Vigo
16:15 Club Atlético de Madrid 1:0 Real Betis Balompié
12:00 Real Valladolid CF SAD 1:0 SD Huesca
6.10.2018
20:45 CD Leganes 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
18:30 Deportivo Alavés SAD 1:0 Real Madrid CF
16:15 Getafe CF 0:1 Levante UD
13:00 Girona FC 2:3 SD Eibar
5.10.2018
21:00 Athletic Club 1:3 Real Sociedad de Fútbol
1.10.2018
20:00 RC Celta de Vigo 1:1 Getafe CF
30.9.2018
20:45 Real Betis Balompié 1:0 CD Leganes
18:30 Levante UD 2:1 Deportivo Alavés SAD
16:15 Villarreal CF 0:1 Real Valladolid CF SAD
12:00 SD Huesca 1:1 Girona FC
29.9.2018
20:45 Real Madrid CF 0:0 Club Atlético de Madrid
18:30 SD Eibar 1:3 Sevilla FC
16:15 FC Barcelona 1:1 Athletic Club
13:00 Real Sociedad de Fútbol 0:1 Valencia CF
28.9.2018
21:00 Rayo Vallecano de Madrid 2:2 RCD Espanyol
27.9.2018
22:00 Girona FC 0:1 Real Betis Balompié
20:00 Deportivo Alavés SAD 1:1 Getafe CF
20:00 Real Valladolid CF SAD 2:1 Levante UD
26.9.2018
22:00 Sevilla FC 3:0 Real Madrid CF
22:00 Valencia CF 1:1 RC Celta de Vigo
20:00 Athletic Club 0:3 Villarreal CF
20:00 CD Leganes 2:1 FC Barcelona
25.9.2018
22:00 Club Atlético de Madrid 3:0 SD Huesca
21:00 Real Sociedad de Fútbol 2:2 Rayo Vallecano de Madrid
20:00 RCD Espanyol 1:0 SD Eibar
23.9.2018
20:45 FC Barcelona 2:2 Girona FC
20:00 Real Betis Balompié 2:2 Athletic Club
16:15 Villarreal CF 0:0 Valencia CF
12:00 Levante UD 2:6 Sevilla FC
22.9.2018
20:45 Real Madrid CF 1:0 RCD Espanyol
18:30 Getafe CF 0:2 Club Atlético de Madrid
16:15 RC Celta de Vigo 3:3 Real Valladolid CF SAD
16:15 SD Eibar 1:0 CD Leganes
13:00 Rayo Vallecano de Madrid 1:5 Deportivo Alavés SAD
21.9.2018
21:00 SD Huesca 0:1 Real Sociedad de Fútbol
17.9.2018
21:00 Girona FC 3:2 RC Celta de Vigo
16.9.2018
20:45 Sevilla FC 0:2 Getafe CF
18:30 Real Valladolid CF SAD 0:1 Deportivo Alavés SAD
16:15 RCD Espanyol 1:0 Levante UD
12:00 CD Leganes 0:1 Villarreal CF
15.9.2018
20:45 Athletic Club 1:1 Real Madrid CF
18:30 Valencia CF 0:0 Real Betis Balompié
16:15 Real Sociedad de Fútbol 1:2 FC Barcelona
13:00 Club Atlético de Madrid 1:1 SD Eibar
14.9.2018
21:00 SD Huesca 0:1 Rayo Vallecano de Madrid
2.9.2018
20:45 Real Betis Balompié 1:0 Sevilla FC
18:30 FC Barcelona 8:2 SD Huesca
16:15 Deportivo Alavés SAD 2:1 RCD Espanyol
12:00 Levante UD 2:2 Valencia CF
1.9.2018
20:45 Real Madrid CF 4:1 CD Leganes
18:30 RC Celta de Vigo 2:0 Club Atlético de Madrid
31.8.2018
22:00 SD Eibar 2:1 Real Sociedad de Fútbol
22:00 Villarreal CF 0:1 Girona FC
20:00 Getafe CF 0:0 Real Valladolid CF SAD
27.8.2018
22:00 Athletic Club 2:2 SD Huesca
20:15 Levante UD 1:2 RC Celta de Vigo
26.8.2018
22:15 Girona FC 1:4 Real Madrid CF
22:15 Sevilla FC 0:0 Villarreal CF
18:15 RCD Espanyol 2:0 Valencia CF
25.8.2018
22:15 Real Valladolid CF SAD 0:1 FC Barcelona
20:15 Club Atlético de Madrid 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
18:15 Deportivo Alavés SAD 0:0 Real Betis Balompié
24.8.2018
22:15 CD Leganes 2:2 Real Sociedad de Fútbol
20:15 Getafe CF 2:0 SD Eibar
20.8.2018
22:00 Athletic Club 2:1 CD Leganes
20:00 Valencia CF 1:1 Club Atlético de Madrid
19.8.2018
22:15 Real Madrid CF 2:0 Getafe CF
20:15 Rayo Vallecano de Madrid 1:4 Sevilla FC
18:15 SD Eibar 1:2 SD Huesca
18.8.2018
22:15 FC Barcelona 3:0 Deportivo Alavés SAD
20:15 Villarreal CF 1:2 Real Sociedad de Fútbol
18:15 RC Celta de Vigo 1:1 RCD Espanyol
17.8.2018
22:15 Real Betis Balompié 0:3 Levante UD
20:15 Girona FC 0:0 Real Valladolid CF SAD