SSA Jagiellonia Białystok - znak

SSA Jagiellonia Białystok

Počet zápasů Výher Remíz Proher
46 20 (43.48%) 15 (32.61%) 11 (23.91%)

Poslední zápasy

Evropská liga 27.8.2026 18:00 FC Saburtalo Tbilisi 1:2 SSA Jagiellonia Białystok
Evropská liga 20.8.2026 18:00 SSA Jagiellonia Białystok 4:0 FC Saburtalo Tbilisi
Evropská liga 13.8.2026 20:30 Rangers FC 1:1 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 9.8.2026 20:15 SSA Jagiellonia Białystok 0:2 RTS Widzew Łódź
Evropská liga 6.8.2026 18:00 SSA Jagiellonia Białystok 2:1 Rangers FC
Ekstraklasa 31.7.2026 20:30 Motor Lublin SA 1:2 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 25.7.2026 14:45 SSA Jagiellonia Białystok 1:0 MKS Korona Kielce
Ekstraklasa 23.5.2026 17:30 SSA Jagiellonia Białystok 1:0 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 17.5.2026 14:45 GKS Katowice 2:2 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 13.5.2026 20:30 Raków Częstochowa 0:2 SSA Jagiellonia Białystok

Průměrné statistiky na zápas

Statistika SSA Jagiellonia Białystok Soupeři Celkem
Branky 1.48 1.09 2.57
Branky v 1. poločase 0.72 0.41 1.13
xG 1.66 1.56 3.22
Střely 13.89 13.83 27.72
Střely na bránu 5.11 4.07 9.18
Rohy 4.89 4.59 9.48
Žluté karty 2.26 2.17 4.43
Červené karty 0.07 0.07 0.14
Fauly 13.09 13.39 26.48
Držení míče 56% 44% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 20
(43.48%)
15
(32.61%)
20
(43.48%)
22
(47.83%)
23
(50%)
20
(43.48%)
23
(50%)
3
(6.52%)
21
(45.65%)
32
(69.57%)
Soupeř více 11
(23.91%)
6
(13.04%)
25
(54.35%)
23
(50%)
15
(32.61%)
21
(45.65%)
18
(39.13%)
3
(6.52%)
22
(47.83%)
11
(23.91%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
SSA Jagiellonia Białystok 8x
(17.39%)
20x
(43.48%)
10x
(21.74%)
4x
(8.7%)
4x
(8.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 15x
(32.61%)
15x
(32.61%)
13x
(28.26%)
3x
(6.52%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 5x
(10.87%)
5x
(10.87%)
10x
(21.74%)
15x
(32.61%)
8x
(17.39%)
2x
(4.35%)
1x
(2.17%)
SSA Jagiellonia Białystok dá gól 38x (82.61%)
Soupeř dá gól 31x (67.39%)
Oba týmy dají gól 28x (60.87%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 5x (10.87%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (23.91%)
2 5 (10.87%)
3 2 (4.35%)
4+ 2 (4.35%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 7 (15.22%)
2 2 (4.35%)
3 2 (4.35%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 13 (28.26%)
Výhra - remíza 2 (4.35%)
Výhra - prohra 0 (0%)
Remíza - výhra 7 (15.22%)
Remíza - remíza 12 (26.09%)
Remíza - prohra 6 (13.04%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 1 (2.17%)
Prohra - prohra 5 (10.87%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 25 (54.35%)
z toho výher 18 (72%)
z toho remíz 5 (20%)
z toho proher 2 (8%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 16 (34.78%)
z toho výher 2 (12.5%)
z toho remíz 5 (31.25%)
z toho proher 9 (56.25%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 2
2:1 5
3:0 1
3:1 2
3:2 1
4:0 2
4:1 1
4:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 5
1:1 7
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:2 1
0:3 2
1:2 7
1:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SSA Jagiellonia Białystok 5x
(10.87%)
41x
(89.13%)
11x
(23.91%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 9x
(19.57%)
37x
(80.43%)
10x
(21.74%)
1x
(2.17%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
46x
(100%)
43x
(93.48%)
28x
(60.87%)
4x
(8.7%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 9 (19.57%)
2 1 (2.17%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (6.52%)
2 1 (2.17%)
3 0 (0%)