|
Raków Częstochowa |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 52 | 26 (50%) | 11 (21.15%) | 15 (28.85%) |
| Ekstraklasa | 13.5.2026 | 20:30 | Raków Częstochowa | 0:2 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 8.5.2026 | 18:00 | Raków Częstochowa | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Puchar Polski | 2.5.2026 | 16:00 | KS Górnik Zabrze | 2:0 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 25.4.2026 | 17:30 | KS Lechia Gdańsk | 1:2 | Raków Częstochowa |
| Ekstraklasa | 19.4.2026 | 14:45 | Raków Częstochowa | 4:1 | MKS Cracovia Kraków |
| Ekstraklasa | 12.4.2026 | 14:45 | Motor Lublin SA | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Puchar Polski | 9.4.2026 | 18:30 | Raków Częstochowa | 4:4 | GKS Katowice |
| Ekstraklasa | 4.4.2026 | 14:45 | Raków Częstochowa | 1:1 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 20:15 | Legia Warszawa | 1:1 | Raków Częstochowa |
| Konferenční liga | 19.3.2026 | 18:45 | Raków Częstochowa | 1:2 | ACF Fiorentina |
| Statistika | Raków Częstochowa | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.5 | 1.12 | 2.62 |
| Branky v 1. poločase | 0.56 | 0.42 | 0.98 |
| xG | 1.66 | 1.35 | 3.01 |
| Střely | 13.63 | 11.31 | 24.94 |
| Střely na bránu | 5.06 | 3.83 | 8.89 |
| Rohy | 4.4 | 3.56 | 7.96 |
| Žluté karty | 1.56 | 2.58 | 4.14 |
| Červené karty | 0.12 | 0.19 | 0.31 |
| Fauly | 11.06 | 14.62 | 25.68 |
| Držení míče | 53.58% | 46.42% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 26 (50%) |
16 (30.77%) |
30 (57.69%) |
29 (55.77%) |
31 (59.62%) |
25 (48.08%) |
10 (19.23%) |
6 (11.54%) |
7 (13.46%) |
34 (65.38%) |
| Soupeř více | 15 (28.85%) |
10 (19.23%) |
22 (42.31%) |
22 (42.31%) |
19 (36.54%) |
21 (40.38%) |
29 (55.77%) |
9 (17.31%) |
40 (76.92%) |
14 (26.92%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Raków Częstochowa | 10x (19.23%) |
20x (38.46%) |
13x (25%) |
4x (7.69%) |
5x (9.62%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 16x (30.77%) |
21x (40.38%) |
10x (19.23%) |
3x (5.77%) |
2x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 3x (5.77%) |
10x (19.23%) |
15x (28.85%) |
12x (23.08%) |
5x (9.62%) |
5x (9.62%) |
2x (3.85%) |
| Raków Częstochowa dá gól | 42x (80.77%) |
| Soupeř dá gól | 36x (69.23%) |
| Oba týmy dají gól | 29x (55.77%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 4x (7.69%) |
| X | Četnost |
| 1 | 15 (28.85%) |
| 2 | 6 (11.54%) |
| 3 | 5 (9.62%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 8 (15.38%) |
| 2 | 7 (13.46%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 15 (28.85%) |
| Výhra - remíza | 1 (1.92%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 11 (21.15%) |
| Remíza - remíza | 7 (13.46%) |
| Remíza - prohra | 8 (15.38%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 3 (5.77%) |
| Prohra - prohra | 7 (13.46%) |
| Počet zápasů | 29 (55.77%) |
| z toho výher | 23 (79.31%) |
| z toho remíz | 2 (6.9%) |
| z toho proher | 4 (13.79%) |
| Počet zápasů | 20 (38.46%) |
| z toho výher | 3 (15%) |
| z toho remíz | 6 (30%) |
| z toho proher | 11 (55%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 4 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 6 |
| 2:2 | 1 |
| 4:4 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 3 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Raków Częstochowa | 5x (9.62%) |
47x (90.38%) |
15x (28.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (28.85%) |
37x (71.15%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
52x (100%) |
52x (100%) |
22x (42.31%) |
6x (11.54%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 12 (23.08%) |
| 2 | 1 (1.92%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (5.77%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |