CD Santa Clara - znak

CD Santa Clara

Počet zápasů Výher Remíz Proher
37 11 (29.73%) 11 (29.73%) 15 (40.54%)

Poslední zápasy

Primeira Liga 29.8.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 23.8.2026 19:00 CD Santa Clara 1:0 FC Famalicão
Primeira Liga 15.8.2026 19:00 Academico de Viseu FC 0:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 10.8.2026 21:15 CD Santa Clara 2:2 CD Nacional
Primeira Liga 16.5.2026 16:30 FC Porto 1:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 CD Santa Clara 2:0 CD Nacional
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 FC Arouca 2:2 CD Santa Clara
Primeira Liga 26.4.2026 19:00 CD Santa Clara 2:1 SC Braga
Primeira Liga 18.4.2026 19:00 Casa Pia AC 0:0 CD Santa Clara
Primeira Liga 11.4.2026 19:00 CD Santa Clara 0:2 Rio Ave FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika CD Santa Clara Soupeři Celkem
Branky 1.05 1.27 2.32
Branky v 1. poločase 0.49 0.62 1.11
xG 1.27 1.25 2.52
Střely 11.84 10.27 22.11
Střely na bránu 3.35 3.73 7.08
Rohy 4.32 4.89 9.21
Žluté karty 2.62 2.59 5.21
Červené karty 0.16 0.08 0.24
Fauly 14.73 14.38 29.11
Držení míče 46.78% 53.22% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(29.73%)
6
(16.22%)
21
(56.76%)
21
(56.76%)
18
(48.65%)
15
(40.54%)
13
(35.14%)
4
(10.81%)
15
(40.54%)
18
(48.65%)
Soupeř více 15
(40.54%)
8
(21.62%)
16
(43.24%)
12
(32.43%)
17
(45.95%)
17
(45.95%)
10
(27.03%)
2
(5.41%)
18
(48.65%)
18
(48.65%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
CD Santa Clara 11x
(29.73%)
14x
(37.84%)
11x
(29.73%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 11x
(29.73%)
13x
(35.14%)
9x
(24.32%)
1x
(2.7%)
2x
(5.41%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.41%)
13x
(35.14%)
8x
(21.62%)
6x
(16.22%)
4x
(10.81%)
1x
(2.7%)
3x
(8.11%)
CD Santa Clara dá gól 26x (70.27%)
Soupeř dá gól 26x (70.27%)
Oba týmy dají gól 17x (45.95%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (18.92%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 8 (21.62%)
2 3 (8.11%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 11 (29.73%)
2 3 (8.11%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.7%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (13.51%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (2.7%)
Remíza - výhra 5 (13.51%)
Remíza - remíza 10 (27.03%)
Remíza - prohra 8 (21.62%)
Prohra - výhra 1 (2.7%)
Prohra - remíza 1 (2.7%)
Prohra - prohra 6 (16.22%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (40.54%)
z toho výher 10 (66.67%)
z toho remíz 2 (13.33%)
z toho proher 3 (20%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (54.05%)
z toho výher 1 (5%)
z toho remíz 7 (35%)
z toho proher 12 (60%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 3
2:1 2

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 4
2:2 4
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 7
0:2 1
0:5 1
1:2 4
2:4 2

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Santa Clara 12x
(32.43%)
25x
(67.57%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 14x
(37.84%)
23x
(62.16%)
4x
(10.81%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
37x
(100%)
32x
(86.49%)
9x
(24.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (8.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)