1. FC Union Berlin - znak

1. FC Union Berlin

Počet zápasů Výher Remíz Proher
37 11 (29.73%) 10 (27.03%) 16 (43.24%)

Poslední zápasy

Bundesliga 10.5.2026 19:30 1. FSV Mainz 05 1:3 1. FC Union Berlin
Bundesliga 2.5.2026 15:30 1. FC Union Berlin 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 24.4.2026 20:30 RB Leipzig 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 18.4.2026 15:30 1. FC Union Berlin 1:2 VfL Wolfsburg
Bundesliga 11.4.2026 15:30 1. FC Heidenheim 3:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 5.4.2026 15:30 1. FC Union Berlin 1:1 FC St. Pauli
Bundesliga 21.3.2026 15:30 FC Bayern München 4:0 1. FC Union Berlin
Bundesliga 15.3.2026 17:30 SC Freiburg 0:1 1. FC Union Berlin
Bundesliga 8.3.2026 17:30 1. FC Union Berlin 1:4 SV Werder Bremen
Bundesliga 28.2.2026 15:30 VfL Borussia Mönchengladbach 1:0 1. FC Union Berlin

Průměrné statistiky na zápas

Statistika 1. FC Union Berlin Soupeři Celkem
Branky 1.35 1.7 3.05
Branky v 1. poločase 0.49 0.86 1.35
xG 1.42 1.48 2.9
Střely 12.73 13.16 25.89
Střely na bránu 4.14 4.65 8.79
Rohy 4.95 4.65 9.6
Žluté karty 1.97 1.92 3.89
Červené karty 0.08 0.11 0.19
Fauly 12.41 10.11 22.52
Držení míče 40.46% 59.54% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(29.73%)
8
(21.62%)
17
(45.95%)
18
(48.65%)
13
(35.14%)
17
(45.95%)
13
(35.14%)
3
(8.11%)
23
(62.16%)
9
(24.32%)
Soupeř více 16
(43.24%)
18
(48.65%)
19
(51.35%)
18
(48.65%)
19
(51.35%)
15
(40.54%)
12
(32.43%)
4
(10.81%)
13
(35.14%)
28
(75.68%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
1. FC Union Berlin 8x
(21.62%)
16x
(43.24%)
8x
(21.62%)
3x
(8.11%)
1x
(2.7%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(18.92%)
12x
(32.43%)
6x
(16.22%)
9x
(24.32%)
3x
(8.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 2x
(5.41%)
6x
(16.22%)
6x
(16.22%)
6x
(16.22%)
11x
(29.73%)
4x
(10.81%)
2x
(5.41%)
1. FC Union Berlin dá gól 29x (78.38%)
Soupeř dá gól 30x (81.08%)
Oba týmy dají gól 24x (64.86%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (18.92%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 7 (18.92%)
2 3 (8.11%)
3 0 (0%)
4+ 1 (2.7%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (16.22%)
2 6 (16.22%)
3 3 (8.11%)
4+ 1 (2.7%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 7 (18.92%)
Výhra - remíza 0 (0%)
Výhra - prohra 1 (2.7%)
Remíza - výhra 3 (8.11%)
Remíza - remíza 6 (16.22%)
Remíza - prohra 2 (5.41%)
Prohra - výhra 1 (2.7%)
Prohra - remíza 4 (10.81%)
Prohra - prohra 13 (35.14%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 14 (37.84%)
z toho výher 10 (71.43%)
z toho remíz 1 (7.14%)
z toho proher 3 (21.43%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 21 (56.76%)
z toho výher 1 (4.76%)
z toho remíz 7 (33.33%)
z toho proher 13 (61.9%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 4
2:1 2
3:1 3
4:3 1
5:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 2
1:1 5
2:2 3

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:3 2
0:4 1
1:2 2
1:3 4
1:4 1
2:3 2
2:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
1. FC Union Berlin 7x
(18.92%)
30x
(81.08%)
6x
(16.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 5x
(13.51%)
32x
(86.49%)
6x
(16.22%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
37x
(100%)
36x
(97.3%)
11x
(29.73%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 5 (13.51%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (16.22%)
2 1 (2.7%)
3 0 (0%)