|
Manchester City FC |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 60 | 41 (68.33%) | 9 (15%) | 10 (16.67%) |
| Premier League | 13.5.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 3:0 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 18:30 | Manchester City FC | 3:0 | Brentford FC |
| Premier League | 4.5.2026 | 21:00 | Everton FC | 3:3 | Manchester City FC |
| FA Cup | 25.4.2026 | 18:15 | Manchester City FC | 2:1 | Southampton FC |
| Premier League | 22.4.2026 | 21:00 | Burnley FC | 0:1 | Manchester City FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 17:30 | Manchester City FC | 2:1 | Arsenal FC |
| Premier League | 12.4.2026 | 17:30 | Chelsea FC | 0:3 | Manchester City FC |
| FA Cup | 4.4.2026 | 13:45 | Manchester City FC | 4:0 | Liverpool FC |
| EFL Cup | 22.3.2026 | 17:30 | Arsenal FC | 0:2 | Manchester City FC |
| Liga mistrů | 17.3.2026 | 21:00 | Manchester City FC | 1:2 | Real Madrid CF |
| Statistika | Manchester City FC | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 2.18 | 0.88 | 3.06 |
| Branky v 1. poločase | 1.13 | 0.35 | 1.48 |
| xG | 1.9 | 1.06 | 2.96 |
| Střely | 16.37 | 9.33 | 25.7 |
| Střely na bránu | 5.87 | 3.32 | 9.19 |
| Rohy | 6.28 | 3.4 | 9.68 |
| Žluté karty | 1.65 | 1.83 | 3.48 |
| Červené karty | 0.05 | 0.07 | 0.12 |
| Fauly | 9.72 | 10.62 | 20.34 |
| Držení míče | 61.68% | 38.32% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 41 (68.33%) |
36 (60%) |
52 (86.67%) |
45 (75%) |
46 (76.67%) |
42 (70%) |
20 (33.33%) |
2 (3.33%) |
21 (35%) |
50 (83.33%) |
| Soupeř více | 10 (16.67%) |
6 (10%) |
8 (13.33%) |
8 (13.33%) |
9 (15%) |
9 (15%) |
24 (40%) |
3 (5%) |
36 (60%) |
7 (11.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 7x (11.67%) |
11x (18.33%) |
20x (33.33%) |
16x (26.67%) |
3x (5%) |
2x (3.33%) |
1x (1.67%) |
| Soupeři | 26x (43.33%) |
20x (33.33%) |
10x (16.67%) |
3x (5%) |
1x (1.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (1.67%) |
5x (8.33%) |
18x (30%) |
19x (31.67%) |
11x (18.33%) |
2x (3.33%) |
4x (6.67%) |
| Manchester City FC dá gól | 53x (88.33%) |
| Soupeř dá gól | 34x (56.67%) |
| Oba týmy dají gól | 28x (46.67%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (10%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (18.33%) |
| 2 | 16 (26.67%) |
| 3 | 10 (16.67%) |
| 4+ | 4 (6.67%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (8.33%) |
| 2 | 4 (6.67%) |
| 3 | 1 (1.67%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 28 (46.67%) |
| Výhra - remíza | 7 (11.67%) |
| Výhra - prohra | 1 (1.67%) |
| Remíza - výhra | 13 (21.67%) |
| Remíza - remíza | 2 (3.33%) |
| Remíza - prohra | 3 (5%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 0 (0%) |
| Prohra - prohra | 6 (10%) |
| Počet zápasů | 45 (75%) |
| z toho výher | 36 (80%) |
| z toho remíz | 8 (17.78%) |
| z toho proher | 1 (2.22%) |
| Počet zápasů | 14 (23.33%) |
| z toho výher | 5 (35.71%) |
| z toho remíz | 0 (0%) |
| z toho proher | 9 (64.29%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 10:1 | 1 |
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 11 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 9 |
| 3:1 | 5 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| 5:4 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Manchester City FC | 1x (1.67%) |
59x (98.33%) |
24x (40%) |
1x (1.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 25x (41.67%) |
35x (58.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
60x (100%) |
59x (98.33%) |
24x (40%) |
1x (1.67%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 23 (38.33%) |
| 2 | 5 (8.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |