AS Monaco FC - znak

AS Monaco FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
45 20 (44.44%) 11 (24.44%) 14 (31.11%)

Poslední zápasy

Ligue 1 30.8.2026 20:45 AS Monaco FC 2:0 Olympique de Marseille
Konferenční liga 27.8.2026 18:45 AS Monaco FC 4:1 KS Górnik Zabrze
Ligue 1 23.8.2026 17:15 Le Havre AC 0:1 AS Monaco FC
Konferenční liga 20.8.2026 20:00 KS Górnik Zabrze 2:3 AS Monaco FC
Ligue 1 17.5.2026 21:00 RC Strasbourg 5:4 AS Monaco FC
Ligue 1 10.5.2026 21:00 AS Monaco FC 0:1 Lille OSC
Ligue 1 2.5.2026 19:00 FC Metz 1:2 AS Monaco FC
Ligue 1 25.4.2026 21:05 Toulouse FC 2:2 AS Monaco FC
Ligue 1 19.4.2026 15:00 AS Monaco FC 2:2 AJ Auxerre
Ligue 1 10.4.2026 19:00 Paris FC 4:1 AS Monaco FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika AS Monaco FC Soupeři Celkem
Branky 1.69 1.6 3.29
Branky v 1. poločase 0.71 0.69 1.4
xG 1.5 1.58 3.08
Střely 12.96 14.47 27.43
Střely na bránu 4.78 4.67 9.45
Rohy 4.98 4.49 9.47
Žluté karty 2.04 1.69 3.73
Červené karty 0.18 0.11 0.29
Fauly 12.56 10.8 23.36
Držení míče 50.56% 49.44% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 20
(44.44%)
15
(33.33%)
24
(53.33%)
18
(40%)
26
(57.78%)
26
(57.78%)
20
(44.44%)
8
(17.78%)
28
(62.22%)
23
(51.11%)
Soupeř více 14
(31.11%)
12
(26.67%)
21
(46.67%)
23
(51.11%)
16
(35.56%)
17
(37.78%)
17
(37.78%)
5
(11.11%)
16
(35.56%)
19
(42.22%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
AS Monaco FC 8x
(17.78%)
14x
(31.11%)
14x
(31.11%)
4x
(8.89%)
3x
(6.67%)
2x
(4.44%)
0x
(0%)
Soupeři 13x
(28.89%)
12x
(26.67%)
9x
(20%)
5x
(11.11%)
4x
(8.89%)
1x
(2.22%)
1x
(2.22%)
Celkem v zápase 4x
(8.89%)
9x
(20%)
4x
(8.89%)
4x
(8.89%)
12x
(26.67%)
8x
(17.78%)
4x
(8.89%)
AS Monaco FC dá gól 37x (82.22%)
Soupeř dá gól 32x (71.11%)
Oba týmy dají gól 28x (62.22%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 12x (26.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 11 (24.44%)
2 6 (13.33%)
3 2 (4.44%)
4+ 1 (2.22%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (13.33%)
2 3 (6.67%)
3 4 (8.89%)
4+ 1 (2.22%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 11 (24.44%)
Výhra - remíza 3 (6.67%)
Výhra - prohra 1 (2.22%)
Remíza - výhra 7 (15.56%)
Remíza - remíza 5 (11.11%)
Remíza - prohra 6 (13.33%)
Prohra - výhra 2 (4.44%)
Prohra - remíza 3 (6.67%)
Prohra - prohra 7 (15.56%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 22 (48.89%)
z toho výher 16 (72.73%)
z toho remíz 4 (18.18%)
z toho proher 2 (9.09%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 19 (42.22%)
z toho výher 4 (21.05%)
z toho remíz 3 (15.79%)
z toho proher 12 (63.16%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 5
2:0 3
2:1 4
3:1 2
3:2 3
4:0 1
4:1 1
5:2 1
5:3 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 1
2:2 6

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
1:3 3
1:4 4
1:6 1
2:3 1
4:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
AS Monaco FC 6x
(13.33%)
39x
(86.67%)
8x
(17.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(17.78%)
37x
(82.22%)
11x
(24.44%)
1x
(2.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
45x
(100%)
41x
(91.11%)
23x
(51.11%)
5x
(11.11%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (4.44%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (13.33%)
2 1 (2.22%)
3 0 (0%)