|
FC Zlín |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 7 (20%) | 7 (20%) | 21 (60%) |
| Chance liga | 29.8.2026 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | 3:2 | FC Zlín |
| Chance liga | 22.8.2026 | 17:00 | FC Zlín | 0:1 | FC Slovan Liberec |
| Chance liga | 15.8.2026 | 20:00 | FC Viktoria Plzeň | 3:2 | FC Zlín |
| Chance liga | 8.8.2026 | 17:00 | FC Zlín | 0:2 | Bohemians Praha 1905 |
| Chance liga | 31.7.2026 | 19:00 | AC Sparta Praha | 3:1 | FC Zlín |
| Chance liga | 25.7.2026 | 17:00 | FC Zlín | 0:1 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 23.5.2026 | 14:00 | FC Zlín | 1:0 | 1. FC Slovácko |
| Chance liga | 16.5.2026 | 17:00 | FC Baník Ostrava | 2:0 | FC Zlín |
| Chance liga | 12.5.2026 | 17:30 | FC Zlín | 2:4 | FK Teplice |
| Chance liga | 9.5.2026 | 14:00 | FK Mladá Boleslav | 1:1 | FC Zlín |
| Statistika | FC Zlín | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.09 | 1.86 | 2.95 |
| Branky v 1. poločase | 0.54 | 0.8 | 1.34 |
| xG | 1.22 | 1.62 | 2.84 |
| Střely | 11.17 | 13.74 | 24.91 |
| Střely na bránu | 2.89 | 4.91 | 7.8 |
| Rohy | 3.83 | 5.8 | 9.63 |
| Žluté karty | 2.03 | 1.31 | 3.34 |
| Červené karty | 0.06 | 0.06 | 0.12 |
| Fauly | 14.14 | 14.54 | 28.68 |
| Držení míče | 41.6% | 58.4% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 7 (20%) |
8 (22.86%) |
8 (22.86%) |
12 (34.29%) |
6 (17.14%) |
9 (25.71%) |
20 (57.14%) |
2 (5.71%) |
14 (40%) |
8 (22.86%) |
| Soupeř více | 21 (60%) |
16 (45.71%) |
27 (77.14%) |
20 (57.14%) |
25 (71.43%) |
22 (62.86%) |
8 (22.86%) |
2 (5.71%) |
17 (48.57%) |
27 (77.14%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Zlín | 13x (37.14%) |
12x (34.29%) |
6x (17.14%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20%) |
8x (22.86%) |
8x (22.86%) |
9x (25.71%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
1x (2.86%) |
| Celkem v zápase | 3x (8.57%) |
5x (14.29%) |
7x (20%) |
6x (17.14%) |
8x (22.86%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
| FC Zlín dá gól | 22x (62.86%) |
| Soupeř dá gól | 28x (80%) |
| Oba týmy dají gól | 18x (51.43%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 6x (17.14%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20%) |
| 2 | 10 (28.57%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 2 (5.71%) |
| Výhra - Výhra | 6 (17.14%) |
| Výhra - remíza | 1 (2.86%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.86%) |
| Remíza - výhra | 1 (2.86%) |
| Remíza - remíza | 4 (11.43%) |
| Remíza - prohra | 6 (17.14%) |
| Prohra - výhra | 0 (0%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.71%) |
| Prohra - prohra | 14 (40%) |
| Počet zápasů | 9 (25.71%) |
| z toho výher | 6 (66.67%) |
| z toho remíz | 2 (22.22%) |
| z toho proher | 1 (11.11%) |
| Počet zápasů | 23 (65.71%) |
| z toho výher | 1 (4.35%) |
| z toho remíz | 2 (8.7%) |
| z toho proher | 20 (86.96%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 5 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| 2:6 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Zlín | 9x (25.71%) |
26x (74.29%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
35x (100%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
12x (34.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |