KKS Lech Poznań - znak

KKS Lech Poznań

Počet zápasů Výher Remíz Proher
52 28 (53.85%) 14 (26.92%) 10 (19.23%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 3.9.2026 20:30 KKS Lech Poznań 2:1 SSA Jagiellonia Białystok
Ekstraklasa 30.8.2026 20:15 RTS Widzew Łódź 2:3 KKS Lech Poznań
Evropská liga 27.8.2026 20:00 FC Thun 2:2 KKS Lech Poznań
Evropská liga 20.8.2026 19:00 KKS Lech Poznań 7:0 FC Thun
Evropská liga 14.8.2026 20:00 KÍ Klaksvík 0:5 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 9.8.2026 17:30 KKS Lech Poznań 3:0 Piast Gliwice
Evropská liga 6.8.2026 19:00 KKS Lech Poznań 1:0 KÍ Klaksvík
Ekstraklasa 1.8.2026 17:30 KS Wieczysta Kraków 1:2 KKS Lech Poznań
Liga mistrů 29.7.2026 19:00 KKS Lech Poznań 1:4 Aarhus Gymnastikforening
Ekstraklasa 25.7.2026 20:15 KKS Lech Poznań 0:0 MKS Cracovia Kraków

Průměrné statistiky na zápas

Statistika KKS Lech Poznań Soupeři Celkem
Branky 1.96 1.13 3.09
Branky v 1. poločase 1.13 0.4 1.53
xG 1.9 1.36 3.26
Střely 16.79 12.12 28.91
Střely na bránu 6.15 3.69 9.84
Rohy 5.75 4.35 10.1
Žluté karty 1.54 2.06 3.6
Červené karty 0.06 0.13 0.19
Fauly 10.54 12.42 22.96
Držení míče 55.83% 44.17% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 28
(53.85%)
26
(50%)
38
(73.08%)
36
(69.23%)
34
(65.38%)
30
(57.69%)
16
(30.77%)
3
(5.77%)
17
(32.69%)
36
(69.23%)
Soupeř více 10
(19.23%)
8
(15.38%)
14
(26.92%)
14
(26.92%)
11
(21.15%)
18
(34.62%)
28
(53.85%)
7
(13.46%)
32
(61.54%)
16
(30.77%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
KKS Lech Poznań 6x
(11.54%)
15x
(28.85%)
18x
(34.62%)
5x
(9.62%)
6x
(11.54%)
1x
(1.92%)
1x
(1.92%)
Soupeři 19x
(36.54%)
15x
(28.85%)
11x
(21.15%)
6x
(11.54%)
1x
(1.92%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(7.69%)
8x
(15.38%)
6x
(11.54%)
11x
(21.15%)
12x
(23.08%)
8x
(15.38%)
3x
(5.77%)
KKS Lech Poznań dá gól 46x (88.46%)
Soupeř dá gól 33x (63.46%)
Oba týmy dají gól 31x (59.62%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 11x (21.15%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 14 (26.92%)
2 5 (9.62%)
3 6 (11.54%)
4+ 3 (5.77%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 6 (11.54%)
2 3 (5.77%)
3 1 (1.92%)
4+ 0 (0%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 22 (42.31%)
Výhra - remíza 2 (3.85%)
Výhra - prohra 2 (3.85%)
Remíza - výhra 6 (11.54%)
Remíza - remíza 8 (15.38%)
Remíza - prohra 4 (7.69%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 4 (7.69%)
Prohra - prohra 4 (7.69%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 34 (65.38%)
z toho výher 26 (76.47%)
z toho remíz 4 (11.76%)
z toho proher 4 (11.76%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 14 (26.92%)
z toho výher 2 (14.29%)
z toho remíz 6 (42.86%)
z toho proher 6 (42.86%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 6
2:0 4
2:1 6
3:0 2
3:1 1
3:2 1
4:0 1
4:1 4
4:3 1
5:0 1
7:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 2
2:2 7
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
1:2 3
1:3 3
1:4 1
2:3 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
KKS Lech Poznań 3x
(5.77%)
49x
(94.23%)
21x
(40.38%)
1x
(1.92%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(23.08%)
40x
(76.92%)
6x
(11.54%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
52x
(100%)
52x
(100%)
33x
(63.46%)
6x
(11.54%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 16 (30.77%)
2 2 (3.85%)
3 1 (1.92%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (5.77%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)