|
FK Jablonec |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 35 | 18 (51.43%) | 7 (20%) | 10 (28.57%) |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | FK Jablonec | 1:2 | FC Slovan Liberec |
| MOL Cup | 21.4.2026 | 17:00 | FK Jablonec | 1:0 | FK Mladá Boleslav |
| Chance liga | 18.4.2026 | 18:00 | AC Sparta Praha | 3:1 | FK Jablonec |
| Chance liga | 11.4.2026 | 15:00 | FK Jablonec | 4:1 | FC Baník Ostrava |
| Chance liga | 4.4.2026 | 15:00 | FC Zlín | 0:3 | FK Jablonec |
| Chance liga | 14.3.2026 | 15:00 | FK Dukla Praha | 2:0 | FK Jablonec |
| Chance liga | 7.3.2026 | 18:00 | FK Jablonec | 1:2 | SK Sigma Olomouc |
| MOL Cup | 3.3.2026 | 17:00 | FK Jablonec | 2:2 | SK Slavia Praha |
| Chance liga | 28.2.2026 | 15:00 | FK Mladá Boleslav | 3:0 | FK Jablonec |
| Chance liga | 21.2.2026 | 15:00 | FK Jablonec | 1:0 | MFK Karviná |
| Statistika | FK Jablonec | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.43 | 1.2 | 2.63 |
| Branky v 1. poločase | 0.71 | 0.63 | 1.34 |
| xG | 1.42 | 1.42 | 2.84 |
| Střely | 11.83 | 12.34 | 24.17 |
| Střely na bránu | 4.23 | 3.69 | 7.92 |
| Rohy | 5.03 | 4.8 | 9.83 |
| Žluté karty | 1.71 | 2.4 | 4.11 |
| Červené karty | 0.03 | 0.06 | 0.09 |
| Fauly | 12.97 | 13.63 | 26.6 |
| Držení míče | 49.74% | 50.26% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 18 (51.43%) |
16 (45.71%) |
19 (54.29%) |
17 (48.57%) |
18 (51.43%) |
14 (40%) |
11 (31.43%) |
1 (2.86%) |
19 (54.29%) |
17 (48.57%) |
| Soupeř více | 10 (28.57%) |
10 (28.57%) |
16 (45.71%) |
16 (45.71%) |
15 (42.86%) |
15 (42.86%) |
18 (51.43%) |
2 (5.71%) |
16 (45.71%) |
18 (51.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Jablonec | 6x (17.14%) |
15x (42.86%) |
8x (22.86%) |
5x (14.29%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 15x (42.86%) |
6x (17.14%) |
8x (22.86%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.71%) |
7x (20%) |
11x (31.43%) |
6x (17.14%) |
3x (8.57%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
| FK Jablonec dá gól | 29x (82.86%) |
| Soupeř dá gól | 20x (57.14%) |
| Oba týmy dají gól | 16x (45.71%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 5x (14.29%) |
| X | Četnost |
| 1 | 11 (31.43%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 5 (14.29%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 14 (40%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.71%) |
| Výhra - prohra | 0 (0%) |
| Remíza - výhra | 3 (8.57%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.57%) |
| Remíza - prohra | 3 (8.57%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.86%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.71%) |
| Prohra - prohra | 7 (20%) |
| Počet zápasů | 19 (54.29%) |
| z toho výher | 17 (89.47%) |
| z toho remíz | 2 (10.53%) |
| z toho proher | 0 (0%) |
| Počet zápasů | 14 (40%) |
| z toho výher | 1 (7.14%) |
| z toho remíz | 3 (21.43%) |
| z toho proher | 10 (71.43%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 2 |
| 4:1 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FK Jablonec | 6x (17.14%) |
29x (82.86%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 6x (17.14%) |
29x (82.86%) |
4x (11.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
8x (22.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |