Leeds United FC - znak

Leeds United FC

Počet zápasů Výher Remíz Proher
42 12 (28.57%) 17 (40.48%) 13 (30.95%)

Poslední zápasy

Premier League 11.5.2026 21:00 Tottenham Hotspur FC 1:1 Leeds United FC
Premier League 1.5.2026 21:00 Leeds United FC 3:1 Burnley FC
FA Cup 26.4.2026 16:00 Chelsea FC 1:0 Leeds United FC
Premier League 22.4.2026 21:00 AFC Bournemouth 2:2 Leeds United FC
Premier League 18.4.2026 16:00 Leeds United FC 3:0 Wolverhampton Wanderers FC
Premier League 13.4.2026 21:00 Manchester United FC 1:2 Leeds United FC
FA Cup 5.4.2026 17:30 West Ham United FC 2:2 Leeds United FC
Premier League 21.3.2026 21:00 Leeds United FC 0:0 Brentford FC
Premier League 15.3.2026 15:00 Crystal Palace FC 0:0 Leeds United FC
FA Cup 8.3.2026 17:30 Leeds United FC 3:0 Norwich City FC

Průměrné statistiky na zápas

Statistika Leeds United FC Soupeři Celkem
Branky 1.38 1.4 2.78
Branky v 1. poločase 0.64 0.43 1.07
xG 1.49 1.41 2.9
Střely 13.52 12.1 25.62
Střely na bránu 4.4 3.95 8.35
Rohy 4.69 4.95 9.64
Žluté karty 1.64 1.9 3.54
Červené karty 0.02 0.02 0.04
Fauly 10.57 11.83 22.4
Držení míče 47.07% 52.93% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 12
(28.57%)
14
(33.33%)
23
(54.76%)
22
(52.38%)
24
(57.14%)
19
(45.24%)
13
(30.95%)
1
(2.38%)
15
(35.71%)
13
(30.95%)
Soupeř více 13
(30.95%)
10
(23.81%)
19
(45.24%)
18
(42.86%)
16
(38.1%)
17
(40.48%)
18
(42.86%)
1
(2.38%)
25
(59.52%)
28
(66.67%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
Leeds United FC 12x
(28.57%)
13x
(30.95%)
7x
(16.67%)
9x
(21.43%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 8x
(19.05%)
20x
(47.62%)
7x
(16.67%)
4x
(9.52%)
2x
(4.76%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 4x
(9.52%)
6x
(14.29%)
9x
(21.43%)
7x
(16.67%)
11x
(26.19%)
3x
(7.14%)
2x
(4.76%)
Leeds United FC dá gól 30x (71.43%)
Soupeř dá gól 34x (80.95%)
Oba týmy dají gól 26x (61.9%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 7x (16.67%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 4 (9.52%)
2 5 (11.9%)
3 3 (7.14%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 8 (19.05%)
2 2 (4.76%)
3 1 (2.38%)
4+ 2 (4.76%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 9 (21.43%)
Výhra - remíza 3 (7.14%)
Výhra - prohra 2 (4.76%)
Remíza - výhra 2 (4.76%)
Remíza - remíza 12 (28.57%)
Remíza - prohra 4 (9.52%)
Prohra - výhra 1 (2.38%)
Prohra - remíza 2 (4.76%)
Prohra - prohra 7 (16.67%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 18 (42.86%)
z toho výher 10 (55.56%)
z toho remíz 5 (27.78%)
z toho proher 3 (16.67%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 20 (47.62%)
z toho výher 2 (10%)
z toho remíz 8 (40%)
z toho proher 10 (50%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 2
3:0 2
3:1 5
4:1 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 4
1:1 8
2:2 4
3:3 1

Prohry

Skóre Počet
0:1 4
0:2 1
0:3 1
0:4 1
0:5 1
1:2 2
1:3 1
2:3 1
3:4 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Leeds United FC 6x
(14.29%)
36x
(85.71%)
7x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 12x
(28.57%)
30x
(71.43%)
7x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
42x
(100%)
41x
(97.62%)
17x
(40.48%)
2x
(4.76%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 7 (16.67%)
2 1 (2.38%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (14.29%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)