RKS Radomiak Radom - znak

RKS Radomiak Radom

Počet zápasů Výher Remíz Proher
33 11 (33.33%) 10 (30.3%) 12 (36.36%)

Poslední zápasy

Ekstraklasa 29.8.2026 12:15 RKS Radomiak Radom 2:1 MKS Cracovia Kraków
Ekstraklasa 23.8.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 0:0 Zagłębie Lubin
Ekstraklasa 14.8.2026 20:30 Legia Warszawa 5:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 8.8.2026 14:45 RKS Radomiak Radom 1:3 KS Górnik Zabrze
Ekstraklasa 2.8.2026 20:15 GKS Katowice 3:1 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 24.7.2026 18:00 RKS Radomiak Radom 2:1 KS Wieczysta Kraków
Ekstraklasa 23.5.2026 17:30 KS Górnik Zabrze 6:2 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 16.5.2026 20:15 RKS Radomiak Radom 1:3 KKS Lech Poznań
Ekstraklasa 11.5.2026 19:00 MKS Cracovia Kraków 0:0 RKS Radomiak Radom
Ekstraklasa 4.5.2026 19:00 RKS Radomiak Radom 3:1 KS Lechia Gdańsk

Průměrné statistiky na zápas

Statistika RKS Radomiak Radom Soupeři Celkem
Branky 1.36 1.64 3
Branky v 1. poločase 0.48 0.82 1.3
xG 1.5 1.65 3.15
Střely 13.94 14.45 28.39
Střely na bránu 3.82 4.61 8.43
Rohy 4.85 4.97 9.82
Žluté karty 2.33 2.42 4.75
Červené karty 0.09 0.03 0.12
Fauly 12.82 14.24 27.06
Držení míče 51.15% 48.85% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 11
(33.33%)
8
(24.24%)
14
(42.42%)
13
(39.39%)
12
(36.36%)
12
(36.36%)
13
(39.39%)
3
(9.09%)
14
(42.42%)
18
(54.55%)
Soupeř více 12
(36.36%)
13
(39.39%)
18
(54.55%)
18
(54.55%)
18
(54.55%)
17
(51.52%)
15
(45.45%)
1
(3.03%)
15
(45.45%)
13
(39.39%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
RKS Radomiak Radom 7x
(21.21%)
13x
(39.39%)
8x
(24.24%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 7x
(21.21%)
14x
(42.42%)
3x
(9.09%)
5x
(15.15%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
Celkem v zápase 3x
(9.09%)
4x
(12.12%)
6x
(18.18%)
5x
(15.15%)
10x
(30.3%)
4x
(12.12%)
1x
(3.03%)
RKS Radomiak Radom dá gól 26x (78.79%)
Soupeř dá gól 26x (78.79%)
Oba týmy dají gól 22x (66.67%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 4x (12.12%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 3 (9.09%)
3 1 (3.03%)
4+ 1 (3.03%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 5 (15.15%)
3 2 (6.06%)
4+ 2 (6.06%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 6 (18.18%)
Výhra - remíza 1 (3.03%)
Výhra - prohra 1 (3.03%)
Remíza - výhra 5 (15.15%)
Remíza - remíza 7 (21.21%)
Remíza - prohra 0 (0%)
Prohra - výhra 0 (0%)
Prohra - remíza 2 (6.06%)
Prohra - prohra 11 (33.33%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 15 (45.45%)
z toho výher 9 (60%)
z toho remíz 4 (26.67%)
z toho proher 2 (13.33%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 15 (45.45%)
z toho výher 2 (13.33%)
z toho remíz 3 (20%)
z toho proher 10 (66.67%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:1 4
3:0 1
3:1 3
4:0 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 3
1:1 5
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 2
0:2 1
0:5 1
1:3 4
1:4 2
2:3 1
2:6 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RKS Radomiak Radom 6x
(18.18%)
27x
(81.82%)
6x
(18.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 4x
(12.12%)
29x
(87.88%)
7x
(21.21%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
17x
(51.52%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 3 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 6 (18.18%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)