|
GD Estoril Praia |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 34 | 10 (29.41%) | 8 (23.53%) | 16 (47.06%) |
| Primeira Liga | 31.8.2026 | 21:15 | SL Benfica | 2:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 22.8.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 16.8.2026 | 16:30 | CD Nacional | 2:0 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 7.8.2026 | 21:15 | GD Estoril Praia | 1:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | SL Benfica |
| Primeira Liga | 10.5.2026 | 21:30 | Alverca | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 16:30 | GD Estoril Praia | 0:1 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 20.4.2026 | 21:15 | Moreirense FC | 1:0 | GD Estoril Praia |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 21:30 | GD Estoril Praia | 1:3 | FC Porto |
| Statistika | GD Estoril Praia | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.5 | 1.68 | 3.18 |
| Branky v 1. poločase | 0.68 | 0.97 | 1.65 |
| xG | 1.31 | 1.37 | 2.68 |
| Střely | 11.35 | 12 | 23.35 |
| Střely na bránu | 4.03 | 4.41 | 8.44 |
| Rohy | 4.44 | 5.12 | 9.56 |
| Žluté karty | 2.21 | 2.12 | 4.33 |
| Červené karty | 0.03 | 0.06 | 0.09 |
| Fauly | 12.68 | 12.85 | 25.53 |
| Držení míče | 51.56% | 48.44% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 10 (29.41%) |
8 (23.53%) |
14 (41.18%) |
13 (38.24%) |
15 (44.12%) |
13 (38.24%) |
12 (35.29%) |
1 (2.94%) |
13 (38.24%) |
16 (47.06%) |
| Soupeř více | 16 (47.06%) |
17 (50%) |
20 (58.82%) |
17 (50%) |
15 (44.12%) |
18 (52.94%) |
12 (35.29%) |
2 (5.88%) |
18 (52.94%) |
15 (44.12%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| GD Estoril Praia | 11x (32.35%) |
11x (32.35%) |
3x (8.82%) |
3x (8.82%) |
5x (14.71%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 5x (14.71%) |
11x (32.35%) |
9x (26.47%) |
8x (23.53%) |
1x (2.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 1x (2.94%) |
6x (17.65%) |
7x (20.59%) |
4x (11.76%) |
9x (26.47%) |
3x (8.82%) |
4x (11.76%) |
| GD Estoril Praia dá gól | 23x (67.65%) |
| Soupeř dá gól | 29x (85.29%) |
| Oba týmy dají gól | 19x (55.88%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 7x (20.59%) |
| X | Četnost |
| 1 | 3 (8.82%) |
| 2 | 4 (11.76%) |
| 3 | 1 (2.94%) |
| 4+ | 2 (5.88%) |
| X | Četnost |
| 1 | 7 (20.59%) |
| 2 | 6 (17.65%) |
| 3 | 2 (5.88%) |
| 4+ | 1 (2.94%) |
| Výhra - Výhra | 7 (20.59%) |
| Výhra - remíza | 0 (0%) |
| Výhra - prohra | 1 (2.94%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.88%) |
| Remíza - remíza | 3 (8.82%) |
| Remíza - prohra | 4 (11.76%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.94%) |
| Prohra - remíza | 5 (14.71%) |
| Prohra - prohra | 11 (32.35%) |
| Počet zápasů | 10 (29.41%) |
| z toho výher | 7 (70%) |
| z toho remíz | 1 (10%) |
| z toho proher | 2 (20%) |
| Počet zápasů | 23 (67.65%) |
| z toho výher | 3 (13.04%) |
| z toho remíz | 6 (26.09%) |
| z toho proher | 14 (60.87%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| 4:3 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| GD Estoril Praia | 5x (14.71%) |
29x (85.29%) |
2x (5.88%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 7x (20.59%) |
27x (79.41%) |
3x (8.82%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
34x (100%) |
30x (88.24%) |
9x (26.47%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 2 (5.88%) |
| 2 | 1 (2.94%) |
| 3 | 0 (0%) |