|
MKS Korona Kielce |
| Počet zápasů | Výher | Remíz | Proher |
|---|---|---|---|
| 36 | 11 (30.56%) | 12 (33.33%) | 13 (36.11%) |
| Ekstraklasa | 15.5.2026 | 20:30 | MKS Korona Kielce | 1:0 | RTS Widzew Łódź |
| Ekstraklasa | 8.5.2026 | 18:00 | Raków Częstochowa | 2:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 1.5.2026 | 17:30 | MKS Korona Kielce | 1:1 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 25.4.2026 | 14:45 | MKS Korona Kielce | 1:1 | GKS Katowice |
| Ekstraklasa | 18.4.2026 | 17:30 | KS Górnik Zabrze | 1:0 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 10.4.2026 | 20:30 | MKS Korona Kielce | 1:1 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 6.4.2026 | 20:15 | KS Lechia Gdańsk | 4:2 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 22.3.2026 | 12:15 | MKS Korona Kielce | 3:0 | Arka Gdynia |
| Ekstraklasa | 16.3.2026 | 19:00 | MKS Pogoń Szczecin | 2:1 | MKS Korona Kielce |
| Ekstraklasa | 7.3.2026 | 14:45 | MKS Korona Kielce | 2:1 | LKS Termalica Bruk-Bet Nieciecza |
| Statistika | MKS Korona Kielce | Soupeři | Celkem |
|---|---|---|---|
| Branky | 1.17 | 1.17 | 2.34 |
| Branky v 1. poločase | 0.53 | 0.42 | 0.95 |
| xG | 1.56 | 1.63 | 3.19 |
| Střely | 14.17 | 13.97 | 28.14 |
| Střely na bránu | 4 | 4.86 | 8.86 |
| Rohy | 5.14 | 5.44 | 10.58 |
| Žluté karty | 1.83 | 1.67 | 3.5 |
| Červené karty | 0.14 | 0.11 | 0.25 |
| Fauly | 12.37 | 11.69 | 24.06 |
| Držení míče | 45.44% | 54.56% | 100% |
| Branky | Branky (1.pol) | xG | Střely | Stř. na bránu | Rohy | ŽK | ČK | Fauly | Držení míče | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Více než soupeř | 11 (30.56%) |
12 (33.33%) |
16 (44.44%) |
19 (52.78%) |
13 (36.11%) |
16 (44.44%) |
16 (44.44%) |
3 (8.33%) |
17 (47.22%) |
14 (38.89%) |
| Soupeř více | 13 (36.11%) |
10 (27.78%) |
20 (55.56%) |
16 (44.44%) |
22 (61.11%) |
15 (41.67%) |
10 (27.78%) |
3 (8.33%) |
15 (41.67%) |
21 (58.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| MKS Korona Kielce | 9x (25%) |
17x (47.22%) |
5x (13.89%) |
5x (13.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 9x (25%) |
17x (47.22%) |
7x (19.44%) |
1x (2.78%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 2x (5.56%) |
5x (13.89%) |
16x (44.44%) |
8x (22.22%) |
3x (8.33%) |
1x (2.78%) |
1x (2.78%) |
| MKS Korona Kielce dá gól | 27x (75%) |
| Soupeř dá gól | 27x (75%) |
| Oba týmy dají gól | 20x (55.56%) |
| Oba týmy dají 2 a více gólů | 1x (2.78%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 4 (11.11%) |
| 3 | 3 (8.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 6 (16.67%) |
| 2 | 6 (16.67%) |
| 3 | 1 (2.78%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Výhra - Výhra | 8 (22.22%) |
| Výhra - remíza | 2 (5.56%) |
| Výhra - prohra | 2 (5.56%) |
| Remíza - výhra | 2 (5.56%) |
| Remíza - remíza | 8 (22.22%) |
| Remíza - prohra | 4 (11.11%) |
| Prohra - výhra | 1 (2.78%) |
| Prohra - remíza | 2 (5.56%) |
| Prohra - prohra | 7 (19.44%) |
| Počet zápasů | 19 (52.78%) |
| z toho výher | 10 (52.63%) |
| z toho remíz | 7 (36.84%) |
| z toho proher | 2 (10.53%) |
| Počet zápasů | 15 (41.67%) |
| z toho výher | 1 (6.67%) |
| z toho remíz | 3 (20%) |
| z toho proher | 11 (73.33%) |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 2 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 10 |
| Skóre | Počet |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 4 |
| 1:2 | 3 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MKS Korona Kielce | 5x (13.89%) |
31x (86.11%) |
7x (19.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Soupeři | 0x (0%) |
36x (100%) |
9x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Celkem v zápase | 0x (0%) |
36x (100%) |
36x (100%) |
26x (72.22%) |
2x (5.56%) |
0x (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 1 (2.78%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Četnost |
| 1 | 4 (11.11%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |