FC Augsburg - znak

FC Augsburg

Počet zápasů Výher Remíz Proher
37 13 (35.14%) 7 (18.92%) 17 (45.95%)

Poslední zápasy

Bundesliga 9.5.2026 15:30 FC Augsburg 3:1 VfL Borussia Mönchengladbach
Bundesliga 2.5.2026 15:30 SV Werder Bremen 1:3 FC Augsburg
Bundesliga 25.4.2026 15:30 FC Augsburg 1:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 18.4.2026 15:30 Bayer 04 Leverkusen 1:2 FC Augsburg
Bundesliga 10.4.2026 20:30 FC Augsburg 2:2 TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga 4.4.2026 15:30 Hamburger SV 1:1 FC Augsburg
Bundesliga 22.3.2026 19:30 FC Augsburg 2:5 VfB Stuttgart
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Borussia Dortmund 2:0 FC Augsburg
Bundesliga 7.3.2026 15:30 RB Leipzig 2:1 FC Augsburg
Bundesliga 27.2.2026 20:30 FC Augsburg 2:0 1. FC Köln

Průměrné statistiky na zápas

Statistika FC Augsburg Soupeři Celkem
Branky 1.3 1.73 3.03
Branky v 1. poločase 0.59 0.84 1.43
xG 1.45 1.62 3.07
Střely 13.38 14.62 28
Střely na bránu 4.54 4.92 9.46
Rohy 4.41 5.68 10.09
Žluté karty 2.24 1.7 3.94
Červené karty 0.05 0.08 0.13
Fauly 10.84 11.46 22.3
Držení míče 44.65% 55.35% 100%

Počet zápasů s lepší statistikou

Branky Branky (1.pol) xG Střely Stř. na bránu Rohy ŽK ČK Fauly Držení míče
Více než soupeř 13
(35.14%)
10
(27.03%)
13
(35.14%)
13
(35.14%)
17
(45.95%)
12
(32.43%)
18
(48.65%)
2
(5.41%)
16
(43.24%)
7
(18.92%)
Soupeř více 17
(45.95%)
13
(35.14%)
24
(64.86%)
19
(51.35%)
14
(37.84%)
18
(48.65%)
10
(27.03%)
3
(8.11%)
17
(45.95%)
29
(78.38%)

Počet gólů v zápasech

0 1 2 3 4 5 6+
FC Augsburg 10x
(27.03%)
11x
(29.73%)
11x
(29.73%)
5x
(13.51%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 6x
(16.22%)
14x
(37.84%)
9x
(24.32%)
3x
(8.11%)
3x
(8.11%)
1x
(2.7%)
1x
(2.7%)
Celkem v zápase 1x
(2.7%)
5x
(13.51%)
9x
(24.32%)
8x
(21.62%)
8x
(21.62%)
4x
(10.81%)
2x
(5.41%)
FC Augsburg dá gól 27x (72.97%)
Soupeř dá gól 31x (83.78%)
Oba týmy dají gól 22x (59.46%)
Oba týmy dají 2 a více gólů 6x (16.22%)

O kolik gólů se vyhrává/prohrává?

Výhra o X branek

X Četnost
1 6 (16.22%)
2 7 (18.92%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Prohra o X branek

X Četnost
1 9 (24.32%)
2 2 (5.41%)
3 3 (8.11%)
4+ 3 (8.11%)

Kdy padají góly?

Poločas - konečný výsledek

Výhra - Výhra 5 (13.51%)
Výhra - remíza 3 (8.11%)
Výhra - prohra 2 (5.41%)
Remíza - výhra 6 (16.22%)
Remíza - remíza 4 (10.81%)
Remíza - prohra 4 (10.81%)
Prohra - výhra 2 (5.41%)
Prohra - remíza 0 (0%)
Prohra - prohra 11 (29.73%)

První vstřelený gól

Počet zápasů 19 (51.35%)
z toho výher 9 (47.37%)
z toho remíz 6 (31.58%)
z toho proher 4 (21.05%)

První inkasovaný gól

Počet zápasů 17 (45.95%)
z toho výher 4 (23.53%)
z toho remíz 0 (0%)
z toho proher 13 (76.47%)

Četnost výsledků

Vítězství

Skóre Počet
1:0 2
2:0 3
2:1 3
3:1 4
3:2 1

Remízy

Skóre Počet
0:0 1
1:1 4
2:2 2

Prohry

Skóre Počet
0:1 3
0:2 2
0:3 1
0:4 1
0:6 1
1:2 4
1:4 1
2:3 2
2:5 1

Statistika xG v zápasech

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FC Augsburg 5x
(13.51%)
32x
(86.49%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Soupeři 3x
(8.11%)
34x
(91.89%)
4x
(10.81%)
2x
(5.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Celkem v zápase 0x
(0%)
37x
(100%)
36x
(97.3%)
22x
(59.46%)
1x
(2.7%)
0x
(0%)

xG lepší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 2 (5.41%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG horší než soupeř o více než X:

X Četnost
1 4 (10.81%)
2 2 (5.41%)
3 0 (0%)